LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

PLAVBA ZA KRÁSAMI JADRANU KL2

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování
Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

plavba na lodi mezi ostrovy Jaderského moře. Stačí několik letních triček, plavky, dobrá nálada. Uvolněte se a nechte kapitána a jeho posádku, aby se o Vás postarali. Na Vás zůstane jen koupání, slunění a pozorování průzračně modrých hlubin Jaderského moře. Každý večer můžete ochutnat speciality v restauraci v přístavu nebo se můžete pustit do odkývání tajemství starobylých přístavních měst, ve kterých zakotvíte.

Vybavení a služby

jachta PREMIUM SUPERIOR nebo PREMIUM pro 30-40 osob se na 7 dnů stane vaším domovem.
Moderní jachta PREMIUM SUPERIOR o délce cca 35-41 m s prostornou sluneční terasou a klimatizovaným salonem. 
Tradiční jachta s moderním vzhledem PREMIUM o délce cca 29-35 m se sluneční terasou a klimatizovaným salonem.

Ubytování

jachta PREMIUM SUPERIOR  - moderní klimatizované 2lůžkové kajuty (některé s možností přistýlky) o velikosti 8-14 m2 s vlastním sociálním zařízením, fénem, sejfem, WiFi.
jachta PREMIUM - klimatizované 2lůžkové kajuty (některé s možností přistýlky) o velikosti 8-14 m2 s vlastním sociálním zařízením, fénem, sejfem, WiFi.

Typy kajut jsou dle umístění na lodi rozděleny na kajuty na horní nebo hlavní palubě a kajuty v podpalubí. Kajuty na horní nebo hlavní palubě mají standardní okno, kajuty v podpalubí mají kruhové okénko. Všechny kajuty v podpalubí jsou nad hladinou vody.
Ložní prádlo a ručníky jsou měněny 1x za plavbu, součástí ceny je denní úklid kabin.

Stravování

stravování formou polopenze - snídaně formou studeného a teplého bufetu, oběd o třech chodech, ochutnávka olivového oleje a vína na palubě, odpolední káva a čaj se sušenkami, voda, 1 x za týden kapitánská večeře (rybí nebo masové menu). 

Pláž

úsek plavby nebývá zpravidla delší než 3 hodiny a poté jej přerušen zastávkou na koupání. Pro slunění jsou k dispozici 1 nebo 2 paluby.

Program

PLAVBA ZA KRÁSAMI JADRANU KL2 - Split
Vyplouvá se ze Splitu v 13:00, každou sobotu. SOBOTA: Split – Makarska. NEDĚLE: Makarska – ostrov Mljet. PONDĚLÍ: ostrov Mljet – Dubrovník. ÚTERÝ: Dubrovník – ostrov Šipan/Trstenik. STŘEDA: Šipan/Trstenik – ostrov Korčula. ČTVRTEK: ostrov Korčula – ostrov Hvar. PÁTEK: ostrov Hvar – ostrov Brač (Bol) – Split. SOBOTA: Split.
Kapitán lodi si vyhrazuje právo na změnu trasy plavby v případě nepříznivých povětrnostních podmínek. 

Itinerář:

Sobota SPLIT - MAKARSKA
Vyplouvá se z přístavu ve Splitu směr Makarska. Plavba podél pobřeží Dalmácie, oběd. Odpoledne koupání na nádherných plážích Jadranu, pro milovníky adrenalinu možnost zipline přes kaňon řeky Cetiny. Přenocování v přístavu v Makarska, možnost prohlídky města s mnoha kostely a jinými architektonickými a kulturními památkami.

Neděle MAKARSKA - MLJET
Brzy ráno odjezd na ostrov Mljet se zastávkou na koupání na poloostrově Pelješac. Odpoledne návštěva solných jezer v národním parku Mljet, s možností navštívit klášter a kostel Panny Marie nebo si zapůjčit kolo na cyklovýlet kolem těchto jezer. Přenocování v přístavu Polača / Pomena. Vstup do NP Mljet cca 25 EUR/osoba - splatný na místě.

Pondělí MLJET - DUBROVNÍK
Po snídani odjezd do Dubrovníku, vrcholu celé plavby. Příjezd do Dubrovníku v odpoledních hodinách, individuální prohlídka města nebo možnost prohlídky s průvodcem, po které následuje fakultativní jízda lanovkou na horu Srdj s nádherným výhledem na staré město. Nenechte si ujít Stradun - ulici a náměstí na Starém Městě nebo se projděte po 1940 m dlouhých širokých městských hradbách. Přenocování v přístavu tohoto města.

Úterý DUBROVNÍK - ŠIPAN / TRSTENIK
Pozdě ráno pokračuje plavba směrem k ostrovu Šipan nebo městečku Trstenik na poloostrově Pelješac. Zde naleznete nádherná místa ke koupání nebo máte možnost návštívit místní vinařství. Večer si vychutnáte kapitánskou večeři na palubě. Nocleh v přístavu.

Středa ŠIPAN/ TRSTENIK - KORČULA
Po snídani plavba k ostrovu Korčula, kde se narodil slavný cestovatel MARCO POLO. Oběd na lodi v zátoce nedaleko města Korčula. Odpoledne příjezd do městečka Korčula zde individuální prohlídka nebo prohlídka s průvodcem (pro ubytované na lodi PREMIUM SUPERIOR v ceně) historické části města, jehož starobylé zdi a opevněné bašty sahají až do 13 století. Fakultativně možnost ochutnávky vín místního vinařství, individuálně možnost návštěvy některé z pobřežních restaurací či hospůdek. Nocleh v přístavu.

Čtvrtek KORČULA - HVAR
Časné vyplutí na Paklené ostrovy poblíž ostrova Hvar, oběd a zastávka na koupání. Možnost odpolední prohlídky města Hvar (pro ubytované na lodi PREMIUM SUPERIOR průvodce v ceně). Najdete zde renesanční katedrálu s původní věží nebo nejstarší komunitní divadlo v Evropě. Zdatní jedinci se mohou vydat k pevnosti Španjola, kterou najdete na kopci nad městem. Město nabízí bohatou zábavu, vynikající restaurace, bary a kavárny, které jsou otevřeny dlouho do noci. Nezapomeňte si také koupit ostrovní levanduli u některého z místních stánků. Přenocování.

Pátek HVAR - BOL- SPLIT
Další zastávkou na trase je ostrov Brač, koupání na nejznámější pláži v Dalmácii - Zlatni Rat, nacházející se u městečka Bol (jeho výběžek neustále mění svůj tvar ze strany na stranu podle proudu větru a vln). Bol je typicky rybářská vesnička, která se postupně stala turistickým letoviskem. Po obědě cestou do Splitu možnost se fakultativně připojit k zipline na řece Cetině. Fakultativně prohlídka Splitu (města, které je součástí  světového dědictví UNESCO), kde se nachází spousta památek římské architektury, nejvýznamnější památkou je Diokleciánův palác. Split je plný bister a restaurací s místními specialitami. Přenocování.

Sobota SPLIT
Brzká snídaně, ukončení pobytu.

Doplňující informace

Pobytová/přístavní taxa a vstupy do národních parků nejsou zahrnuty v ceně a platí se na místě po vstupu na loď - orientační cena pobytové/přístavní taxy za celou dobu plavby cca 60 EUR/os., vstupu do národního parku Mljet cca 25 EUR/os. Možnost zajištění parkování ve Splitu (na vyžádání): za poplatek 13-18 EUR/den.

Kapitán lodi si vyhrazuje právo na změnu trasy plavby v případě nepříznivých povětrnostních podmínek. Klienti jsou povinni dodržovat pravidla chování na lodi, která jsou v písemné podobě na každé lodi. Klienti jsou povinni dostavit se na loď 2 hodiny před vyplutím. Na loď není povoleno přinést vlastní nápoje. Plavba není vhodná pro osoby se sníženou pohyblivostí. Plavba bude uskutečněna při účasti minimálně 20 osob.

Slevy pro děti

dítě do 10 let na přistýlce sleva 50%, osoba od 10 let na přistýlce se 2 dospělými sleva 30%.

Cena zahrnuje

plavbu dle programu, 7x ubytování na lodi, 7x polopenzi (snídaně a obědy), 1x kapitánská večeře na lodi, pro účastníky na lodi PREMIUM SUPERIOR - prohlídka města Hvar, Korčula Dubrovník s průvodcem v anglickém jazyce, pro účastníky na lodi PREMIUM - prohlídka města Dubrovník s průvodcem v anglickém jazyce.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: zajištění parkování - cca 13-18 EUR/den platba na místě.

Individuální storno podmínky

Pro toto ubytovací zařízení platí následující individuální storno podmínky, ve smyslu účtování výše odstupného při odstoupení zákazníka od Smlouvy o službě cestovního ruchu/ o zájezdu: 30 a více dnů 6500 Kč/os., 29-22 dní před zahájením zájezdu 6500 Kč/os. + 25% z ceny zájezdu, 21-15 dní 6500 Kč/os. + 50% z ceny zájezdu, 14-0 dny 100%. Změna osoby zákazníka na Smlouvě je možná za poplatek dle VOP do 30 dnů před nástupem na pobyt, méně jak 30 dnů před zahájením čerpání služeb je tato změna považována za odstoupení od Smlouvy s povinností hradit odstupné.

Typové pokoje

 • PREMIUM SUPERIOR 2(+0) horní nebo hlavní paluba - PREMIUM SUPERIOR 2(+0) horní nebo hlavní paluba
 • PREMIUM SUPERIOR 2(+1) horní nebo hlavní paluba - PREMIUM SUPERIOR 2(+1) horní nebo hlavní paluba
 • PREMIUM SUPERIOR 2(+0) podpalubí - PREMIUM SUPERIOR 2(+0) podpalubí
 • PREMIUM SUPERIOR 2(+1) podpalubí - PREMIUM SUPERIOR 2(+1) podpalubí
 • PREMIUM 2(+0) horní nebo hlavní paluba - PREMIUM 2(+0) horní nebo hlavní paluba
 • PREMIUM 2(+1) horní nebo hlavní paluba - PREMIUM 2(+1) horní nebo hlavní paluba
 • PREMIUM 2(+0) podpalubí - PREMIUM 2(+0) podpalubí
 • PREMIUM 2(+1) podpalubí - PREMIUM 2(+1) podpalubí
Základní informace
 •  Klimatizace
 •  Wi-Fi
Obsazenost pokojů
 • 2 dospělí2 dospělí
 • 3 dospělí3 dospělí
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klimatizace
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Náš Tip
 • Pro dva
 • Novinka
 • Dovolená na lodi
Zobrazuji:

TERMÍNY A CENY pro vybrané nástupní dny - změnu termínu a počtu dní si můžete navolit v dalším kroku objednávky po vybrání termínu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie