NICHOLAS   studia - recenze

Recenze

8,3
3 hodnocení
8,3 Ubytování
8,3 Služby
8,3 Okolí
8,3 Stravování
Řazení
8
Hezká dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkově hodnotím dovolenou kladně.Stravování jsme měli vlastní, všude je dostatek ...
Celkový dojem
Celkově hodnotím dovolenou kladně.Stravování jsme měli vlastní, všude je dostatek obchodů a restaurací.Ubytování příjemné, čisté, dostatek soukromí.Delegátka příjemná, ochotná, snaží se vám poradit, dostupná na telefonu.Moře klidné, čisté, teplé, při plavání je možné potkat želvu.Pláž je dostatečně prostorná, lze využít nabídku slunečníků a lehátek nebo si zajít kousek od hotelů, kde je více soukromí.Výlety lodí jsou hezké.Dovolená se nám líbila a doporučuji všem.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Olga, 20.08.2017
9
Skvělá dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená, nádherně čisté moře s pozvolným vstupem, nádherná příroda, ...
Celkový dojem
Krásná dovolená, nádherně čisté moře s pozvolným vstupem, nádherná příroda, ubytování dobré, čisté, denně výměna ručníků. Blízko na pláž, kde je možno pouze si za 6-7 Eur zaplatit slunečník se dvěma lehátky. Paní delegátka skvěla, vše zařídí, poradí. Vše proběhlo bez problémů. Moc hezká dovolená s rodinou za slušné peníze. Jediné co by mohlo vadit je rušnější život do pozdních ranních hodin, ač je ubytování mimo nejrušnější hlavní třídu. Největší rámus dělají čtyřkolky a motorky, které půjčují na každém rohu a mladí se zde na nich prohánějí. Ale dá se na to zvyknou. Jinak vše ostatní včetně moře a výletů to vynahradí. Skvělá dovolená, vše s CK vyřízeno mailem., super a rychle. Určitě doporučuji destinaci i CK. Děkujeme, budeme se těšit na další dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Monika Soviarová, 07.08.2017
8
Pěkná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Výhodou je ubytování blízko krásné, dlouhé písečné pláže. Pokoje jsou čisté, ...
Celkový dojem
Výhodou je ubytování blízko krásné, dlouhé písečné pláže. Pokoje jsou čisté, prostorné, bez výhledu na moře, ale na protější apartmánový dům, který je v těsné blízkosti. Z druhé strany je hotel. Přesto je zde dostatek soukromí. Doporučuji nenáročným klientům. Úklid se zde provádí každý den. Součástí ubytování je také Italsko - Řecká restaurace. Moře je čisté, klidné, teplé s pozvolným vstupem, vhodné pro děti. Rušnější letovisko, není nijak obtěžující. Delegátka Lenka Tučková je velmi příjemná a ochotná. Pokud poplavete dále od břehu, můžete potkat želvu Carettu. Já jsem se na ně chodila dívat půl hodiny po pláži k ostrůvku, který je u přístavu. Dovolenou v této destinaci s ubytováním v Nicholasu si určitě zopakujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Šebestů Dana, 10.07.2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour