LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - WHITE CASTLE

Zobrazit ubytování
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Dovolená Karpathos

Dovolená se nám moc líbila, Karpathos určitě doporučujeme každému, kdo má rád klidnější dovolenou v menším resortu.

Poloha

Apartmán je kousek mimo centrum Lefkosu, ale to nám nevadilo. V okolí jsou 4 pláže. Nejbližší je moc pěkná, ale dost kamenitá při vstupu do vody, při vlnách není pro rodiny s dětmi. Ale jsou k dispozici další pláže, každý si může vybrat, co mu nejvíce vyhovuje. Cca 7 km od ubytování je vrchol nejvyšší hory ostrova. Byl to zážitek, ale ke to náročnější, zvlášť v horku. Pro ty, co rádi chodí, a nevadí převýšení přes 1460m, určitě doporučujeme.

Ubytování

Ubytování splnilo naše očekávání, vybavení odpovídá popisu a fotografiím. Chválím každodenní úklid, každé 3 dny byly vyměněny ručníky a povlečení.

Stravování

Měli jsme polopenzi v nedaleké (cca 200-300m) taverne Blue Swan. Snídaně byly po 14 dnů stejné, vždy chléb, máslo, džem, med, plátek šunky a plátek sýra. Jeden den vejce na tvrdo, druhý den řecký jogurt. Večeře byly výborné, každý den výběr z několika jídel a predkrmu, byli jsme moc spokojeni.

Další služby

Služby jsme v podstatě nevyužili, na organizovaném výletě jsme nebyli, pouze individuálně. Přes delegáta jsme měli vypůjčené auto, vše bez problémů.

Irena Šťastná
13.08.2023