Hersonissos na ostrově Kréta

Zjistěte více informací o řeckém letovisku

4 zájezdů

3 důvody, proč si Hersonissos zamilujete

Místní pobřeží pokrývá jemný písek s občasnými oblázky, a až vás polehávání na pláži omrzí, ozvláštníte si den vodními aktivitami.

Velkým lákadlem je vodní park StarBeach. Množství atrakcí vás na celý den spolehlivě zabaví.

Centrum města tvoří široká promenáda, kterou lemují bary, kavárny a taverny. Nudit se tu nestihnete ani během dne, ani během noci.

Vše o Hersonissos

Letovisko Hersonissos slouží jako oblíbené turistické letovisko na severním pobřeží už celou řadu let. Každoročně sem přijíždí celá řada turistů, kteří si chtějí užít dovolenou se vším všudy. O zábavu se zde postarají obchůdky, kavárny, bary, taverny i restaurace. Najdete je především podél hlavní promenády v centru města. Právě v těchto místech se koncentruje také večerní zábava. Hudba a veselí zde utichá až nad ránem. Písčité pláže s dlouhou mělčinou ocení i rodiny s dětmi. Čas strávený v Hersonissos si můžete zpestřit i návštěvou vodních parků. Zábavu si zde užijí jak děti, tak dospělí. V živém letovisku ale najdete i klidnější místa. Pro více kulturních zážitků zamiřte do hlavního města Heraklionu. Z letoviska to k němu máte jen kousek.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

PELA MARIA

26.června 8 dní All inclusive
-16%
23 290 Kč / os.

HERSONISSOS VILLAGE

10.července 8 dní All inclusive
-12%
22 715 / os.

ERI BEACH & VILLAGE

3.července 8 dní All inclusive
-8%
26 211 / os.

PALMERA BEACH

10.července 8 dní All inclusive
-12%
22 807 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu