Výlety na Krétě

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

37 zájezdů

Tipy na výlety

Dovolenou na Kréta si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádá místní cestovní kancelář. Platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit přímo z vašeho letoviska, dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Soutěska Samaria

Nejznámější, nejdelší (16 km) a nejkrásnější soutěska nejen na Krétě, ale v celé Evropě. V ranních hodinách zahájíte z výšky 1200 metrů nad mořem patnáctikilometrový pochod krásnou a klidnou přírodou až na jih do vesničky Agia Roumeli. V odpoledních hodinách nastoupíte na loď (cca 18 €), která s Vámi popluje cca hodinovou plavbu kolem malebného pobřeží jižní Kréty. Orientační cena výletu: 35€/osoba.

ALIANTHOS GARDEN

31.května 8 dní Polopenze
-10%
28 521 / os.

MEDITERRANEAN SEA

25.května 12 dní Bez stravování
-10%
21 051 / os.

LOFOS

31.května 8 dní Polopenze
-10%
21 591 / os.

PALMERA BEACH

29.května 8 dní All inclusive
-10%
22 041 / os.

MANOLIS

21.června 8 dní Snídaně
-10%
20 241 / os.

AFRODITI HOTEL

31.května 8 dní Bez stravování
-10%
19 341 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu