Gouves na ostrově Kréta

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Gouves zamilujete:

V menších zálivech si budete vybírat z mnoha písčitých, kamenitých i oblázkových pláží. Stačí jen popojít a pod chodidly pocítíte úplně jiný povrch.

Vyváženou kombinaci zábavy a sportu si užijete ve vodních parcích, kterých v této oblasti severního pobřeží najdete hned několik.

Zakopávat o historii budete ve městě Gortys a do hlavního města Heraklion nebo ke slavnému archeologickému nalezišti v Knóssos je to jen 20 km.

Poznejte Gouves

Letovisko Gouves je součástí velké turistické oblasti na severu Kréty. V menších zálivech si tu budete vybírat z celé řady písčitých, kamenitých i oblázkových pláží. Stačí vždy jen kousek popojít, abyste pod chodidly pocítili úplně jiný povrch. Po odpoledním koupání zapadnete do tradiční taverny a večer vyrazíte za zábavou do nejmodernějších klubů. V samotném Gouvesu na žádné zásadní památky nenarazíte. Spíše si tu pochutnáte na řeckých specialitách v některé z mnoha taveren. Hlouběji do dějin Kréty se ale můžete ponořit v hlavním městě Heraklion nebo na slavném archeologickém nalezišti v Knóssosu. Z Gouvesu to sem budete mít jen 20 km, takže by byla škoda nevyrazit na výlet. Gouves na vás vytáhne všechny svoje trumfy a vy budete rádi, že jste si za cíl své letní dovolené vybrali právě toto letovisko.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

GOUVES WATERPARK HOLIDAY RESORT

3.července 8 dní All inclusive
-12%
27 683 / os.

CLUB LYDA

3.července 8 dní All inclusive
-12%
21 703 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu