SKVĚLÉ SLEVY AŽ 46 % + 3% SLEVA NAVÍC - PRODLOUŽENO DO 30. 4. 2021

Recenze - SEA BREEZE

Zobrazit ubytování
9
17 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
9,4
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
To správné místo pro relax a dobití životních baterií k maximu :)

V souvislosti s preventivními opatřeními spojenými s Koronavirem nebylo možné využít nabídku výletů pořádaných cestovní kanceláří, takže jsme si na pět dní vypůjčili auto a i s využitím rad a tipů delegátky, paní Alexandry Janouškové, ...

Celkový dojem

V souvislosti s preventivními opatřeními spojenými s Koronavirem nebylo možné využít nabídku výletů pořádaných cestovní kanceláří, takže jsme si na pět dní vypůjčili auto a i s využitím rad a tipů delegátky, paní Alexandry Janouškové, projezdili Kefalonii doslova křížem krážem. Skutečně dokonalá znalost místního prostředí, kterou paní Janoušková díky dlouhé době prožité na Kefalonii má byla pro nás klíčem k tomu, že jsme měli možnost poznat ta nejkrásnější a nejzajímavější místa tohoto rozmanitého ostrova.

Poloha

Nádherný výhled a moře opravdu na dosah.

Ubytování

Velice klidné ubytování, které sice není nikterak luxusní, ale rozhodně vyhovující lidem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou. Vybavení studia naprosto dostatečné a vždy perfektně uklizené. Doporučujeme dokoupit klimatizaci.

Stravování

bez stravování

Další služby

Maximální vstřícnost a snaha pomoci ze strany delegátky CK, paní Alexandry Janouškové. Velmi ochotný personál ubytovacího zařízení, který vše, tak jak je to v Řecku obvyklé, řešil vše s úsměvem.

Jaroslav Křivánek
12.12.2020
7,3
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 7
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Ubytování jednoduché,ale příjemné v blízkosti moře (pouze přes málo frekventovanou komunikaci)

Dovolená velmi zdařilá. I přes pozdní termín moře teplé. Doporučuji půjčení motorky pro možnostnavštívení krásných pláží i malebných vesniček v kopcích.Chyběl nám pouze internet na pokoji.

Celkový dojem

Dovolená velmi zdařilá. I přes pozdní termín moře teplé. Doporučuji půjčení motorky pro možnostnavštívení krásných pláží i malebných vesniček v kopcích.Chyběl nám pouze internet na pokoji.

Ubytování

https://www.viamare.cz/recenze-hotelu/vlastni-recenze-hotelu/?BusinessCaseID=87949&MainProductID=1802&HashStorageID=12725#

Stravování

beze stravy

Marie Krajzingerová
24.10.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Úžasný zážitek - řecká svatba

Tentokrát jsme se s manželem vydali na Kefalonii na podzim a opravdu nelitujeme. Zažili jsme hromové bouře, u nás nevídané i krásné dny. Paní delegátka Alexandra byla skvělá, jako vždy. Dobrá péče o nás, pomoc v každém ohledu i v ...

Celkový dojem

Tentokrát jsme se s manželem vydali na Kefalonii na podzim a opravdu nelitujeme. Zažili jsme hromové bouře, u nás nevídané i krásné dny. Paní delegátka Alexandra byla skvělá, jako vždy. Dobrá péče o nás, pomoc v každém ohledu i v restauraci při objednávání, byla ochotná nám příležitostně dělat i "tlumočnici". A řecká svatba přímo u nás v Sea Breeze je nezapomenutelným zážitkem. Zdá se, že bozi a Viamare nás mají rádi.

Poloha

Sea Breeze má skvostnou polohu, je zde klid, ale přitom do města a do přístavu kousek, pláž před hotelem je posetá pichlavou rostlinou, musí se dávat pozor, ale vstup do moře je pozvolný, na pláži se dají najít písečné ostrůvky.

Ubytování

Velmi kvalitní, denně byl proveden úklid, povlékání a výměna ručníku přímo ukázkové, vybavení kuchyňky dobré, jen koupelna byla klasicky řecká, tzn. malá

Stravování

neměli jsme

Další služby

Delegátka velmi profesionální, trasa výletu byla vybrána velmi dobře, hodně jsme viděli, trajekt z Lixouri do Argostoli fungoval za každého počasí.

Jan a Miroslava Špilauerovi
18.10.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Prima dovolená

Celkový dojem je ten nejlepší. Řekl jsem to paní domácí v Sea Breeze: Krásné moře a ještě krásnější dům u něj. Snad mé horibal angličtině rozuměla. Hezký dům obklopený vzrostlými stromy, kolem kočky a koťata. Do Lixoury pár kroků, podle ...

Celkový dojem

Celkový dojem je ten nejlepší. Řekl jsem to paní domácí v Sea Breeze: Krásné moře a ještě krásnější dům u něj. Snad mé horibal angličtině rozuměla. Hezký dům obklopený vzrostlými stromy, kolem kočky a koťata. Do Lixoury pár kroků, podle moře se dalo pohodlně dojí na pláž Lepeda i na další pláže. Třešničkou na dortu byl výlet Za krásami ostrova. Skvělé delegátce paní Janouškové se ho podařilo zorganizovat přesto, že na konci sezony už nebylo tolik zájemců. Po celou dobu zájezdu jsme se dovídali zajímavosti z dávné i nedávné historie Kefalonie a dostali jsme i tipy na zajímavá místa v blízkém okolí destinace. Slovo super nepoužívám, ovšem tahle dovolená byla SUPER !

Poloha

11

Ubytování

Byli jsme ve studiu, 9,5 !

Stravování

Prima.

Další služby

9,5

Karel Peterka
02.10.2019