Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

Korfu

Vše o zeleném ráji Středomoří

11 zájezdů

3 důvody, proč si Korfu zamilujete

Věčně zelený ostrov Korfu vás okouzlí rozmanitostí flóry a vy hned pochopíte, proč se mu přezdívá „zelený ráj středomoří“.

Západní pobřeží se pyšní průzračným mořem tyrkysové barvy a báječnými písečnými plážemi. Nejde se nezamilovat.

Krásám historického jádra města Kerkyra podlehla i organizace UNESCO a zařadila ho na seznam světového kulturního dědictví.

O Korfu

Celé pobřeží Korfu je doslova poseté písčitými a oblázkovými plážemi. Najdete tu malé zapomenuté zátoky, ale i velké otevřené pláže s veškerým servisem. Pro východní pobřeží jsou charakteristické úzké, převážně kamenité, nebo oblázkové pláže, na které navazují udržované hotelové zahrady s lehátky a bazény. Severnímu pobřeží dominují široké kilometrové pláže, které pokrývá písek nebo kamínky. Západní pobřeží vás uchvátí svou rozmanitostí. Objevíte tu jak široké písčité pláže, tak i skryté zátoky, na které se dostanete pouze lodí.
Na Korfu vás čeká příjemné počasí téměř po celý rok. Na jaře to sice na koupání ještě nebude, ale pro objevování přírodních a historických krás budou podmínky ideální. To samé platí i o podzimu. Ten je obdobím sklizně vína a vzduch tu prosycuje vůně hroznů. Objevovat můžete hornatý sever i níže položený jih. Mezi nimi se táhne úrodná rovina plná mandlovníků, citrónovníků, eukalyptů, cypřišů, fíkovníků, vavřínů a hlavně olivovníků. Skutečnou perlou ostrova je však historické město Korfu. Jeho starobylé jádro bylo v roce 2007 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Korfu

EVINOS

14.května 17 dní Bez stravování
-38%
8 990 Kč / os.

SPIROS A MARIA

6.června 8 dní Bez stravování
-42%
7 990 Kč / os.

NAUTILUS

30.května 12 dní All inclusive
17 690 / os.

VIAMARE FAMILY HOTEL

30.května 12 dní All inclusive
-41%
10 990 Kč / os.

ELEA BEACH

30.května 12 dní All inclusive
-10%
32 490 / os.

DELFINIA

30.května 15 dní Polopenze
-10%
23 190 / os.

Zájezdy do letovisek