Recenze - PORTO SKALA

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,2
27 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kefalonie

Dobrý den, děkujeme,že jsme mohli opět s Vaší CK prožít krásnou dovolenou na Kefalonii. Opět bylo vše perfektní, ubytování, služby atd.Musíme opět pochválit Váš výběr delegátů. Saša byla 1*. Moc děkujeme.Přejeme Vám hodně spokojených ...

Celkový dojem

Dobrý den, děkujeme,že jsme mohli opět s Vaší CK prožít krásnou dovolenou na Kefalonii. Opět bylo vše perfektní, ubytování, služby atd.Musíme opět pochválit Váš výběr delegátů. Saša byla 1*. Moc děkujeme.Přejeme Vám hodně spokojených klientů. My už se těšíme na další dovolenou s Vaší CK a jestli dobře počítáme,tak to bude +- 14 let co cestujeme s Viamare.Mějte se krásně, pozdravujte prosím od nás delegátku Sašu.Karmazínovi

Ubytování

Ubytování pěkné, čisté, velmi ochotný personál

Další služby

Pokoj čistý, úklid pravidelný, skvělé snídaně

Marcela
06.08.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kefalonie - Porto Skala

Dovolená byla od začátku do konce naprosto perfektní. Delegátka, paní Janoušková je úžasná, empatická dáma. Je to ostrov, tak bez auta nebo jiného dopravního prostředku je to trochu komplikované (hotel vozí své hosty několikrát denně na ...

Celkový dojem

Dovolená byla od začátku do konce naprosto perfektní. Delegátka, paní Janoušková je úžasná, empatická dáma. Je to ostrov, tak bez auta nebo jiného dopravního prostředku je to trochu komplikované (hotel vozí své hosty několikrát denně na pláž), ale pokud chcete poznat něco víc z ostrova a trochu soukromí na pláži, je auto nutností. Řecko je krásné a i když jsme na Kefalonii za 11 dní najezdili 700 km, stejně sem poletíme znovu, protože prozkoumat ostrov za tak krátkou dobu nelze. Každý den jsme byli na jiné pláži a pokaždé fascinováni čistotou vody i okolí. Autem jsme parkovali téměř vždy až skoro u pláže nebo v minimální vzdálenosti.

Poloha

Prostě Řecko, nádherné pláže, někdy trochu horší přístup, ale je to vykoupeno soukromím, které v některých destinacích postrádáte. U hotelu je přímo pláž, na kterou je vstup trochu krkolomný, ale stojí to za tu trochu námahy. Je nádherná. Boty do vody jsme ocenili na některých plážích.

Ubytování

Klasické řecké ubytování, na které jsme zvyklí. Prosté, ale účelné. Vždy čisté.

Stravování

Velmi mile jsme byli překvapeni ze stravování. Procestovali jsme již mnohé destinace, ale jak se vařilo v hotelu, to nemělo srovnání. Každý den ryba nebo mořské plody, jídlo neskutečně dochucené a nápaditě servírované, zákusky excelentní. Šéfkuchařka chodila mezi hosty a ptala se jich, zda jim chutná a co by uvítali, skvělý profík. Měli jsme polopenzi, takže občas jsme si dali oběd cestou, ale vzhledem k nabídce jídel v hotelu ani nebylo třeba, alespoň nám vyhládlo.

Další služby

Delegátka paní Janoušková nám ještě před odletem volala domů a uvedla, že nebude s námi v naší destinaci, z důvodu malého počtu klientů v daném hotelu, ale ujistila nás o řešení jakéhokoliv problému prostřednictvím telefonu. Všechny potřebné informace nám odeslala formou SMS. Nabídla rovněž pronájem auta, které zajistila na celou dobu pobytu . Při příletu čekala před halou a nasměrovala nás do autokaru a vysvětlila vše potřebné. Při odletu nás čekala v odletové hale a doprovázela po celou dobu odbavení. Moc si vážíme jejího nejen profesionálního, ale i přátelského přístupu a děkujeme. Skvělá práce. Pokud se týká hotelu, tak nemáme jedinou výhradu. Hotelový komplex se skládá z jednotlivých domků, což je velmi praktické řešení. V recepci vždy vstřícný personál. Půjčili jsme si v recepci slunečník (bez poplatku) na celou dobu pobytu. Vždy nám mile vyhověli s každým požadavkem. Paní uklízečka nám téměř denně vyměňovala, ručníky, prostěradlo pokoj vždy naprosto čistý. Personál celého hotelu velmi milý, přátelský. Součástí hotelu je i bazén, ale u něj jsme byli jen jednou. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Petr Procházka
13.09.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Snová dovolená

Jsme rádi, že jsem se nenechali odradit stávající covidovou situací a odletěli na tento úžasný ostrov v polovině července 2021. Na Kefalonii najdete krásné malé i velké pláže, křišťálové moře, malebná městečka a divoké hory. Větší ...

Celkový dojem

Jsme rádi, že jsem se nenechali odradit stávající covidovou situací a odletěli na tento úžasný ostrov v polovině července 2021. Na Kefalonii najdete krásné malé i velké pláže, křišťálové moře, malebná městečka a divoké hory. Větší koncentrace lidí byla jen na turisticky zajímavých místech. Výhodou bylo zapůjčené auto (bylo součástí nabídky ubtytování), díky kterému jsme mohli prozkoumat větší část ostrova a také si užívat každý den na jiné pláži. Dovolená pro nás byla absolutním relaxem a myslíme, že se sem v budoucnu ještě vrátíme.

Poloha

Nádherná menší pláž pod hotelem s křišťálově čistou vodou, v okolí spousta krásných menších i větších pláží, na kterých jsme často byli sami.

Ubytování

Prakticky zařízený pokoj s možností posezení na balkónu s výhledem na moře.

Stravování

Stravování jsme měli formou polopenze. K snídani i večeři byl vždy velký výběr. Za 11 dní pobytu se večeře nikdy neopakovala, každý den nás paní šéfkuchařka překvapovala pestrostí jídel, která byla velmi chutná.

Další služby

Každodenní úklid nemusel být v této době samozřejmostí. Personál byl velmi milý a ochotný. Stejně tak služby delegátky Saši.

GK
26.07.2021
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Porto Skala - nádherná dovolená

Jsme velmi spokojeni.

Celkový dojem

Jsme velmi spokojeni.

Poloha

Za civilizací daleko, to nám nevadí. Plážička mezi skalami pod hotelem romantická, voda teploučká a naprosto průzračná. Nefouká tam a vlnky mírné, takže kdo si rád zaplave, je to ideální místo. Pro děti se ale nehodí (oblázky, okamžitě hloubka). Dvakrát jsme šli pěšky na pláž Kato Lagadi, paráda. Ubytování ve Skale vzhledem ke své odlehlé poloze není praktické pro ty, kteří chtějí hodně jezdit a poznávat, všude je daleko, s tím se musí počítat.

Ubytování

Vše OK, jediné, co bych vytkla, je francouzská postel s jedním velkým prostěradlem na přikrytí pro oba. Na pokoji jsme nechali vzkaz pro uklízečku s prosbou o druhé prostěradlo a než nám došlo, že uklízečka v době koronavirové bez vyžádání na pokoj nechodí, už jsme si zvykli.

Stravování

S jídlem jsme byli maximálně spokojeni.

Další služby

Delegát do Skaly nezajíždí.

Eva
06.09.2020
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Toto letovisko doporučuji. Byli jsme velmi spokojeni.

Celkový dojem hodnotím na výbornou.

Celkový dojem

Celkový dojem hodnotím na výbornou.

Ludmila Mikešková
17.09.2019