Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Adelianos Kampos na ostrově Kréta

Zjistěte vše o řeckém letovisku Adelianos Kampos

2 zájezdů

3 důvody, proč si Adelianos Kampos zamilujete

Menší a klidné městečko, ze kterého se i pěšky rychle přesunete do většího a životem pulzujícího města Rethymno.

Dlouhá písčitá pláž zalitá sluncem je zárukou rovnoměrného opálení a průzračně čisté moře vám nabídne mimořádné podmínky pro vodní sporty.

Adelianos Kampos je ideálním výchozím bodem pro objevování zajímavostí v okolí. Stačí si vybrat směr a o památky nebudete mít nouzi.

O Adelianos Kampos

Adelianos Kampos představuje ideální místo pro ničím nerušenou dovolenou. Pokud je vaším primárním cílem užít si odpočinek u moře, v tomto letovisku se vám to splní. Ve srovnání s ostatními se jedná o menší středisko, ve kterém ale najdete vše potřebné, jako jsou nejrůznější krámky, obchody, příjemné taverny i bary. Největší lákadlo ale představuje pláž. Několik kilometrů dlouhé pobřeží pokrývá jemný písek a do moře se svažuje velmi pozvolně. Pro váš komfort jsou zde k dispozici lehátka, slunečníky i sprchy se sladkou vodou. Pokud zatoužíte po ruchu většího města, objevování památek nebo večerní zábavě, vydejte se do sousedního Rethymna. Pravidelně sem jezdí autobus.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

EVA BAY

20.června 8 dní All inclusive
-8%
22 531 / os.

SEA FRONT

27.května 8 dní All inclusive
-8%
16 919 / os.