Troulos - Letovisko

Troulos je malá osada na jižním pobřeží ostrova Skiathos, která vznikla okolo kouzelné pláže se zlatým pískem stejného jména. Z pláže je výhled na malý ostrůvek Troulonissia, který tvarem připomíná kopuli chrámu. Právě podle tohoto ostrova získala osada jméno, Troulos totiž v překladu znamená kopule chrámu.

Pláž má pozvolný vstup do vody a může vyhovovat i rodinám s dětmi. Vzrostlé pinie lemují tuto překrásnou pláž a mohou Vám poskytnout i přirozený stín. U pláže je výborná rybí taverna a bar. Na pláži se provozují vodní sporty.

Osada Troulos je vzdálena od hlavního města necelých 11 km a na hlavní komunikaci je autobusová zastávka, odkud se můžete dostat několikrát denně do hlavního města a na další krásné pláže jižního pobřeží. Velmi blízko jsou i další dvě vyhlášené pláže Maratha a Koukounaries .

Transfer

Transfer z letiště (cca 16 km) potrvá asi 40 minut. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Troulos

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, možnost pronájmu slunečníků a lehátek (cca 8 €/set), vodní sporty, obchod, taverny, možnost využití místní autobusové dopravy, možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Troulosu Viamare doporučuje

PASCHALIS - Troulos
Last Minute
Novinka
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceVýhled na mořeWi-Fi (bez záruky)

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour