LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - MARIOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,7
6 hodnocení
7,8
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
9
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidné místo s krásnou zahradou nedaleko pláže

Studia mimo hlučné centrum Sidari, super zahrada. Klid (ve vedlejším hotelu mívají trochu hlučnější program typu bingo od 22 do 24 hodin, ale nijak zvlášť to neruší). Nejbližší pláž (cca 300 m) táhne se cca 700 m a jsou na ní slunečníky k ...

Celkový dojem

Studia mimo hlučné centrum Sidari, super zahrada. Klid (ve vedlejším hotelu mívají trochu hlučnější program typu bingo od 22 do 24 hodin, ale nijak zvlášť to neruší). Nejbližší pláž (cca 300 m) táhne se cca 700 m a jsou na ní slunečníky k pronájmu jen na pár místech, je písečná, s vlastním slunečníkem najdete vždycky spoustu místa. Další pláž je přes centrum cca kilometr, udržovaná, zaplněná placenými slunečníky. Na konci města jsou krásné jílové útesy.

Ubytování

Studiu je fajn, vaří se na starší elektrické dvojplotně - takže se člověk dost načeká :) Úklid je tak jednou za tři dny.

Další služby

Delegátka češka bydlící na Korfu, super

duf
02.09.2018
5,5
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 7
OKOLÍ 5
STRAVA 5
Klidná destinace v okrajové části městečka.

Spokojenost, dobrý poměr cena - služby

Celkový dojem

Spokojenost, dobrý poměr cena - služby

Poloha

Okolí penzionu ovlivněné sousedstvím vodního parku, večer hudba, ale neruší. Sidari rušnější, obchody přizpůsobené anglické klientele. Ve středu města centrální skládka odpadu - zápach. Město příliš odpadky neřeší, např. odpadkové koše u pláže chybí úplně, v centru velmi zřídka. Pláž udržovaná jen tavernou na úseku s vlastními slunečníky. Velká nabídka sportovního vyžití.

Ubytování

Ubytování skromné, 70. léta, celkem čisto, vynášení odpadků jsme řešili i vlastními silami. Příjemný majitel se snaží udržovat kontakt s klienty, udržovaná zahrada k dispozici všem.

Stravování

bez stravování, taverny přizpůsobené anglické klientele, lze najít i okrajové klidné taverny s řeckou kuchyní za solidní ceny

Další služby

Delegát zodpověděl dotazy, úsilí směřoval hlavně k prodeji výletů prostřednictvím VTT. Nevznesli jsme k němu požadavky.

JK
29.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Super odpočinek v příjemném prostředí.

Krásný zelený ostrov, s krásnými plážemi u úžasnou pláží canal d´ Amour.

Celkový dojem

Krásný zelený ostrov, s krásnými plážemi u úžasnou pláží canal d´ Amour.

Poloha

Studia byla asi 10 min. od pláže, kousek do centra s obchůdky a tavernami. Přitom jsme byly na tichém a klidném místě.

Ubytování

Ubytování odpovídalo ceně zájezdu s krásnou zahradou plnou květů a příjemných zákoutí.

Stravování

Stravu jsme si kupovaly v tavernách a byly jsme spokojené s typicky řeckými specialitami.

Další služby

Příjemná delegátka, výlet do Albánie se nám velmi líbil.

Turšnerová Yvona
23.07.2018
8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Studia za dobrou cenu pro nenáročné cestovatele

Jsme spíše dobrodruzi, k dovolené u nás neodmyslitelně patří pronájem automobilu a cestování po celém ostrově. Výběr padl na Korfu pro jeho úžasné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou dokonalé pro děti. Tím pádem dovolená naprosto ...

Celkový dojem

Jsme spíše dobrodruzi, k dovolené u nás neodmyslitelně patří pronájem automobilu a cestování po celém ostrově. Výběr padl na Korfu pro jeho úžasné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou dokonalé pro děti. Tím pádem dovolená naprosto splnila naše očekávání. Musíte počítat s tím, že cena odpovídá kvalitě. Studia Marios jsou opravdu vhodná pro nenáročné klienty, kteří ubytování využívají jen k přespání. Vybavení je starší a skromné. Body dávám za přítomnost toasteru a trouby na pečení v kuchyni (bez problémů jsem upekla kuřecí paličky, nebo ohřála pizzu). Je nutné mít vlastní prostředek na nádobí, houbičku a utěrku. Ostrý nůž se Vám bude hodit též. Co mi vadilo byla plíseň ve skříňce pod dřezem, kde měl být schovaný odpadkový koš. Prostě jsme ho nechali venku a skříň vůbec neotvírali. Plíseň měli v pokoji bohužel i další kolegové ze zájezdu. Další mínus dávám za teplou vodu ta se musela nechat velmi velmi dlouho odtéct a pár dní tekla večer jen studená. Na druhou stranu je tam k dispozici úžasná zahrada, pro dítě naprosto ideální. Od pláže je to dál, ale menší pláž v téhle části Sidari nám naprosto vyhovovala. Moře tu není tak průzračné jako jinde na ostrově ale taky je to pěkné koupání.

Poloha

Od pláže dál, ale šlo to i s 3letou dcerou. Blízko supermarketu a restaurací. Jezdí zde i autobus do různých míst na ostrově, zastávka nedaleko.

Stravování

Kuchyň nedisponuje velkou zásobou nádobí, ale pokud si tak jako my chcete pár dní uvařit sami zvládnete to. Jinak je tam spousta restaurací okolo i fast foody s gyrosem kde se dá najíst poměrně levně. V zahradě je grill stačí se domluvit s majitelem a můžete i grillovat.

Další služby

Delegáta byla velmi příjemná paní. Pro klienty, kteří nejsou schopni si ostrov procestovat sami nabízí dostatek výletů a předá spoustu informací.

Markéta
22.07.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Již podruhé překrásná dovolená.

Sidari je moc pěkné letovisko, s nádherným mořem, jemným pískem. Vzdálenost asi 10 minut chůze od ubytování. Celková dovolená byla perfektní. Náš pan domácí Marios opět nezklamal a vzorně se o nás staral. Také paní Eva Prifti, naše ...

Celkový dojem

Sidari je moc pěkné letovisko, s nádherným mořem, jemným pískem. Vzdálenost asi 10 minut chůze od ubytování. Celková dovolená byla perfektní. Náš pan domácí Marios opět nezklamal a vzorně se o nás staral. Také paní Eva Prifti, naše delegátka, nás plně informovala. Letos jsem si z nabídky výletů vybrala Albánii lodí - mohu vřele doporučit.

Ubytování

Čisté studio s dostatečně vybaveným kuchyňským koutem. Výměna prádla a ručníků 2 krát za pobyt, vynášení odpadků denně. Pěkná terasa s posezením a výhledem do krásné zahrady. V zahradě jsou houpačky a posezení, dokonce jsme měli k dispozici hrušeň a její plody.

Stravování

Vařili jsme si sami, občas jsme navštívili tavernu, kde se podávaly pokrmy s mořskými rybami a plody, denně jsme navštěvovali kavárničky s výborným frapé a řeckým pivem.

Další služby

Služby byly výborné.

Marie Smrčková
12.07.2018