LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Výlety na Karpathosu

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

12 zájezdů

Tipy na výlety

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Karpathosu si můžete vybrat z následujících výletů. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z vašeho letoviska, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Olympos a perly Karpathosu

Olympos je skutečným klenotem ostrova Karpathos. Vesnice s více než tisíciletou historií, úžasně dochovanými tradicemi i zcela svébytným pohledem na rodinné a společenské uspořádání. Projděte se úzkými uličkami mezi pestrobarevnými domky, poznejte místní obyvatele a jejich lidová řemesla a pokochejte se dechberoucími výhledy na moře hluboko pod vámi. Budete také moci ochutnat místní speciality v tradičních tavernách. Po cestě zpět se zastavíte v oblasti Diafani, kde se budete moci vykoupat v mělkých křišťálových vodách. Orientační cena výletu z oblasti Lefkosu: 62€/osoba, 31€/dítě 2-12 let, z oblasti Pigadie: 55€/osoba, 28€/dítě 2-12 let.

Saria

Celodenní lodní výlet po stopách dávných civilizací a pirátů na neobydlený ostrov Saria, který byl dříve součástí pevniny ostrova Karpathos. Vykoupejte se v úžasně čisté vodě nebo se vydejte na středně náročný výšlap tajemným hlubokým kaňonem až do opuštěné vesnice Argos ve vnitrozemí ostrova. Odtud si můžete vyšlápnout až ke kostelíku Agios Zacharias, odkud se vám naskytne nádherný výhled na zátoku hluboko pod vámi. Součástí výletu je možnost dát si chutný oběd (za příplatek: 12€/osoba). Orientační cena výletu z oblasti Pigadie: 50€/osoba, 25€/dítě 2-12 let

Modrý den

Pohodová plavba podél malebného pobřeží ostrova se zastávkou na dvou krásných plážích a s možností koupání v tyrkysově modrém moři. Na jedné z pláží pak kapitán lodi zakotví a osobně vám připraví oběd formou grilování, který je v ceně výletu. Orientační cena výletu z oblasti Pigadie: 52€/osoba, 26€/dítě 2-12 let

ALIMOUNDA MARE

23.srpna 8 dní Polopenze
-8%
34 123 / os.

ALBATROS

23.srpna 8 dní Snídaně
-8%
18 391 / os.

LEFKOS VILLAGE

26.července 8 dní Bez stravování
-29%
15 990 Kč / os.

OCEANIS

2.srpna 8 dní Snídaně
-12%
17 379 / os.

BLUU BAHARI

2.srpna 8 dní Polopenze s nápoji
-8%
26 027 / os.

WHITE CASTLE

26.července 8 dní Bez stravování
-30%
13 490 Kč / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu