LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Ammoudara na ostrově Kréta

Zjistěte více o živém letovisku Ammoudara

1 zájezdů

3 důvody, proč si Ammoudaru zamilujete

Krásné písčité pláže jsou hlavním lákadlem letoviska a bohatá nabídka vodních sportů je velmi příjemným bonusem.

Živo je tu ve dne v noci. Hlavně na místní promenádě. Nakoupíte tu suvenýry, naplníte břicha, a když vám budou síly stačit, protančíte celou noc.

Plážové lehátko kdykoliv vyměníte za výlet za památkami. Sousední Heraklion je jimi doslova posetý a dojdete tam i pěšky.

O Ammoudaře

Letovisko Ammoudara vás přivítá bujarou atmosférou v kteroukoli denní i noční dobu. Ammoudara patří k turisticky nejoblíbenějším střediskům v širokém okolí. Hlavním důvodem, proč se zde každoročně sjíždějí nejen turisté, ale i místní, je dlouhá písčitá pláž. Najdete zde vše, co pro svůj komfort budete potřebovat. Pokud toužíte především po relaxaci na lehátku s výhledem na krásné moře, Ammoudara bude pro vás to pravé. Letoviskem vede promenáda lemovaná řadou obchůdků, taveren, kaváren a restaurací. Po setmění ožívá Ammoudara ve zdejších barech a diskotékách. Pro objevování památek se vydejte pěšky nebo pravidelným autobusovým spojem do blízkého Heraklionu. Vaši dovolenou zpestří i některý z vodních sportů. Přímo na pláži najdete širokou nabídku všeho a je jen na vás, co vyzkoušíte. Ammoudara nadchne rodiny s dětmi díky delší mělčině i mladé cestovatele toužící po zábavě.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

MARIRENA

24.července 8 dní Polopenze
-12%
17 931 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu