Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Chalkidiki

Vše o Poseidonově trojzubci

7 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Chalkidiki

Poloostrov ve tvaru Poseidonova trojzubce vás uchvátí krásnými plážemi, panenskou přírodou a architektonickými památkami.

Délka pláží se tu měří ve stovkách kilometrů, takže si budete vybírat, jestli den zalitý sluncem strávíte na písečné, oblázkové nebo skalnaté pláži.

Život tu plyne svým vlastním tempem a tu pravou tvář poloostrova nejlépe poznáte v horských vesničkách obklopených vinicemi a olivovníky.

O Chalkidiki

Poloostrov Chalkidiki, to je prostě pravá řecká klasika. Slunce chtiví dovolenkáři sem jezdí už od doby, kdy se v jiných částech Řecka první letoviska teprve rodila. Minimum srážek, maximum slunce, k tomu spousta památek a perfektně vybavené pláže – kombinace, která se postará o to, abyste si tu užili opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Z poloostrova vybíhají do Egejského moře tři výběžky – Kassandra, Sithonia, Athos. Nejnavštěvovanější je Kassandra na západě. Uchvátí vás svou přírodou a hlavně plážemi, které patří k těm nejlepším v celém Řecku. Uprostřed leží Sithonia a zcela na východě Athos – mnišská republika s 20 kláštery. Výběžek Athos obývají pouze muži, má svá striktní pravidla a ženám je tu vstup přísně zakázán.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Chalkidiki

Fotogalerie

ROYAL

2.července 8 dní All inclusive
25 190 / os.

SUN HOTEL

2.července 8 dní Snídaně
18 490 / os.

DIONYSOS

2.července 8 dní Polopenze
-8%
18 890 Kč / os.

ARISTOTELES BEACH

2.července 8 dní All inclusive
-8%
20 690 Kč / os.

TROPICAL

2.července 8 dní All inclusive
20 790 / os.

NAIAS BEACH

2.července 8 dní Polopenze
22 390 / os.

Zájezdy do letovisek