Arkasa na ostrově Karpathos

Vše o tomto oblíbeném řeckém letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Arkasa zamilujete

Pláž Agio Nikolaos je posetá jemným pískem a její jedinečnost dokazuje i prestižní Modrá vlajka, kterou pravidelně získává.

Městečko vyrostlo na zbytcích starobylého antického města a dodnes tu můžete spatřit ruiny této bývalé akropole.

Arkasa se chlubí několika pěknými turistickými trasami. Z hory Paleokastro se pokocháte úžasným výhledem na moře, městečko i skály.

O Arkasa

Letovisko Arkasa se může pochlubit hned několika velmi pěknými turistickými trasami, a tak si kromě koupání užijete i procházky okolní přírodou. Stojí za to vystoupat na horu Paleokastro a pokochat se úžasným výhledem na moře, městečko i skály. V samotné Arkase navštivte ruiny starobylého antického města a místní archeologické muzeum. Omrkněte také zvonici, byzantskou baziliku a kostelík. Hlavně ale nezapomeňte na letní relax na pláži. Pláž Agios Nikolaos je posetá jemným pískem a platí za nejhezčí pláž v této části Karpathosu. Evropská unie ji pravidelně oceňuje Modrou vlajkou za kvalitu. Zatoužíte-li po větším klidu, vyzkoušejte pláž Marmara. Lenošit můžete na písku i na kamenech. Marmara sice nemá tak velkorysé zázemí jako Agios Nikolaos, ale i tady strávíte krásné chvíle plné slunka a koupání.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

BLUU BAHARI

21.června 8 dní Plná penze s nápoji
-16%
25 890 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu