Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Kavros na ostrově Kréta

Zjistěte více o klidném řeckém letovisku

3 zájezdů

3 důvody, proč si Kavros zamilujete

V Kavrosu na vás dýchne klid a přátelská atmosféra. Odpočinkovou náladu dotváří hojnost zeleně a okolní pohoří vytváří krásná panoramata.

Slunit se tu budete na krásné písčité pláži, a pokud budete chtít, objevíte v širokém okolí i menší divočejší plážičky, kde vás nikdo nebude rušit.

Vaši touhu po poznání uspokojí historická města Rethymno a Chania. Za návštěvu stojí i jezero Kournas s termálními prameny.

O Kavrosu

Kavros je malé přímořské letovisko na severním pobřeží Kréty. Těšit se můžete především na krásnou písčitou pláž jako stvořenou k odpočinku. Je vybavená lehátky i slunečníky a nechybí tady ani nabídka vodních sportů. Čeká vás dostatek zeleně a horské panorama. V letovisku se najdou místa, kam si rádi zajdete na dobrý drink i speciality řecké kuchyně. Větší koncentraci společenského života, zábavy i památek pak máte nadosah v nedalekém Rethymnu nebo Chanii. Letovisko si vás nejvíce získá svou malebností, tradičním rázem a přátelskou atmosférou. Žádný spěch, žádné návaly turistů, žádný hluk z večerních diskoték. Tady si nádherně odpočinete a načerpáte nové síly. Výhodná poloha letoviska v rámci ostrova vám umožní cestovat do všech koutů ostrova. Stačí nasednout na autobus nebo si pronajmout auto.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

KAVROS BEACH

27.května 11 dní Polopenze
-8%
21 151 / os.

VANTARIS PALACE

27.května 11 dní Polopenze
-8%
25 751 / os.

HAPPY DAYS

27.května 11 dní Polopenze
-8%
28 879 / os.