Plakias na ostrově Kréta

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

16 zájezdů

3 důvody, proč si Plakias zamilujete:

Plakias, Souda, Damnoni, Amoudi, Triopetra, Skinaria, to jsou názvy jen některých pláží, které vám zdejší členité pobřeží odhalí.

Plakias se může pochlubit až 320 slunečnými dny v roce, takže tu prožijete opravdu bezchybnou letní dovolenou.

Místní promenáda je po setmění krásně osvětlená. Pohostí vás tu sklenkou vína i něčím k snědku a pak vás vytáhnou na taneční parket.

Poznejte Plakias

Na Krétě je skoro pořád hezky a Plakias se může pochlubit až 320 slunečnými dny v roce. Letovisko dostalo svůj název podle překrásné pláže, která už několik let v řadě získala Modrou vlajku EU. Zdejší pobřeží je dost členité, takže tu každý den objevíte další malou plážičku. I těch větších je tu dostatek. Krátká procházka z Plakiasu vás zavede na písečnou pláž Damnoni. Hrubším a tmavším pískem se projdete na pláži Triopetra a za oblázky a skvělými podmínkami pro šnorchlování se vypravte na Skinarii. A kdyby vás náhodou místní pláže začaly nudit, vyplujte lodí směr pláž Preveli. Báječné koupání si ozvláštníte návštěvou mohutného klášterního komplexu a putování po stopách historie a tradic ostrova si na zpáteční cestě prodloužíte v horských vesničkách Sellia, Myrthios a Mariou. V osadách nad Plakiasem si starousedlíci zachovávají tradiční způsob života a na první i druhý pohled se zdá, že se jich uspěchanost dnešní doby vůbec netýká.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

PLAKIAS BAY

24.května 11 dní Snídaně
-10%
25 191 / os.

PORTO PLAKIAS

24.května 11 dní Snídaně
-10%
21 231 / os.

PLAKIAS RESORT

24.května 11 dní Bez stravování
-10%
22 491 / os.

APOLLO

2.června 8 dní Polopenze
-10%
19 251 / os.

CRETA MARE

23.června 8 dní Snídaně
-10%
21 591 / os.

ALIANTHOS BEACH

5.července 11 dní Polopenze
-13%
26 361 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu