Recenze - MIRANDA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,1
21 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 3
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Super dovolená

Nádhera

Celkový dojem

Nádhera

Poloha

Zakynthos je krásný ostrov, i když trošku komerční. Vnitrozemí, pravé řecké vesničky, výletní cíle, modrá a ještě modřejší průzračná voda. 7 x na různých místech jsme viděli želvy. Příště určitě zase s Viamare !!!

Ubytování

Ubytování náhradní, požadovali jsme jiné (Dakis - lepší výhled na Marathonisi). Miranda byla dobrou náhradou, řečtí domácí velmi milí, vstřícní. Pokoje čisté, častá výměna prádla, úklid v době, kdy na pokoji nejsou hosté. Velmi chybí sítě proti komárům a vosám, které Dakis má. V srpnu (období pobytu řeckých rodin s dětmi) je nutné počítat s hlučnějšími večery.

Stravování

Pobyt jsme měli bez stravování. Ráno brzy vyrážíme za poznáváním - snídaně v nějakém kafenijku nebo taverničce o cestě, někdy nás vůně pečiva dovede k místní pekárničce. Obědy na cestách v neskutečném letošním horku buď saláty nebo řecká klasika. Večeře podobně. Úžasné zralé hroznové víno, melouny, rajčata a zelenina na sváču, řecký jogurt, med ... a průběžně se chladit frapíčkem, mythosem a fresh džusy. :-) Dávám10 hvězdiček ke stravování, neboť když už jsem ohodnotila kdeco, tak mi to píše, že hvězdičkové hodnocení pro stravování nebylo vyplněno, přestože jsme měli pobyt bez stravování a není tedy co hodnotit. Nedá se nic dělat, řecká kuchyně si zaslouží klidně i 20 hvězdiček. :-)

Další služby

Delegátka - naštěstí jsme ji nepotřebovali. Na úvodní a vlastně jediné schůzce nám sdělila, že netrefila k ubytování, bydlí v Laganas. Posteskla si, že si na ni stěžovali, že nekomunikuje. Telefony prý ale zvedá. :-) Její nabídka půjčení automobilů předražená (i když letos byla po autech větší poptávka, vyplatí se rezervace z domova). Mladí sousedé měli zájem o půjčení motorky - to ona nebude zprostředkovávat, odpálila je, že jen auta. Výlety 2,5 krát dražší než výlety od delegátky v r. 2019. Přitom ceny výletů prodávaných místními prodejci vzrostly odhadem jen o 10 - 20 %. Nástěnka od Viamare na ubytování žádná. U Dakisu vyvěšeny aspoň čisté firemní tiskopisy. Byli jsme rádi, že jsme nepotřebovali přes delegátku zajistit testování na cestu zpět. Testování sice zajistila, ale naši spolubydlící informovala o termínu a čase až v den samotného testování. Byli na výletě na druhé straně ostrova. Naštěstí se jim podařilo narychlo vrátit a zastavit již odjíždějící auto se zdravotníky. Práce s lidmi není jednoduchá, měli jsme na cestách delegáty výborné se znalostmi místopisu a organizačně zdatné. Někteří si však bohužel vystačí s třemi úvodními větami o ostrově, které by se daly použít na každém řeckém ostrově. :-)

Jana
18.08.2021
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Miranda podruhé.

Je pravda, že Limni Keri je hodně malá vesnice, s asi 9-ti restauracemi, ale když je rekreant bude během pobytu střídat, může si přijít na své. Je trochu znatelný posun k "evropsko-americké" stravě, ale klasické řecké pokrmy vám nemohou ...

Celkový dojem

Je pravda, že Limni Keri je hodně malá vesnice, s asi 9-ti restauracemi, ale když je rekreant bude během pobytu střídat, může si přijít na své. Je trochu znatelný posun k "evropsko-americké" stravě, ale klasické řecké pokrmy vám nemohou uniknout...Mám to tam rád a děkuji za tu možnost...

Paní Šula si nás asi pamatovala z roku 2014, a tak nám přidělila stejný pokoj. Manželská postel má úžasnou matraci, jen manželka lítala při mém převalování až ke stropu, chachacha !! Miranda je absolutní spokojenost, za dané peníze naprostý komfort...Jsem rád, že je dostupná prakticky po celou sezňónu. Za to CK Viamare moc děkuji...

Poloha

Ostrov je ostrov, se vším všudy...krása !!

Ubytování

Postel úžasná, drobné nedostatky ve vrzání a skřípání dveří a klik, hluk některých klimatozačních jednotek, nemožnost zavřít některé dveře...pokoj č. 6.

Stravování

Někdy skutečně nevíte, na co si naběhnete...každopádně jedno úžasné zjištění: potraviny, zvláště masné, chutnají v Řecku tak, jako u nás za socialismu !! Zaměrně jsem byl 2x na usmažené klobásce-buřtíku, který chutnal tak, jako když jsme si ho opékali na táborech, či doma, na klacku nad ohněm...vřele doporučuji, podávají v Rock-Café...

Další služby

Zaznamenal jsem mírný posun obsluhy v restauracích k u nás typickému amatérismu...škoda.

František Cícha
27.09.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
velká spokojenost

Dovolená na Řeckých ostrovech nikdy nezklamala s nebylo tomu ani na Zakynthosu- Limni Keri. Ubytování klasické a postačující. Majitelka velmi milá a usměvavá paní. Doporučuji koupit přímo u ní domácí olivový olej.

Celkový dojem

Dovolená na Řeckých ostrovech nikdy nezklamala s nebylo tomu ani na Zakynthosu- Limni Keri. Ubytování klasické a postačující. Majitelka velmi milá a usměvavá paní. Doporučuji koupit přímo u ní domácí olivový olej.

Stravování

doporučuji rodinnou tavernu Keri

Josef Holeček
27.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Limni Keri - Miranda

V letovisku Limni Keri, jsme již podruhé, volili jsme stejné ubytování i stejné letovisko z důvodu spokojenosti z minulého roku a musím říct, že jsme si dovolenou opět velmi užili. Limni Keri je příjemné, malé letovisko, kde se sice ...

Celkový dojem

V letovisku Limni Keri, jsme již podruhé, volili jsme stejné ubytování i stejné letovisko z důvodu spokojenosti z minulého roku a musím říct, že jsme si dovolenou opět velmi užili. Limni Keri je příjemné, malé letovisko, kde se sice pohybuje hodně turistů, ale v noci se člověk vyspí (pokud ho nebudí horko). Vše je zde velmi snadno dostupné, obchody, restaurace (Taverny), půjčovny i pláž, ke které mám sice své výhrady, ale nic není dokonalé a s menšími nedokonalostmi jsem se snadno smířila. K ubytování mám snad jen jednu věc, lednice kterou jsme měli na pokoji i minulý rok špatně těsnila, tudíž nepřetržitě chladila a hřála nám už tak teplý vzduch v pokoji. Jinak jsem se studii Miranda na výsost spokojená, čisto, každý den vynešený koš a ob den nové ručníky.

Poloha

Limni Keri je příjemné, malé letovisko, kde se sice pohybuje hodně turistů, ale v noci se člověk vyspí (pokud ho nebudí horko). Vše je zde velmi snadno dostupné, obchody, restaurace (Taverny), půjčovny i pláž, ke které mám sice své výhrady, ale nic není dokonalé a s menšími nedokonalostmi jsem se snadno smířila.

Ubytování

K ubytování mám snad jen jednu věc, lednice kterou jsme měli na pokoji i minulý rok špatně těsnila, tudíž nepřetržitě chladila a hřála nám už tak teplý vzduch v pokoji. Jinak jsem se studii Miranda na výsost spokojená, čisto, každý den vynešený koš a ob den nové ručníky. Paní domácí je velmi milá a vstřícná, tudíž nic není problém.

Stravování

Jezdíme bez stravování, protože místní obchody nabízejí dostatečné možnosti pro zakoupení potravin a místní taverny vaří výborně.

Další služby

Služby jako takové moc často nevyužíváme, ale s tím co jsme využili (rada delegáta), jsme byli spokojeni. Paní delegátka, vlastně obě dvě, byly velmi milé a ochotné.

Gabriela Langerová
30.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Velká spokojenost. Velmi doporučuji apartmán Miranda v Limni Keri

Velká spokojenost. Velmi doporučuji apartmán Miranda v Limni Keri,velice příjemný hotel, čisté. Dokonce nás poslední den pozvali na grilování, hodně jídla. Dokonce mi majitel koupil s paní mast, abych si mohla ošetřit místo, kde mě ...

Celkový dojem

Velká spokojenost. Velmi doporučuji apartmán Miranda v Limni Keri,velice příjemný hotel, čisté. Dokonce nás poslední den pozvali na grilování, hodně jídla. Dokonce mi majitel koupil s paní mast, abych si mohla ošetřit místo, kde mě požahala medúza. Díky a doporučuji.

Alena Than s rodinou
09.07.2019