Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v letovisku Kavros

Kam se jít koupat v letovisku Kavros

3 zájezdů

Pláže v Kavrosu

Na pláži v Kavrosu dokonale zrelaxujete své tělo. Pohledem na hladinu moře, okolní subtropickou vegetaci a horské panorama si odpočine i vaše mysl. V letovisku se můžete těšit na krásnou písčitou pláž s mírným svažováním do moře. Nejvíce ji ocení rodiny s dětmi a slabší plavci. Pobřeží zátoky Almiros začíná už v sousedním letovisku Georgioupolis a táhne se přes Kavros téměř až do Rethymna. V okolí Kavrosu se střídají místa s plně nebo částečně obsluhovanými plážemi. Najdete tu taky nabídku vodních sportů.

Moře v Kavrosu

Průzračně modrá voda svede ke koupání i nejzarputilejší suchozemce. Voda je zde křišťálově čistá. Než se dostanete do hloubky, čeká vás delší procházka v mělké vodě. Vaše tělo si tak postupně zvykne na změnu teploty. Malá hloubka vody v kombinaci s pískem nadchne nejen děti pro stavění hradů, ale nabízí hrací pole i pro vaše dovádění s míčem.

VANTARIS PALACE

27.května 11 dní All inclusive
-8%
25 751 / os.

HAPPY DAYS

27.května 11 dní Polopenze
-8%
28 879 / os.

KAVROS BEACH

27.května 11 dní Polopenze
-8%
21 151 / os.