LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Výlety v Plakiasu

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

17 zájezdů

Tipy na výlety v letovisku Plakias

Dovolenou na Krétě si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádají místní cestovní kanceláře. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z letoviska Plakias, dostanete po příjezdu od delegáta. Platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Soutěska Samaria

Nejznámější, nejdelší (16 km) a nejkrásnější soutěska nejen na Krétě, ale v celé Evropě. V ranních hodinách zahájíte z výšky 1200 metrů nad mořem patnáctikilometrový pochod krásnou a klidnou přírodou až na jih do vesničky Agia Roumeli. V odpoledních hodinách nastoupíte na loď (cca 18 €), která s Vámi popluje cca hodinovou plavbu kolem malebného pobřeží jižní Kréty. Orientační cena výletu: 35€/osoba.

Gramvousa

Nejkrásnější záliv na Krétě s malebnou písečnou lagunou s nádechem exotiky. Cestou zakotvíte u benátské pevnosti, kde si můžete vychutnat nekonečné výhledy. Orientační cena výletu: 52€/osoba.

Tip na individuální výlet

Z Plakiasu odjíždí v hlavní sezóně každý den loď na Preveli.

Festos, Gortys, Matala

Návštěva druhého nejvýznamnějšího minojského paláce na Krétě, zastávka na pláži Matala, návštěva vodopádů a kostela Sv. Nikolase v soutěsce Kourtaliotiko a tradiční krétské vesnice Spili.

Santorini

Plavba lodí na Santorini + okružní jízda autobusem po ostrově.

Preveli

Pěší vycházka soutěskou Kourtaliotiko až k nádherné pláži Perveli, návrat lodí (cca 9€/osoba) do Plakiasu. Orientační cena výletu: 25€/osoba.

MANOLIS

21.června 8 dní Polopenze
-13%
19 495 / os.

Letenka s transferem - Kréta (Plakias)

22.května 11 dní
-9%
9 990 Kč / os.

JOANNA

7.června 8 dní Bez stravování
-17%
19 390 Kč / os.

AFRODITI HOTEL

22.května 11 dní Polopenze
-33%
14 890 Kč / os.

PLAKIAS RESORTS BY ALEGRIA

31.května 8 dní Polopenze
-18%
26 490 Kč / os.

PLAKIAS BAY

12.července 8 dní Snídaně
-13%
25 107 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu