Výlety na Krétě

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

33 zájezdů

Tipy na výlety

Dovolenou na Kréta si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádá místní cestovní kancelář. Platí se přímo na místě a občas dochází ke změnám programu. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit přímo z vašeho letoviska, dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Soutěska Samaria

Nejznámější, nejdelší (16 km) a nejkrásnější soutěska nejen na Krétě, ale v celé Evropě. Jedna nádherná přírodní scenérie stíhá druhou. Úchvatné pohledy! Kolem 9:30 hod. zahájíte z výšky 1200 metrů nad mořem patnáctikilometrový pochod krásnou a klidnou přírodou až na jih do vesničky Agia Roumeli. V odpoledních hodinách nastoupíte na loď, která s Vámi popluje cca hodinovou plavbu kolem malebného pobřeží jižní Kréty.

PLAKIAS RESORT

27.července 8 dní Snídaně
-4%
22 255 / os.

PORTO PLAKIAS

13.července 8 dní Snídaně
-4%
20 875 / os.

ALIANTHOS BEACH

13.července 8 dní Snídaně
-4%
22 255 / os.

CANDIA

13.července 11 dní Snídaně
-5%
25 199 / os.

MANOLIS

13.července 8 dní Bez stravování
-3%
18 391 / os.

LENA

29.června 8 dní Bez stravování
-17%
13 331 / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu