Recenze - THEODOSIA

8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Dovolená byla příjemná. Klidné, krásné místo s písečnou pláží.

Dovolená se nám velmi líbila.

Poloha

Okolí ubytování je klidné. Z přízemí (pokoj č. 1) není sice moře vidět, ale to nám nevadilo. Na pláž kousek. Pláž dlouhá s několika možnostmi lehátek (7,5 - 8 Eur). Nebo v levé části pláže za útratu v tavernách - tam však bylo poměrně hodně trávy ve vodě a na břehu. Pláž je písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře. Při větších vlnách voda není úplně čistá.

Ubytování

Ubytování hezké, prostorná místnost, balkon. Jen koupelna resp. sprchový kout je malinký a ne dobře zakrytý závěsem, takže po každám sprchování "potopa". Jako veliké plus jsme hodnotili moskytiéry, které nás spolehlivě ochránily před komáry.

Stravování

Měli jsme objednanou jen snídani v taverně Condor. Po loňské zkušenosti z Kréty (Plakias - Alianthos beach - také snídaně formou bohatého bufetu), jsme byli celkem zklamáni. Příště bychom si i snídaně dělali sami. V místě je pekárna, kde je možné si koupit čerstvé pečivo. Veka cca 0,80 Eur.

Další služby

Úklid skvělý, 2x týdně výměna ručníků, 1x týdně převlečeno. Delegát - předal dostatečné informace. Na SMS dotaz odpověděl rychle. Pronájem auta dobrý, jen auto mělo "již něco za sebou" a zvuky, které se ozývaly z motoru nás několikrát vyděsily.

Jaroslav Zajíček
17.09.2018