Recenze - WHITE CASTLE

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
37 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Klidná dovolená

Ideální lokalita pro odpočinek. Pěšky se dá dojít k několika plážím, voda absolutně čistá. Lze si vybrat pláž se zázemím (lehátka, sprcha) nebo odlehlou, kde budete sami. Pláž Potali, která je nejblíž ubytování, je kamenitá (vhodné boty do ...

Celkový dojem

Ideální lokalita pro odpočinek. Pěšky se dá dojít k několika plážím, voda absolutně čistá. Lze si vybrat pláž se zázemím (lehátka, sprcha) nebo odlehlou, kde budete sami. Pláž Potali, která je nejblíž ubytování, je kamenitá (vhodné boty do vody) a v době našeho pobytu zde docela foukalo a byly vlny. Další pláž ve vesnici Lefkos je písečná a v zátoce, takže moře je zde klidné, ideální na plavání. Lehátka u první taverny byla za 20 euro, dále pak za 15.

Poloha

Studia jsou kousek od místní komunikace v udržované zahradě. Je zde absolutní klid. V blízkosti je autobusová zastávka, 1x týdně (v sobotu) jezdí bus do vesnice Olympos v horách, která rozhodně stojí za to. Kousek od ubytování jsou zbytky románských cisteren, kam se dá snadno dojít pěšky. Je odtud hezký výhled.

Ubytování

Typický řecký standard, prostornější než běžně bývá. Vzorný úklid.

Stravování

Měly jsme pobyt bez jídla. Na snídani jsme si nakoupily v nejbližším krámku, jinak jsme jedly v tavernách. Oblíbily jsme si Blu Sea na konci pláže v Lefkosu.

Další služby

Delegát Vašek Hemerka byl skvělý, byly jsme s ním na lodním výletu na ostrov Saria. Jiné služby jsme nevyužily. Auto jsme si nepůjčovaly, vyrozuměly jsme, že je lepší si ho zamluvit s větším předstihem, aut je nedostatek.

Jiřina Kasalová
10.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Příjemná dovolená v krásném prostředí

Příjemná dovolená v krásném prostředí. Majitelé milí. Všude čisto a uklizeno.

Celkový dojem

Příjemná dovolená v krásném prostředí. Majitelé milí. Všude čisto a uklizeno.

Jan Chalupa
02.09.2023
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Dovolená Karpathos

Dovolená se nám moc líbila, Karpathos určitě doporučujeme každému, kdo má rád klidnější dovolenou v menším resortu.

Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila, Karpathos určitě doporučujeme každému, kdo má rád klidnější dovolenou v menším resortu.

Poloha

Apartmán je kousek mimo centrum Lefkosu, ale to nám nevadilo. V okolí jsou 4 pláže. Nejbližší je moc pěkná, ale dost kamenitá při vstupu do vody, při vlnách není pro rodiny s dětmi. Ale jsou k dispozici další pláže, každý si může vybrat, co mu nejvíce vyhovuje. Cca 7 km od ubytování je vrchol nejvyšší hory ostrova. Byl to zážitek, ale ke to náročnější, zvlášť v horku. Pro ty, co rádi chodí, a nevadí převýšení přes 1460m, určitě doporučujeme.

Ubytování

Ubytování splnilo naše očekávání, vybavení odpovídá popisu a fotografiím. Chválím každodenní úklid, každé 3 dny byly vyměněny ručníky a povlečení.

Stravování

Měli jsme polopenzi v nedaleké (cca 200-300m) taverne Blue Swan. Snídaně byly po 14 dnů stejné, vždy chléb, máslo, džem, med, plátek šunky a plátek sýra. Jeden den vejce na tvrdo, druhý den řecký jogurt. Večeře byly výborné, každý den výběr z několika jídel a predkrmu, byli jsme moc spokojeni.

Další služby

Služby jsme v podstatě nevyužili, na organizovaném výletě jsme nebyli, pouze individuálně. Přes delegáta jsme měli vypůjčené auto, vše bez problémů.

Irena Šťastná
13.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádhera, vše perfektní, lepší ubytování jsem nikde v Řecku nezažila

Úžasná dovolená

Celkový dojem

Úžasná dovolená

Ubytování

Nemám, co bych vytkla- příští rok opět sem. Úžasné

Dagmar Nevolová
06.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hodnocení White Castle

Opět nezklamali! Super majitelé - na všem jsme se domluvili, vše, co bylo potřeba tak zařídili. Super servis, krásné útulné a čisté pokoje. Úklid každý den, výměna povlečení každý 3-4 den. Celková známka 10 a doporučuji všem! Rádi se sem ...

Celkový dojem

Opět nezklamali! Super majitelé - na všem jsme se domluvili, vše, co bylo potřeba tak zařídili. Super servis, krásné útulné a čisté pokoje. Úklid každý den, výměna povlečení každý 3-4 den. Celková známka 10 a doporučuji všem! Rádi se sem vracíme.

Pavel Nevole
05.08.2023