Výlety v Acherounes

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

2 zájezdů

Tipy na výlet v Acherounes

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Lodní výlet

Celodenní výlet na vlnách Egejského moře (cca 10:00 - 17:30 hod.). Orientační cena výletu: 62€/osoba, v ceně výletu je zahrnut oběd, snacky, ouzo a víno.

Okruh ostrovem

Autobusový výlet, v rámci kterého budete mít možnost obdivovat přírodní krásy ostrova. Během výletu navštívíte krásné pláže, např. Kira Panagia, Atsitsa, Agios Fokas, Pefkos, Acherounes, Kalamitsa atd. s možností relaxace a koupání v křišťálově čisté vodě. Součástí výletu je také zástávka v plážové taverně s nabídkou místních specialit (strava není zahrnuta v ceně výletu). Orientační cena výletu: 50€/osoba.

Poznávání Chory - hlavního města ostrova

Pěší procházka po dlážděných ulicích tradičního městečka Skyros (Chora). Jedinečná příležitost objevit ostrovní kulturu, nespočet kaplí, folklorní muzeum Faltaits, archeologické muzeum a byzantský klášter sv. Jiří, který dominuje vrcholu kopce města Skyros společně s benátským hradem. Orientační cena výletu: 30€/osoba.

TZANIS

4.června 11 dní Bez stravování
-10%
21 591 / os.

PEGASUS

4.června 11 dní Bez stravování
-10%
27 351 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu