Recenze - WHITE CASTLE

Zobrazit ubytování
9,4
20 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Klidná dovolená

Krásné prostředí , nádherné čisté moře. Klidná pohodová dovolená v čistém apartmánu.

Celkový dojem

Krásné prostředí , nádherné čisté moře. Klidná pohodová dovolená v čistém apartmánu.

Martin Holka
29.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Plně uspokojující

Celkový dojem

Plně uspokojující

Poloha

Krásné horské scenérie v okolí, čisté a nepřelidněné pláže.

Ubytování

Skvělé a čisté. Denní úklid, za 11 dní 3 x výměna ložního prádla a ručníků, vše fungující.

Stravování

Nepožadováno, nicméně v dosahu (cca 300 m) taverna Blue Swan s výbornou kuchyní.

Další služby

Výborná a vždy ochotná delegátka.

Karel
08.08.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Ostrov Karphatos a letovisko Lefkos je pro ty co hledají klid a krásnou nedodčenou přírodu

Vyhledávám dovolenou, kde se kloubí možnost pěších túr v horách a strávením odpočinku na krásných malých plážích s průzračně čistým mořem. To ostrov Karpathos nabízí. Letovisko Lefkos je úžasně klidné místo k odpočinku i krásným procházkám ...

Celkový dojem

Vyhledávám dovolenou, kde se kloubí možnost pěších túr v horách a strávením odpočinku na krásných malých plážích s průzračně čistým mořem. To ostrov Karpathos nabízí. Letovisko Lefkos je úžasně klidné místo k odpočinku i krásným procházkám po okolí. S mnoha pláží, které se nacházejí v délce cca 3 km si vybere každý. Od mělčí zátoky s lehátky a slunečníky až na krásné nepřeplněné nuda pláže obklopené krásnou kulisou pískovcových skal. Středisko se nachází pod nejvyšším vrcholem ostrova a je chráněno před velkými větry, které na jiných částech ostrova jsou hodně silné. Ostrov ještě nezasáhl naplno turistický ruch. S místními lidmi jsem se cítil po dobu 10 dní jako jedna velká rodina. Pokud se Vám líbí jih Kréty, západní část Lefkády, tak Karphatos je to, co by jste měli navštívit.

Poloha

Krásné moře, pláže, příroda, scenérie, klid. Pán, se kterým jsem se setkal na pláži říkal, že je to tam jako v Karibiku. Já se podíval na moře a na pláž obklopenou skalisky a musel mu oponovat, že Karibik tak krásný není.

Ubytování

Ubytování bylo velmi čisté, denně majitelka studia pečlivě uklízela. Za dobu pobytu ještě 2x měnila ložní prádlo i osušky a ručníky. Okolí studia pečlivě udržované. Majitelka příjemná. Prostorná terasa před každým studiem. Jediné mínus na ubytování je, že tyto terasy neposkytují dostatek soukromí s vedlejšími studii.

Stravování

Možnost si vařit sám ve studiu, nebo využít místních taveren s vynikající kuchyní. Ceny v obchodech jsou o něco vyšší než v jiných částech Řecka.

Další služby

Paní delegátka velice příjemná, vstřícná, ochotná. Poskytne veškeré informace, nikomu nic nevnucuje. Svou práci si plní na jedničku.

Aleš Kamas
07.07.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherný Karpathos

Dovolená splnila naše očekávání

Celkový dojem

Dovolená splnila naše očekávání

Poloha

Krásné místo, na nejbližší pláž cca 5 minut. Navštívili jsme i ostatní pláže - super! :-)

Ubytování

Ubytování naprosto dostačující, denní úklid, 3 x za pobyt vyměněno ložní prádloTerásky odděleny pouze přepážkou, ale protože při našem pobytu byly obsazeny jen 4 apartmány, tak v pohodě. Jediná vada na kráse - komáři. Na pokoji je sice strojek proti komárům, avšak je nutné koupit vlastní náplň. Vilka je v nádherné zeleni, na klidném místě.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravování

Další služby

Služby delegáta super. Pronajali jsme si auto na 3 dny a objeli ostrov. Moc krásné. Pronájem auta cca 114 Euro + spotřebovaný benzin

Renata Kovářová
27.06.2019