LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - PORTO SKALA

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Snová dovolená

Jsme rádi, že jsem se nenechali odradit stávající covidovou situací a odletěli na tento úžasný ostrov v polovině července 2021. Na Kefalonii najdete krásné malé i velké pláže, křišťálové moře, malebná městečka a divoké hory. Větší koncentrace lidí byla jen na turisticky zajímavých místech. Výhodou bylo zapůjčené auto (bylo součástí nabídky ubtytování), díky kterému jsme mohli prozkoumat větší část ostrova a také si užívat každý den na jiné pláži. Dovolená pro nás byla absolutním relaxem a myslíme, že se sem v budoucnu ještě vrátíme.

Poloha

Nádherná menší pláž pod hotelem s křišťálově čistou vodou, v okolí spousta krásných menších i větších pláží, na kterých jsme často byli sami.

Ubytování

Prakticky zařízený pokoj s možností posezení na balkónu s výhledem na moře.

Stravování

Stravování jsme měli formou polopenze. K snídani i večeři byl vždy velký výběr. Za 11 dní pobytu se večeře nikdy neopakovala, každý den nás paní šéfkuchařka překvapovala pestrostí jídel, která byla velmi chutná.

Další služby

Každodenní úklid nemusel být v této době samozřejmostí. Personál byl velmi milý a ochotný. Stejně tak služby delegátky Saši.

GK
26.07.2021