LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Výlety na Korfu

Kam vyrazit a co zažít na tomto řeckém ostrově

Tipy na výlety

Dovolenou na ostrově Korfu si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a občas může dojít ke změnám programu. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z vašeho letoviska, dostanete po příjezdu od delegáta.

Paxos & Antipaxos

Karibik nebo Řecko? Ostrovy s neuvěřitelně průzračným mořem. Budete mít pocit, že jste daleko, že jste v Karibiku. Lodní výlet na ostrovy Paxos a Antipaxos, který má více variant. Při výletu k Modrým jeskyním koupání z lodi u plážičky Antipaxu, u Modrých jeskyní Paxu a několik hodin strávených v hlavním městě Paxu, Gaiosu. Při okružní plavbě kolem ostrovů nahlédnete do všech jeskyní západního pobřeží Paxu, navštívíte vesnice Loggos, Lakka a městečko Gaios a budete mít možnost koupání z lodi u plážičky ostrova Antipaxos. Nádherné přírodní scenérie zdobené tradiční benátskou architekturou vesnic a koupání v krásně tyrkysových vodách omývajících ostrovy. Výlet je určen všem, kteří milují lodní výlety s koupáním na menších řeckých ostrovech.

Lodní výlet do Kerkyry - hlavního města ostrova

Vychutnejte si dech beroucí pohledy na pobřeží Albánie a řeckou pevninu. Po návštěvě hlavního města Korfu loď zastaví na otevřeném moři a vás čeká příjemné osvěžení v jónských vodách. Návštěva hlavního města Korfu rozhodně patří k programu dovolené na Korfu.

Poznávání Kerkyry - hlavního města ostrova

Procházejte se úzkými uličkami města, vychutnejte si jedinečnou atmosféru tradičních řeckých taveren nebo se jen tak osvěžte v místním baru po horkém dni. Hlavní město Korfu je v noci úchvatné, určitě si zpestřete dovolenou na Korfu návštěvou tohoto jedinečného města. Možnost návštěvy lachtaní show (vstupné není v ceně výletu: dospělí cca 8 €, děti cca 5, 50 €).

Modrá laguna

Zažijte pohodový den, na který budete dlouho vzpomínat! Navštívíte kouzelnou zátoku, Modrou lagunu, kde se natáčel stejnojmenný romantický film, mořskou jeskyni, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky, a nádhernou rybářskou vesničku Sivota na řecké pevnině. Vykoupejte se v křišťálově čistém moři, užijte si slunce a odpočinek. Oběd v ceně!

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit. Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu ještě před odletem na dovolenou (dostupné pouze ve vybraných destinacích). Ceníky a další informace naleznete ZDE. Ceníky pronájmu automobilů pro objednávky realizované přímo v destinaci obdržíte od svého delegáta na informační schůzce.

Parga & Paxos

Plavba kolem jihovýchoní části ostrova Korfu na řeckou pevninu do kouzelného městečka Parga, kde doporučujeme navštívit starou zříceninu benátského hradu s úchvatnými pohledy na okolní krajinu, projít se uličkami, navštívit obchůdky s keramikou či posedět v některé z místních taverniček. Poté plavba na malebný ostrůvek Paxos, kde je volný program na prohlídku, nákupy, koupání či dobré jídlo.

Albánie

Výlet do odlišného světa a jiného století! Navštivte jedno z posledních panenských míst Evropy. K tomuto výletu stačí občanský průkaz. Cena neobsahuje přístavní daň (cca 10 €) a fakultativní výlet do Butrintu, skvostu UNESCO, s obědem (cca 23 €, dítě: cca 14 € – platí se na místě).

Velký okruh po ostrově

Paleokastritsa, hlavní město Kerkyra, Císařský most, Myší ostrov, zámek Achillion (vstupné cce 5 €) a miliony olivovníků.

Zájezdy do letovisek