Recenze - PANORAMA (LK)

Zobrazit ubytování
9,5
16 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,6
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Pěkná dovolená

Zájezd jsme tentokrát pořídili "na poslední chvíli" a trochu jsme se obávali, že již nebude tak pěkné počasí.Bylo ale skutečně nádherně celý týden. Voda byla tak teplá, že jsme se nemohli nabažit. Ubytování v Panoramně bylo pěkné s ...

Celkový dojem

Zájezd jsme tentokrát pořídili "na poslední chvíli" a trochu jsme se obávali, že již nebude tak pěkné počasí.Bylo ale skutečně nádherně celý týden. Voda byla tak teplá, že jsme se nemohli nabažit. Ubytování v Panoramně bylo pěkné s nádherným výhledem na moře a přístav, trochu nás však zaskočila převažující ruská klientela.

Poloha

Panorama je umístěna na pěkném místě, na pláž je to skutečně kousek. Pláž příjemná, vzrostlé tamarišky poskytují i stín, že není třeba využívat slunečníky. Auto jsme si nepůjčovali, ale pochodili jsme okolí trochu pěšky.Výšlapy sice do kopce, ale nádherné pohledy stály za to.

Ubytování

Prostorný pokoj s nádherným výhledem na moře.Kuchyňka byla vybavena prostředkem na nádobí, houbičkou a utěrkou (což často nebývá).

Stravování

Stravovali jsme se sami i v kavárnách, večeře v tavernách. Všude jsme byli spokojeni, jídlo bylo dobré a bylo ho až dost.

Další služby

S delegátkou paní Magdou jsme byli spokojeni.

Inka Šimůnková
28.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Vesnička u moře -ráj

Lokalita Limni Keri je pro ty, kteří milují klid, ticho a pohodu a přejí si utéct od hluku velkoměsta. Jsem velice ráda, že jsem si tuto lokalitu vybrala. Koupání ideální - křišťálová voda, klid na malé plážičce ve stínu stromů, i když ...

Celkový dojem

Lokalita Limni Keri je pro ty, kteří milují klid, ticho a pohodu a přejí si utéct od hluku velkoměsta. Jsem velice ráda, že jsem si tuto lokalitu vybrala. Koupání ideální - křišťálová voda, klid na malé plážičce ve stínu stromů, i když jsem měla možnost navštívit i jiné pláže v rámci výletu, byla jsem ráda za svojí volbu. Ano, na Zakynthosu jsou krásné dlouhé pláže, ale též dlouhé řady lehátek:((( a nebo pláž v chráněné oblasti Gerakas, to je ráj na zemi, ale už s mnoha lidmi. Ubytování v Panoramě byla též dobrá volba. Vše jsem měla blízko. Na pláž, do vesničky, všechno bylo čisté a útulné, jednoduché, žádný přepych, ale co člověk potřebuje - připravit si snídani s výhledem na východ slunce a večer ulehnout za zvuků cykád. Velmi děkuji též paní Magdě, která podala důležité informace, je to příjemná a ochotná dáma na svém místě. Vřele doporučuji všem - rodinám s dětmi a těm, kteří chtějí mít KLID od civilizace, protože jen kohouti vás ráno pozdraví a pak vás čeká krásný den:)))

Poloha

Pro mě ideální místo, malá vesnička, kde dávají "lišky" dobrou noc.

Ubytování

Jednoduché ubytování ve venkovském stylu, skromně, ale účelně vybavená kuchyňka. Každý den úklid, 1x za týdenní pobyt výměna ložního prádla a ručníků.

Stravování

Stravovala jsem se sama - snídaně z nákupu v blízkém Marketu a večeře se vždy našla v blízké taverně, protože mám ráda řeckou kuchyni.

Další služby

Paní Magda je dáma na svém místě. Profesionálka se vstřícným přístupem. Velký dík za její informace a pomoc.

Alena Muráriková
18.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Krásný ostrov s příjemnou a šikovnou delegátkou

Příjemné, čisté ubytování.Dáváme přednost soukromí a klidu bez hlučných hostů,taveren. Hotelový styl ubytování s all inclusiv nás nebaví.Paní Magda byla velice vstřícná a nápomocná.Nevnucovala nám své názory,měla bezvadný postřech na lidi ...

Celkový dojem

Příjemné, čisté ubytování.Dáváme přednost soukromí a klidu bez hlučných hostů,taveren. Hotelový styl ubytování s all inclusiv nás nebaví.Paní Magda byla velice vstřícná a nápomocná.Nevnucovala nám své názory,měla bezvadný postřech na lidi ve svém okolí a podle toho jednala.Je na ní vidět,že jí tato práce opravdu baví.

Poloha

Pláž pěkná,bez tří řad slunečníků.V okolí malé pláže s málo lidmi dostupné pěšky nebo autem.Nutné boty do vody.

Stravování

Taverny bezva,každý den jiná.To Keri asi nejlepší

Další služby

Delegátka je, jak je v úvodu výborná se smyslem pro humor.

Jaroslava
17.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klid a odpočinek

Dovolenou jsme chtěli klidnou a relaxační a na to, že jsme se trefili do údajně nejvytíženějšího týdne z celého roku, nebyl problém najít místo u vody, na sluníčku ani ve stínu, užít si vodu v dostatečném odstupu od ostatních lidí, ...

Celkový dojem

Dovolenou jsme chtěli klidnou a relaxační a na to, že jsme se trefili do údajně nejvytíženějšího týdne z celého roku, nebyl problém najít místo u vody, na sluníčku ani ve stínu, užít si vodu v dostatečném odstupu od ostatních lidí, povalování se i čtení knížek. Z ubytování byl luxusní výhled, bylo tam čisto a klid, do centra vesničky i na pláž bylo blízko.

Poloha

Na pláž i do obchodu to bylo několik minut. Pláž je 2-5 metrů široká, částečně písečná (městská, podél silnice, se slunečníky) a dále spíše kamenitá (slunečníky, tamarišky). Slunečníky jsou za poplatek. Do vody je potřeba překonat 2 metry s kameny, pak už písek, dlouho hodně mělko, voda jako kafe a jemné pohupování, sem tam nějaká drobná vlnka. Jeden den jsme se vypravili pěšky směrem na pláž Marathia (přes kopec) a skončili ve dvou třetinách cesty na kamenném pobřeží, kde se na velkých bílých kamenech vcelku dobře leželo, nebylo tam tak mělko a v moři plavalo dobře 7 druhů ryb, včetně některých barevných (chleba na krmení s sebou).Ve vesničce je klid, trochu šumu je jen na příbřežní ulici. Žádná hlasitá hudba, žádné neony, žádné diskotéky. Viděly jsme citronovník, banánovník, fíkovník, pomerančovník, oleandry a sušící se rajčata. Ze zvířat kromě cikád ještěrky, gekoni, motýli, krabi a ve sladkovodní strouze z Keri Lake spousta vodních želviček a malých rybek. Mořskou želvu jsme viděli jen tu jednu jedinou.

Ubytování

Pokoj č. 4 s výhledem na moře a Želví ostrov. V pokoji dvojlůžko a jednolůžko s pohodlnými matracemi, polštáři a polštářky, na přikrytí prostěradlo, ale ve skříni byly připraveny i deky. Dále 2 noční stolky, 2 malé stolky, skříň s ramínky, zrcadlo. V kuchyňském koutku linka, dřez, odkapávač, vařič, rychlovarná konvice, lednice, jar i utěrka. Z nádobí bych uvítala více větších hrnků, jinak jsme nevařili, ale hrnce a míchátka byly k dispozici. Koupelna maličká, v řeckém stylu, s pidi sprchovým koutem se závěsem a ne zrovna geniálně vyspádovaným odpadem v podlaze. Na balkónku, z něhož se ideálně pozoroval východ slunce, stolek a tři židle, sušák. Od ostatních balkónů oddělení v podstatě plnou zdí. Slunečník dopoledne nutný, potom už příjemný stín. Klimatizaci za příplatek jsme nevyzkoušeli, televizi jsme ani nezapnuli, tablety do strojku proti komárům jsme nepotřebovali. Wifi byla trochu náladová, ale pro kontrolu mailů, počasí a nějaké to hledání informací dostačující.Před hotelem se dá pobýt na zatravněné ploše, terase i v altánu. Budova je pěkná, udržovaná. Přístup malou silničkou na jednu ze dvou hlavních ulic nebo po schodech z druhé strany. Všude klid, trochu šumění moře, cikády. Sousedy bylo slyšet minimálně a hluk z vesničky vůbec. Trochu hlučily jen zapnuté klimatizace, které ústí na balkony.

Stravování

Ve vesničce je určitě 10 taveren - vyzkoušeli jsme 4 a po zbytek pobytu vyhrála modrobílá To Keri, asi 2 kavárny, gyrosárna, pekárna, 2 obchody s potravinami. Vyzkoušeli jsme spoustu tradičních jídel, ale výběr byl dostatečný i pro konzervativnější strávníky. Ceny jsou na české poměry asi dvojnásobné, ale porce jsou veliké a i když je v restauraci plno, neměli jsme pocit, že by personál tlačil na odchod po jídle, aby měl volný stůl.

Další služby

Paní delegátka nám na celkem třech schůzkách poskytla pestré informace a rady a byla pro případy potřeby na telefonu.Majitelé ubytování žili v přízemí, angličtina jim moc nešla, ale byli velmi milí. Paní uklízečka chodila každý den, porovnala lůžko, zametla, vytřela. Koupelna byla denně čistá, koš vynesený. Dokonce poskládala oblečení, co kde zůstalo poházené, porovnala boty a umyla nádobí, takže to už jsme si potom raději před odchodem hlídali. Ručníky a ložní vyměnila v polovině týdne.Ve vesničce se dá pronajmout auto, skútr, loď. Honění se za pamětihodnostmi a vyhlídkami nás nelákalo, ale z hovorů v autobuse na letiště bylo jasné, že si spousta lidí volnost vlastní dopravy užila a viděli maják, loď na pláži Navagio, pařmenskou vesnici Laganas nebo nejstarší olivovník. Do hlavního města jezdí autobus, ale poslední se vrací ve dvě odpoledne, kdy se město teprve probouzí a obchody otevírají, takže jsme si prohlédli nábřeží, obchody se suvenýry (stejnými, jako je ten jeden ve vesnici - želva v tisíci podobách a nějaké to oblečení) a jeli zpět. Z organizovaných výletů jsme se vydali na ten želví komentovaný naší delegátkou - lodí na Želví ostrov, hodinové koupání, potom krásná tyrkysová voda u nějakých jeskyní (včetně zaplutí do jeskyně) a koupání z lodi. Želvu jsme naštěstí potkali už v přístavu.

Božena Šedivá
29.08.2018