LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Kavros na ostrově Kréta

Zjistěte více o klidném řeckém letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Kavros zamilujete

V Kavrosu na vás dýchne klid a přátelská atmosféra. Odpočinkovou náladu dotváří hojnost zeleně a okolní pohoří vytváří krásná panoramata.

Slunit se tu budete na krásné písčité pláži, a pokud budete chtít, objevíte v širokém okolí i menší divočejší plážičky, kde vás nikdo nebude rušit.

Vaši touhu po poznání uspokojí historická města Rethymno a Chania. Za návštěvu stojí i jezero Kournas s termálními prameny.

O Kavrosu

Kavros je malé přímořské letovisko na severním pobřeží Kréty. Těšit se můžete především na krásnou písčitou pláž jako stvořenou k odpočinku. Je vybavená lehátky i slunečníky a nechybí tady ani nabídka vodních sportů. Čeká vás dostatek zeleně a horské panorama. V letovisku se najdou místa, kam si rádi zajdete na dobrý drink i speciality řecké kuchyně. Větší koncentraci společenského života, zábavy i památek pak máte nadosah v nedalekém Rethymnu nebo Chanii. Letovisko si vás nejvíce získá svou malebností, tradičním rázem a přátelskou atmosférou. Žádný spěch, žádné návaly turistů, žádný hluk z večerních diskoték. Tady si nádherně odpočinete a načerpáte nové síly. Výhodná poloha letoviska v rámci ostrova vám umožní cestovat do všech koutů ostrova. Stačí nasednout na autobus nebo si pronajmout auto.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

MYTHOS PALACE RESORT

29.května 8 dní Ultra all inclusive
-12%
44 979 / os.

YASSOU KRITI (ex KAVROS BEACH)

29.května 8 dní Snídaně
-14%
18 490 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu