SKVĚLÉ SLEVY AŽ 46 % + 3% SLEVA NAVÍC - PRODLOUŽENO DO 30. 4. 2021

Skiathos

Vše o smaragdovém ostrově

5 zájezdů

3 důvody, proč si Skiathos zamilujete

Smaragdový ostrov plný vinohradů, piniových a olivových hájů a borovicových lesů, které zasahují až k nádherným plážím.

Vybírat budete z více než 60 pláží s jemným zlatavým a bílým pískem, které mají pohodlný a mírný vstup do křišťálového moře.

Užijete si pasivní i aktivní relax s celou rodinu. Navštívíte kapličky a kláštery a celý ostrůvek projdete křížem krážem jen po svých.

O Skiathosu

Skiathos patří mezi nejmenší řecké ostrovy, přesto poskytuje spoustu aktivit, které promění vaši dovolenou v aktivní odpočinek. Stejně jako na ostatních ostrovech, i tady najdete úžasné pláže, kterých je tu dokonce více než 60. Většinu zdejších pláží pokrývá jemný písek. Jsou perfektně vybavené a některé z nich se honosí Modrou vlajkou EU za kvalitu. Slunění i koupání si tu užijete do sytosti. Členité pobřeží oplývá rozmanitými zálivy a do moře tu vybíhají poloostrůvky a mysy. Hornatý povrch dodává ostrovu atraktivní vzhled. Po koupání si naplánujte výlet lodí na sousední ostrůvky Skopelos nebo Alonissos a cestou zpátky se zastavte v hlavním městě Skiathos. Při procházkách klikatými uličkami lemovanými bílými domky s červenými střechami narazíte na několik krásných kostelů. V přístavu si prohlédnete zbytky benátské pevnosti. Na severním cípu ostrova můžete navštívit město Kastro s nedobytnou pevností nebo pozoruhodný klášter Evangelistria.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Skiathosu

Fotogalerie

PANDORA

8.června 11 dní Bez stravování
-26%
13 990 Kč / os.

TELIS

8.června 11 dní Bez stravování
-29%
14 990 Kč / os.

SKIATHOS PRINCESS

8.června 11 dní Snídaně
-27%
34 390 Kč / os.

KORALI

8.června 11 dní Snídaně
-8%
22 347 / os.

SKIATHOS PALACE

8.června 11 dní Polopenze
-27%
27 190 Kč / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu