Recenze - THEODOSIA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
2 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
7,5
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Příjemná podzimní pohodička na Korfu

Celkově jsme byli,až na rozmary počasí,které jsou ale koncem září pochopitelné,velmi spokojeni,týden v Agios Stefanos jsme si užili do sytosti.Korfu je nádherný zelený ostrov,na který se,určitě,vrátíme.

Celkový dojem

Celkově jsme byli,až na rozmary počasí,které jsou ale koncem září pochopitelné,velmi spokojeni,týden v Agios Stefanos jsme si užili do sytosti.Korfu je nádherný zelený ostrov,na který se,určitě,vrátíme.

Poloha

V Agios Stefanos je dlouhá písečná pláž,pravá část,při pohledu k moři,je nudistická.Necelou půlhodinku cesty přes hřeben kopce je středisko Arillas,kam jsme chodili raději,i ta má pravou část nudistickou.Všude je dostatek lehátek i slunečníků (za poplatek),ale samozřejmě se můžete rozvalit na lehátko vlastní,stejně jako na deku nebo ručník.V moři zde zřejmě nejsou mořští ježci,nezahlédli jsme žádného,takže není zapotřebí ani obuv pro vstup do vody,třeba jako v Chorvatsku.Jinak-Korfu je zelený ostrov,všude plno vegetace,je zde i poněkud vyšší vzdušná vlhkost

Ubytování

Naše ubytování bylo ve studiu s koupelnou a WC,celkem nic nám nechybělo,kdyby si snad chtěl někdo o dovolené vyvařovat nebo péct,bylo by v kuchyňském koutu zapotřebí více nádobí a hrnců,nás se to netýkalo.Vilka je kousek od silnice,nejste obtěžováni žádným hlukem

Stravování

Zájezd byl zakoupen bez stravování,prakticky na každém kroku,i hned vedle ubytování,narazíte na restaurace a taverny,kde se můžete za celkem příjemný peníz nasytit-např anglické snídaně kolem 3 euro,v destinaci jsou i malé supermarkety.Domluvit se dá anglicky,někde česky,ale vždy se domluvíte

Další služby

Služby delegáta,pana Martina,za nás za jedna,staral se o nás od příjezdu do odjezdu,slušný a příjemný člověk.Výlety,pořádané místní cestovkou,jsme využili dva,jednak večerní Kerkyra,což je výlet na čtyři hodinky na večeři a za nákupy,a také jsme absolvovali celodenní výlet po Korfu,který nám zrovna nesedl,nebyla v něm zastávka v Kerkyře a návštěva likérky a tržnice v Makrades nás zrovna nebralo,na druhé straně průvodkyně,paní Ivana,ke všemu podávala velmi erudované komentáře,a nejen z historie ostrova,i jí patří velký dík.Za sebe bych doporučil projet si Korfu buď zapůjčeným dopravním prostředkem,nebo autobusy,kterých jezdí dostatek

Adolf
01.10.2018
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Dovolená byla příjemná. Klidné, krásné místo s písečnou pláží.

Dovolená se nám velmi líbila.

Celkový dojem

Dovolená se nám velmi líbila.

Poloha

Okolí ubytování je klidné. Z přízemí (pokoj č. 1) není sice moře vidět, ale to nám nevadilo. Na pláž kousek. Pláž dlouhá s několika možnostmi lehátek (7,5 - 8 Eur). Nebo v levé části pláže za útratu v tavernách - tam však bylo poměrně hodně trávy ve vodě a na břehu. Pláž je písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře. Při větších vlnách voda není úplně čistá.

Ubytování

Ubytování hezké, prostorná místnost, balkon. Jen koupelna resp. sprchový kout je malinký a ne dobře zakrytý závěsem, takže po každám sprchování "potopa". Jako veliké plus jsme hodnotili moskytiéry, které nás spolehlivě ochránily před komáry.

Stravování

Měli jsme objednanou jen snídani v taverně Condor. Po loňské zkušenosti z Kréty (Plakias - Alianthos beach - také snídaně formou bohatého bufetu), jsme byli celkem zklamáni. Příště bychom si i snídaně dělali sami. V místě je pekárna, kde je možné si koupit čerstvé pečivo. Veka cca 0,80 Eur.

Další služby

Úklid skvělý, 2x týdně výměna ručníků, 1x týdně převlečeno. Delegát - předal dostatečné informace. Na SMS dotaz odpověděl rychle. Pronájem auta dobrý, jen auto mělo "již něco za sebou" a zvuky, které se ozývaly z motoru nás několikrát vyděsily.

Jaroslav Zajíček
17.09.2018