Recenze - PANORAMA

Zobrazit ubytování
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Příjemná dovolená

Vila je umístěna v kopečku, a tak poskytuje nádherný výhled na moře, ostrov Marathonisi a když si přivstanete, můžete vidět i východ slunce nad tímto želvím ostrovem. Toto ubytování bych doporučila lidem, kteří preferují klidné ubytování v ...

Celkový dojem

Vila je umístěna v kopečku, a tak poskytuje nádherný výhled na moře, ostrov Marathonisi a když si přivstanete, můžete vidět i východ slunce nad tímto želvím ostrovem. Toto ubytování bych doporučila lidem, kteří preferují klidné ubytování v malém městečku bez různých komerčních atrakcí. Jen bych nedoporučila méně pohyblivým.

Poloha

Pláž je poklidná, oblázková, později moře písečné . V docházkové vzdálenosti jsme našli krásnou pláž, kde jsme bývali i sami. Pláž Marathia je asi 1,5 km vzdálena a došli jsme na ni také pěšky. Ta je velmi krásná. Před pláží Marathia je ještě pláž ve skalách s kioskem, kde je sice horší vstup do moře, ale užijete si tam naprosté soukromí a nádherné moře vhodné pro šnorchlování.

Ubytování

Pokoj je vybaven skromně, ale se vkusem, pěkná nová koupelna - na řecké poměry nevídaná. Manželská postel ovšem velmi úzká se společnou matrací, takže noc byla jediným slabým článkem. Kuchyňská linka s varným panelem a dostatečně velkou lednicí.Úklid prováděn nebyl, jen vynesení odpadků a v polovině pobytu výměna ložního prádla a ručníků a osušek.

Stravování

Stravovali jsme se v tavernách a tam jsme byli velmi spokojeni.

Další služby

Na ukrajinskou delegátku Irenu jsem psala stížnost, takže se k její osobě vyjadřovat nebudu. Vše jsme si zajišťovali sami (půjčení auta i lodi).Taverny nabízí dostatečné množství výborných řeckých jídel. V obci jsou 3 markety a jeden pekař.

Lenka Nováková
17.09.2021
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
příjemný pobyt

Velmi příjemná doolená

Celkový dojem

Velmi příjemná doolená

Stravování

Taverny v okolí mají skvělé jídlo.

Barbora
21.07.2021
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Velmi příjemne prožití dovolené

Velmi dobrý

Celkový dojem

Velmi dobrý

Stravování

Destinace bez stravy

Hana Havlová
27.09.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Splněné očekávání...

Věděl jsem do čeho jdu a byl jsem spokojen...

Celkový dojem

Věděl jsem do čeho jdu a byl jsem spokojen...

H I N K E Jindřich
24.09.2019