LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 46 %    |    PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19

Kréta

Vše o největším ostrově Řecka

7 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Krétu

Kréta je asi nejrozmanitějším ostrovem Řecka, takže vás bude neustále inspirovat k objevování nových a nových míst.

Sluncem zalité pobřeží plné malých romantických zátok i rozlehlých písčitých a oblázkových pláží vás přiková k plážovému lehátku.

Opalování a koupání si zpestříte objevováním malebných zálivů, rybářských osad a těžko dostupných vesniček vysoko v horách.

O Krétě

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat. Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Krétě

Fotogalerie

THEODOROU

29.září 11 dní Bez stravování
-14%
15 990 Kč / os.

MICHALIS

29.září 11 dní Bez stravování
-20%
17 590 Kč / os.

MANOLIA

28.září 9 dní Bez stravování
-24%
13 990 Kč / os.

KALYPSO VILLAGE

28.září 9 dní All inclusive
-10%
22 190 Kč / os.

ALMYRIDA

29.září 11 dní Polopenze
-20%
22 790 Kč / os.

GERANIOTIS BEACH

29.září 11 dní All inclusive
-20%
32 190 Kč / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu