SUNSHINE   studia - recenze

Řazení

Katka Černá

Klidné prostředí mimo ruch městečka s udržovanou zahradou a bazénem
17.06.2013
Ubytování předčilo naše očekávání- klidné prostředí mimo ruch městečka s udržovanou zahradou a bazénem. Milí majitelé, na pláž i do obchodu kousek. Do centra Petry příjemná procházka. Petra je velmi pěkné letovisko s příjemnou atmosférou a hezkou pláží, která nemá úplně pozvolný přístup (na pláži jsou lehátka za konzumaci, což je super). Voda oproti očekávání nebyla ledová ani na začátku června (jak nás varovali recenze), a to i přesto, že počasí nebylo zcela ideální. Studia se ...

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Soňa a Iva

Ubytování v klidné části Petry, pěkný bazén i zahrada
08.08.2012
Ubytování v klidné části Petry, pěkný bazén i zahrada. Do Petry pěšky kousek, ale obchod s potravinami by mohl být blíž. Přijely jsme po době, kdy bylo po zemětřesení v Turecku, takže na celém Lesbu vypadávala elektřina vč. tekoucí vody, ale přírodě se bohužel nedá poručit.Na pláž doporučuji boty ... Doporučuji půjčit si auto 35Euro na den, za 2-3 dny projedete celý ostrov a je co vidět - půl ostrova je pěkná zeleň a půl ostrova měsíční krajina,kde je tzv. zkamenělý les.

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Michaela L.

Ubytování nás mile překvapilo, naopak ještě předčilo naše očekávání
29.06.2012
Ubytovací zařízení SUNSHINE se nachází v městečku Petra, které má krásnou atmosféru. Zároveň je od ruchu městečka dostatečně vzdálené. K moři je to jen kousek po rovince a pláž po celé délce příjemná. Ubytování nás mile překvapilo, naopak ještě předčilo naše očekávání. Na živo se nám líbilo ještě více než na fotkách. Výhled na moře, čisto, krásný nábytek, dobře vybavená kuchyňka, příjemní ubytovatelé, krásný bazén. Od nás žádná negativní zkušenost. Velká spokojenost!

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Petr Najman

Dovolená v městečku Petra i v tomto ubytování byla pěkně strávenou dovolenou v klidném prostředí
15.06.2012
Dovolená v městečku Petra i v tomto ubytování byla pěkně strávenou dovolenou v klidném prostředí. Ubytování v rámci řecké normy. Patří k těm lepším na řeckých ostrovech.

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour