Recenze - KASSANDRA BAY

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,6
6 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
8,3
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasných 11 dní, doporučuji.

Pohoda, klid. Vstřícný personál a šikovný kuchař. Krásné místo i okolí plné zeleně. Hotel se svými dvěma řeckými hvězdičkami by pravděpodobně mohl zklamat náročnější klienty. My nicméně doufáme, že se sem budeme moci ještě někdy znovu ...

Celkový dojem

Pohoda, klid. Vstřícný personál a šikovný kuchař. Krásné místo i okolí plné zeleně. Hotel se svými dvěma řeckými hvězdičkami by pravděpodobně mohl zklamat náročnější klienty. My nicméně doufáme, že se sem budeme moci ještě někdy znovu vrátit :-) Příjezd od letiště zhruba hodinu autobusem. Přestože jsme zažili velkou bouři, po níž dva dny nešla elektřina a netekla voda, díky vstřícnosti personálu máme celkový dojem vynikající :-)

Poloha

Naprosto úžasné umístění, na Řecko relativně vlhká oblast a tedy plno zeleně v okolí - vysoké borovice, několikametrové rákosí. K moři cca 700m z kopce, do nejbližší vesničky asi 300m do kopce. V okolí několik sousedících hotelů, ale naprostý klid, což nám vyhovovalo, nechtěli jsme poslouchat cizí animační programy :-) Od příchodu k moři doleva je taverna, kemping a menší pláž se slunečníky, v moři kamínky a oblázky. Od příchodu doprava je písečná pláž a i v moři čistý písek, tam nám to s dětmi vyhovovalo víc. Komárů málo, i večer na balkoně stačilo stříknout repelentem.

Ubytování

Krásné umístění hotelu ve svahu zhruba 700m od moře. Máte-li štěstí na hosty, je v hotelu i přes noc naprostý klid - hlavní silnice je zhruba 300m nad hotelem. Pro ty, co nechtějí či nemohou dojít ten kousek pěšky, funguje hotelový shuttle bus k pláži zdarma. Bazén, poolbar, vše jak má být. Hotel se svými 46ti pokoji není nejnovější a vybavení také něco pamatuje, ale vše čisté a funkční. Klimatizace i trezor na pokoji zdarma.V hotelu mezi hosty prakticky nebyla slyšet němčina nebo angličtina, my jsme narazili hlavně na rusy, rumuny, srby a bulhary, počáteční obavy z tohoto důvodu se ale nepotvrdily, alespoň v našem termínu se všichni chovali klidně, slušně a tiše a to i v noci.

Stravování

My měli all inclusive formou švédských stolů, naprosto nám vyhovovalo skladbou i časovým rozvržením (snídaně 8-10h, oběd 13-14h, večeře 19-21h). Snídaně řecká kontinentální vždy stejná - pečivo, vejce natvrdo, sýr, šunka, rajče, feta, jogurt + několik druhů vloček a marmelád, nutela, med. Oběd vždy jeden druh masa a jeden druh přílohy - to se střídalo, takže např. jeden den kuřecí a hranolky, další den těstoviny a nějaké jejich hovězí, spousta zeleniny a olivy, stejně tak i k večeři. Každý jsme si vybrali dle chuti, středozemní kuchyni máme rádi. Nečekejte ale výběr z X druhů mas a X druhů příloh. Dá se sedět vevnitř v jídelně anebo venku na terase (částečně zastíněná), prakticky vždy byly volné stoly a nemuseli jsme nikde čekat či stát ve frontě na jídlo.

Další služby

Velice vstřícný a milý personál, v jídelně a na recepci angličtina, uklízečky mluví jen řecky, ale přesto jsme se vždy domluvili :-) Běžný úklid a odpadkové koše denně, ručníky cca 2x týdně, ale v případě potřeby stačí slovo a maximálně vám vyjdou vstříc. Nabídka výletů 2x týdně na recepci, my jsme ale vzhledem k malým dětem nevyužili. Při odjezdu nám sami nabídli opuštění pokoje až ve 13hod, takže jsme ještě stihli pohodové dopoledne v moři. V případě výletu dostanete místo oběda balíček s sebou. Hotel nabízí 5% slevu pro hosty ve spřáteleném supermarketu v blízkém Kriopigi. Bazén funguje pouze přes den do 19hod.

Martin
20.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená podle mých představ.

Byla jsem nadšena, velmi se mně v této lokalitě líbilo. Moře čisté, krásné okolí a hlavně nádherná příroda. Malé, klidné pláže s hrubším pískem. Vstup do moře možný bez bot. Moře s pozvolným klesáním.

Celkový dojem

Byla jsem nadšena, velmi se mně v této lokalitě líbilo. Moře čisté, krásné okolí a hlavně nádherná příroda. Malé, klidné pláže s hrubším pískem. Vstup do moře možný bez bot. Moře s pozvolným klesáním.

Poloha

Vše jsem již vypsala výše.

Ubytování

Ubytování pěkné, malý hotel. Bohužel bez výtahu a nosiče zavazadel. Lidem s problémy pohybového aparátu bych nedoporučovala tento hotel. Vynést kufr do vyšších pater není jednoduché. Schody jsou i venkem, takže se jim nijak nedá vyhnout i při chůzi na jídlo do společné jídelny. Podlahy pokoje málo myté, všude pod postelemi a nábytkem spousta prachu. Výměna povlečení a výměny ručníků za celý pobyt pouze jedenkrát.

Stravování

Se stravou jsem byla velmi spokojena. Výborné byly večeře. Snídaně po celý pobyt ve stejné nabídce. Chybělo mně jenom máslo. Nabízejí umělý margarín.

Další služby

Služeb delegátky jsme nevyužívali. Byla nám ale velmi nápomocna při odbavování na letišti. Za což vřele děkuji.

Jaroslava Jabůrková
25.09.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
super dovolená

Moc se nám líbilo.

Celkový dojem

Moc se nám líbilo.

Poloha

Moc vše do kopce

Stravování

pořád se opakovali špagety a hranolky, ale jinak vše moc dobré.

Daniela Koutná
13.08.2018
7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 6
krásná dovolená v klidném prostředí

Všem doporučuji, krásné a klidné místo ideální pro rodiny s dětmi.

Celkový dojem

Všem doporučuji, krásné a klidné místo ideální pro rodiny s dětmi.

Stravování

jídlo dobré,ale pořád stejné

Jana Vachovcová
04.08.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Po delší době jsme byli u moře, s dětmi poprvé. Bylo to moc prima, jídlo bezvadné, personál velmi ochotný a vstřícný.

Do Kriopigi jsme přijeli po přívalových deštích. Náš první dojem hned po příjezdu nebyl dobrý. V pokoji byli menší závady, nesvátila jedna žárovka, dveře na balkon nebyly v pořádku, zásuvka nám zůstala v ruce, záchodové prkénko prasklé. Na ...

Celkový dojem

Do Kriopigi jsme přijeli po přívalových deštích. Náš první dojem hned po příjezdu nebyl dobrý. V pokoji byli menší závady, nesvátila jedna žárovka, dveře na balkon nebyly v pořádku, zásuvka nám zůstala v ruce, záchodové prkénko prasklé. Na balkoně pod střechou měli hnízdo jiřičky. To bylo krásné, ale pod hnízdem samozřejmě nakadíno. Na vše jsme upozornili, světlo a zásuvka byla opravena, balkonové dveře jsme se naučili otvírat, prkénko jsme přežili akorát na balkoně po jiřičkách skoro nikdo neuklízel. Toto bylo nepřijemné. Nejsme nijak nároční. Jinak jídlo výborné, personál usměvavý, příjemní, ochotní. Pravděpodobně kromě uklízeček. Bazén čistý, v bezva stavu. K moři trochu dál. Pláž ten večer co jsme přijeli nebyla moc hezká. Bylo tam dost kusů dřevin, rákosu. Při dešti se z kopce spláchlo hodně nečistoty. Myslím, že by nebyl problém to uklidit, ale Řekům je to asi jedno. Pár dní i v moři plavalo dost drobných kousku dřeva atd. V půlce pobytu bylo moře čistější. I přes všechno, jsme si pobyt užili. Kluci byli nadšeni bazénem a mořem. Moře bylo opravdu teplé.

Poloha

Zahrada v u hotelu pěkná, pláž po deštích nebyla moc pěkná,.

Ubytování

Ne všechny závady byli odstraněny. Uklízečky moc neuklízeli. Po příjezdu jsme našli pod stolkem špinavé ponožky.

Stravování

Restaurace v hotelu byla pěkná čistá, Jídlo výborné, personál velmi příjemný. Pro mě měli moc malé hrnečky na čaj, neměji ani konvici do které by šlo udělat více čaje.

Lucie Růžková
22.07.2018