Skiathos

Vše o smaragdovém ostrově

7 zájezdů

3 důvody, proč si Skiathos zamilujete

Smaragdový ostrov plný vinohradů, piniových a olivových hájů a borovicových lesů, které zasahují až k nádherným plážím.

Vybírat budete z více než 60 pláží s jemným zlatavým a bílým pískem, které mají pohodlný a mírný vstup do křišťálového moře.

Užijete si pasivní i aktivní relax s celou rodinu. Navštívíte kapličky a kláštery a celý ostrůvek projdete křížem krážem jen po svých.

O Skiathosu

Skiathos patří mezi nejmenší řecké ostrovy, přesto poskytuje spoustu aktivit, které promění vaši dovolenou v aktivní odpočinek. Stejně jako na ostatních ostrovech, i tady najdete úžasné pláže, kterých je tu dokonce více než 60. Většinu zdejších pláží pokrývá jemný písek. Jsou perfektně vybavené a některé z nich se honosí Modrou vlajkou EU za kvalitu. Slunění i koupání si tu užijete do sytosti. Členité pobřeží oplývá rozmanitými zálivy a do moře tu vybíhají poloostrůvky a mysy. Hornatý povrch dodává ostrovu atraktivní vzhled. Po koupání si naplánujte výlet lodí na sousední ostrůvky Skopelos nebo Alonissos a cestou zpátky se zastavte v hlavním městě Skiathos. Při procházkách klikatými uličkami lemovanými bílými domky s červenými střechami narazíte na několik krásných kostelů. V přístavu si prohlédnete zbytky benátské pevnosti. Na severním cípu ostrova můžete navštívit město Kastro s nedobytnou pevností nebo pozoruhodný klášter Evangelistria.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Skiathosu

Fotogalerie

SPARTIAS

9.června 12 dní Bez stravování
-44%
13 890 Kč / os.

KORALI

9.června 12 dní Snídaně
-41%
22 590 Kč / os.

TELIS

1.srpna 11 dní Snídaně
-21%
19 311 / os.

PANDORA

9.června 12 dní Bez stravování
-65%
8 890 Kč / os.

Letenka s transferem - Skiathos

9.června 12 dní Bez stravování
-18%
8 990 Kč / os.

SKIATHOS PRINCESS

11.července 11 dní Polopenze
-21%
39 551 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu