Korfu - Výlety

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Korfu si můžete vybrat z následujících výletů
(výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby.):


 • Velký okruh po ostrově - Paleokastritsa, hlavní město Korfu, Císařský most, Myší ostrov, zámek Achillion (vstupné: cca 5 €) a miliony olivovníků, a to vše za jediný den. Dozvíte se opravdu hodně o ostrově. Dovolená na Korfu není jen koupání, ale i poznání tohoto mimořádného ostrova.
  (orientační cena: dospělí: 33 €, děti do 12 let: 20 €)

 • Albánie - výlet do odlišného světa a jiného století! Navštivte jedno z posledních panenských míst Evropy. Cena neobsahuje přístavní daň (cca 10 €) a fakultativní výlet s obědem (cca 20 €, dítě: 14 € - platí se na místě). K tomuto výletu stačí občanský průkaz. Vzhledem k blízkosti Albánie a Korfu je velmi příhodné absolvovat výlet do tohoto pozoruhodného kraje.
  (orientační cena: dospělí: 30 €, děti do 12 let: 20 €)

 • Lodní výlet do hlavního města Korfu - vychutnejte si dech beroucí pohledy na pobřeží Albánie a řeckou pevninu. Po návštěvě hlavního města Korfu loď zastaví na otevřeném moři a vás čeká příjemné osvěžení v jónských vodách. Návštěva hlavního města Korfu rozhodně patří k programu dovolené na Korfu.
  (orientační cena: dospělí: 30 €, děti do 12 let: 15 € z Agios Stefanos, dospělí: 20 €, děti do 12 let: 11 € z Kassiopi)

 • Hlavní město Korfu - procházejte se úzkými uličkami města, vychutnejte si jedinečnou atmosféru tradičních řeckých taveren nebo se jen tak osvěžte v místním baru po horkém dni. Hlavní město Korfu je v noci úchvatné, určitě si zpestřete dovolenou na Korfu návštěvou tohoto jedinečného města. Možnost návštěvy lachtaní show (vstupné není v ceně výletu: dospělí cca 8 €, děti cca 5,50 €).
  (orientační cena: dospělí: 17 €)

 • Aquapark - třetí největší bazén s umělými vlnami na světě, klouzačka Kamikaze, černá díra a spousta dalších atrakcí, které Vás pobaví v každém věku a zpestří Vaši dovolenou na Korfu.
  (orientační cena: dospělí: 39 €, děti do 12 let: 27 €)

 • Modrá laguna - zažijte pohodový den, na který budete dlouho vzpomínat! Navštívíte kouzelnou zátoku, Modrou lagunu, kde se natáčel stejnojmenný romantický film, mořskou jeskyni, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky, a nádhernou rybářskou vesničku Sivota na řecké pevnině. Vykoupejte se v křišťálově čistém moři, užijte si slunce a odpočinek. Oběd v ceně!
  (orientační cena: dospělí: 36 €, děti do 12 let: 20 €)

 • Paxos a Antipaxos - Karibik nebo Řecko? Ostrovy s neuvěřitelně průzračným mořem. Budete mít pocit, že jste daleko, že jste v Karibiku. Výlet je určen všem, kteří milují lodní výlety s koupáním na menších řeckých ostrovech.
  (orientační cena: dospělí: 34 €, děti do 12 let: 20 €)


Viamare doporučuje:


 • Rozhodně nevynechejte hlavní město ostrova Korfu a především jeho historickou část, na závěr si dejte kávu v jedné z kaváren pod historickými arkádami na Esplanade.
 • Pokud budete v hlavním městě Korfu v době konání trhů, nevynechejte je, konají se v dopoledních hodinách (kromě neděle) blízko Nové pevnosti.
 • Z města Korfu se vydejte do hor a objevte rázovitou vesničku Paleo Perithia pod vrcholem Pantokratou.
 • Vydejte se na jih ostrova Korfu, budete překvapeni, jezero Korission a písečné duny s krásnou písečnou pláží Vám poskytnou soukromí a klid.
 • Snažte se objevit některou z vil, kde trávila pobyt na ostrově Korfu rodina Durrellových (Narcisová, Sněhobílá a Růžová vila).

Další zajímavosti ostrova Korfu Vám na místě doporučí zástupce Viamare.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour