Recenze - PANORAMA (LK)

Zobrazit ubytování
9,5
17 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,6
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 6
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Příjemné klidné místo, nádherně čisté moře.

Záměrně jsme si vybraly malé středisko bez turistických atrakcí. Přesto je zde dostatek taveren i obchodů s milým vstřícným personálem. V místě je nekolik půjčoven aut i člunů.

Celkový dojem

Záměrně jsme si vybraly malé středisko bez turistických atrakcí. Přesto je zde dostatek taveren i obchodů s milým vstřícným personálem. V místě je nekolik půjčoven aut i člunů.

Poloha

Vše v dochozí vzdálenosti. Menší, zato kouzelná pláž s výhledem na želví ostrov. Slunečník s lehatky stojí v plné sezóně 12euro

Ubytování

Čisté, dostatečně vybavené pokoje s denním úklidem a častou výměnou ložniho prádla a ručníků. Krásný výhled na moře.

Stravování

Stravovaly jsme se v tavernach, k naši spokojenosti

Další služby

Delegatka podala pouze základní informace, soustředila se na propagaci výletů. Její služby jsme nevyuzily.

Romana Novotná
05.08.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Pěkná dovolená

Zájezd jsme tentokrát pořídili "na poslední chvíli" a trochu jsme se obávali, že již nebude tak pěkné počasí.Bylo ale skutečně nádherně celý týden. Voda byla tak teplá, že jsme se nemohli nabažit. Ubytování v Panoramně bylo pěkné s ...

Celkový dojem

Zájezd jsme tentokrát pořídili "na poslední chvíli" a trochu jsme se obávali, že již nebude tak pěkné počasí.Bylo ale skutečně nádherně celý týden. Voda byla tak teplá, že jsme se nemohli nabažit. Ubytování v Panoramně bylo pěkné s nádherným výhledem na moře a přístav, trochu nás však zaskočila převažující ruská klientela.

Poloha

Panorama je umístěna na pěkném místě, na pláž je to skutečně kousek. Pláž příjemná, vzrostlé tamarišky poskytují i stín, že není třeba využívat slunečníky. Auto jsme si nepůjčovali, ale pochodili jsme okolí trochu pěšky.Výšlapy sice do kopce, ale nádherné pohledy stály za to.

Ubytování

Prostorný pokoj s nádherným výhledem na moře.Kuchyňka byla vybavena prostředkem na nádobí, houbičkou a utěrkou (což často nebývá).

Stravování

Stravovali jsme se sami i v kavárnách, večeře v tavernách. Všude jsme byli spokojeni, jídlo bylo dobré a bylo ho až dost.

Další služby

S delegátkou paní Magdou jsme byli spokojeni.

Inka Šimůnková
28.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Vesnička u moře -ráj

Lokalita Limni Keri je pro ty, kteří milují klid, ticho a pohodu a přejí si utéct od hluku velkoměsta. Jsem velice ráda, že jsem si tuto lokalitu vybrala. Koupání ideální - křišťálová voda, klid na malé plážičce ve stínu stromů, i když ...

Celkový dojem

Lokalita Limni Keri je pro ty, kteří milují klid, ticho a pohodu a přejí si utéct od hluku velkoměsta. Jsem velice ráda, že jsem si tuto lokalitu vybrala. Koupání ideální - křišťálová voda, klid na malé plážičce ve stínu stromů, i když jsem měla možnost navštívit i jiné pláže v rámci výletu, byla jsem ráda za svojí volbu. Ano, na Zakynthosu jsou krásné dlouhé pláže, ale též dlouhé řady lehátek:((( a nebo pláž v chráněné oblasti Gerakas, to je ráj na zemi, ale už s mnoha lidmi. Ubytování v Panoramě byla též dobrá volba. Vše jsem měla blízko. Na pláž, do vesničky, všechno bylo čisté a útulné, jednoduché, žádný přepych, ale co člověk potřebuje - připravit si snídani s výhledem na východ slunce a večer ulehnout za zvuků cykád. Velmi děkuji též paní Magdě, která podala důležité informace, je to příjemná a ochotná dáma na svém místě. Vřele doporučuji všem - rodinám s dětmi a těm, kteří chtějí mít KLID od civilizace, protože jen kohouti vás ráno pozdraví a pak vás čeká krásný den:)))

Poloha

Pro mě ideální místo, malá vesnička, kde dávají "lišky" dobrou noc.

Ubytování

Jednoduché ubytování ve venkovském stylu, skromně, ale účelně vybavená kuchyňka. Každý den úklid, 1x za týdenní pobyt výměna ložního prádla a ručníků.

Stravování

Stravovala jsem se sama - snídaně z nákupu v blízkém Marketu a večeře se vždy našla v blízké taverně, protože mám ráda řeckou kuchyni.

Další služby

Paní Magda je dáma na svém místě. Profesionálka se vstřícným přístupem. Velký dík za její informace a pomoc.

Alena Muráriková
18.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Krásný ostrov s příjemnou a šikovnou delegátkou

Příjemné, čisté ubytování.Dáváme přednost soukromí a klidu bez hlučných hostů,taveren. Hotelový styl ubytování s all inclusiv nás nebaví.Paní Magda byla velice vstřícná a nápomocná.Nevnucovala nám své názory,měla bezvadný postřech na lidi ...

Celkový dojem

Příjemné, čisté ubytování.Dáváme přednost soukromí a klidu bez hlučných hostů,taveren. Hotelový styl ubytování s all inclusiv nás nebaví.Paní Magda byla velice vstřícná a nápomocná.Nevnucovala nám své názory,měla bezvadný postřech na lidi ve svém okolí a podle toho jednala.Je na ní vidět,že jí tato práce opravdu baví.

Poloha

Pláž pěkná,bez tří řad slunečníků.V okolí malé pláže s málo lidmi dostupné pěšky nebo autem.Nutné boty do vody.

Stravování

Taverny bezva,každý den jiná.To Keri asi nejlepší

Další služby

Delegátka je, jak je v úvodu výborná se smyslem pro humor.

Jaroslava
17.09.2018