Hersonissos na ostrově Kréta

Zjistěte více informací o řeckém letovisku

3 zájezdů

3 důvody, proč si Hersonissos zamilujete

Místní pobřeží pokrývá jemný písek s občasnými oblázky, a až vás polehávání na pláži omrzí, ozvláštníte si den vodními aktivitami.

Velkým lákadlem je vodní park StarBeach. Množství atrakcí vás na celý den spolehlivě zabaví.

Centrum města tvoří široká promenáda, kterou lemují bary, kavárny a taverny. Nudit se tu nestihnete ani během dne, ani během noci.

Vše o Hersonissos

Letovisko Hersonissos slouží jako oblíbené turistické letovisko na severním pobřeží už celou řadu let. Každoročně sem přijíždí celá řada turistů, kteří si chtějí užít dovolenou se vším všudy. O zábavu se zde postarají obchůdky, kavárny, bary, taverny i restaurace. Najdete je především podél hlavní promenády v centru města. Právě v těchto místech se koncentruje také večerní zábava. Hudba a veselí zde utichá až nad ránem. Písčité pláže s dlouhou mělčinou ocení i rodiny s dětmi. Čas strávený v Hersonissos si můžete zpestřit i návštěvou vodních parků. Zábavu si zde užijí jak děti, tak dospělí. V živém letovisku ale najdete i klidnější místa. Pro více kulturních zážitků zamiřte do hlavního města Heraklionu. Z letoviska to k němu máte jen kousek.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

CENTRAL HERSONISSOS

28.září 12 dní Polopenze
19 690 / os.

PELA MARIA

28.srpna 11 dní All inclusive
17 890 / os.

IRO

28.srpna 11 dní Polopenze
18 190 / os.