Batsi na ostrově Andros

Zjistěte více o oblíbeném řeckém letovisku

3 důvody, proč si zamilujete Batsi

V Batsi najdete nejkrásnější pláž Androsu. Jak její název Golden Beach napovídá, je plná zlatavého písku, který přechází v modré moře skvělé na koupání.

Batsi tvoří dva vrcholky, z nichž je nádherný výhled na okolí. Po dnech strávených na pláži můžete podnikat procházky po okolní zeleni a kopcích.

Letovisko je skvěle vybavené, najdete zde různé obchody i restaurace. Doporučujeme také vyzkoušet místní kuchyni plnou specialit.

Vše o Batsi

Batsi je nejznámějším a nejkrásnějším letoviskem na ostrově Andros. Leží na jeho západním pobřeží přímo u křišťálově čistého moře. Andros patří mezi hornaté ostrovy, na kterých roste spousta borovic, olivovníků a jiných stromů či keřů, čekejte zde tedy úchvatné přírodní prostředí. Hlavními přednostmi letoviska Batsi je krásná pláž se zlatavým pískem, zelení porostlé stráně poskytující výhledy do širého okolí a perfektní vybavenost. Batsi bude skvělou volbou jak pro cestovatele s menšími dětmi, tak pro páry hledající romantickou dovolenou. Nesmíme zapomenout ani na sportovce, na okolních kopcích a ve zdejších vlnách se rozhodně nebudou nudit.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku