Recenze - WHITE CASTLE

Zobrazit ubytování
9,4
16 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,3
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
jedny z posdledních nedotčených míst v Evropě - Karpathos

Drsná a krásná příroda dosud nezašpiněná civilizačním odpadem. Klid ve všech směrech bez hluku diskoték.Prostě pohoda a klid - konec září 2018.Jen pár obchůdků, taveren dostatek, možnost půjčení auta či skůtru.Výběr z několika pláží s ...

Celkový dojem

Drsná a krásná příroda dosud nezašpiněná civilizačním odpadem. Klid ve všech směrech bez hluku diskoték.Prostě pohoda a klid - konec září 2018.Jen pár obchůdků, taveren dostatek, možnost půjčení auta či skůtru.Výběr z několika pláží s různým povrchem od oblázků a kamení až po písečnou.

Poloha

vybere si víceméně každý oblast na koupání, procházky do okolních kopců jen doporučuji - nádherné výhledy (doporučuji pevnější obuv, sledpoň tenisky a dlouhé nohavice - všude přítomné bodláky a jiná ostnatá flora).

Ubytování

klasická studia, s vybavením, úklid dostatečný, jsou v jedné budově vedle sebe - před studiem teráska s výhledem na moře. terasy jsou od sebe odděleny pouze zíďkou do výše pasu a dál dřevěná konstrukce - díky tomu soukromí nic moc a vše jde slyšet. Hlavně pokud telefonuje někdo přes 15 min tak je to až otravné. WIFI funkční - žádná extra rychlost.

Stravování

každý si vybere. někde jen rýže či pečené brambory, jinde hranolky či těstoviny ... tak jako jinde v Řecku. Nejlepší je stejně možnost čerstvých ryb a jiných mořských potvor - cena dostupná. Standardní jídla do 10 éček, čerstvá ryba asi 50 éček za kilo, jak kde.

Další služby

výlety a služby bezproblémové - zkušený delegát (M. Motoška) jde vidět, že má znalosti.

Libor Bouček
06.10.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Ostrov Zázraků (ztotožňuji se s tímto pojmenováním které často používá Váš delegát Miloš Motoška, ale je těžké Karpathos popsat někomu kdo tam nebyl, nebo se mu neotevře.

Moje třetí návštěva Karpathosu pouze umocňuje to, co jsem Vám o něm napsala již poprvé.Karpathos je ostrov, který otevírá srdce. Tam v jeho náruči můžete být tiše šťastni i sami sebou. Není ale pro každého. Prověří Vás a buď Vás přijme, ...

Celkový dojem

Moje třetí návštěva Karpathosu pouze umocňuje to, co jsem Vám o něm napsala již poprvé.Karpathos je ostrov, který otevírá srdce. Tam v jeho náruči můžete být tiše šťastni i sami sebou. Není ale pro každého. Prověří Vás a buď Vás přijme, nebo ne. Nekonečnému kolosu mámení jeho Seirénes je nutné až bránit se. Mohli by Vám totiž, nenávratně ukrást duši.

Ubytování

V rozkvetlé zahradě, s úžasnými výhledy po okolí, i na rozbouřené moře v Potali. V blízkosti pláže i Minimarketu.

Stravování

Taverna Central u pana Spyrose, s úžasným jídlem, milou a vstřícnou obsluhou i s krásnými výhledy na zapadající slunce u ostrůvku Sókastro.

Další služby

Služby delegáta na tomto ostrově jsou jako Karpathos, laskavé , otevřené,, Jeho výklady o ostrově jsou bezkonkurenční, z každého jeho počinu je cítit, že má lásku ke Karpathosu i jeho lidem zapsanou hluboko ve svém srdci.

Gaia Gabčíková
05.10.2018
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 6
úžasně klidná dovolená

Lokalita je vhodná pro strávení opravdu klidné, ničím nerušené dovolené. Málo lidí, krásné moře, úžasné pláže, ubytování v pořádku, řecký styl, nic pro náročné, ale čisté a uspokojující. Nečekejte obchody a večerní procházky maximálně ...

Celkový dojem

Lokalita je vhodná pro strávení opravdu klidné, ničím nerušené dovolené. Málo lidí, krásné moře, úžasné pláže, ubytování v pořádku, řecký styl, nic pro náročné, ale čisté a uspokojující. Nečekejte obchody a večerní procházky maximálně kolem moře.U nás spokojenost, krásně jsme si odpočinuli od civilizace :)

Daniela Veselá
24.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásná, pohodová dovolená

Příjemné ubytování v rodinném penzionu, kde majitelé bydlí v suterénu a jsou v podstatě kdykoli k dispozici, pokud by nastal jakýkoli problém. Denně provádí úklid a 3x za pobyt vymění lůžkoviny a ručníky, velmi příjemná zkušenost. ...

Celkový dojem

Příjemné ubytování v rodinném penzionu, kde majitelé bydlí v suterénu a jsou v podstatě kdykoli k dispozici, pokud by nastal jakýkoli problém. Denně provádí úklid a 3x za pobyt vymění lůžkoviny a ručníky, velmi příjemná zkušenost. Destinace klidná s více plážemi, je tedy možné si vybrat podle libosti - vlny, písečnou pláž, kamínky apod... Nesetkali jsme se s komáry a cikádami, velké plus.

Poloha

Trochu větrno, ale s tím se musí počítat...

Stravování

Velmi dobré a chutné jídlo, nicméně jen večer byl kompletní výběr, přes den jen něco. Kdo večer nejí a jí odpoledne, bude mít trochu starost si vybrat nějakou specialitu.

Další služby

Miloš je super... :-)

David Pokorný
15.09.2018