Recenze - EUROPA

Zobrazit ubytování
9,8
3 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora = ideální lokalita

Hledáte-li kombinaci krásného prostředí, čistého azurového moře a mnoha příjemných taveren, není lepší místo pro rekreaci. Žádné obří hotely a umělé pseudo vesničky. Je zde více původního a turistikou nezničeného života městečka na pobřeží ...

Celkový dojem

Hledáte-li kombinaci krásného prostředí, čistého azurového moře a mnoha příjemných taveren, není lepší místo pro rekreaci. Žádné obří hotely a umělé pseudo vesničky. Je zde více původního a turistikou nezničeného života městečka na pobřeží moře. Krásné moře, ubytování ve vile Europa a vynikající nabídka řeckých specialit v místních tavernách byly patrně rozhodujícími důvody, proč jsme Paleochoru letos navštívili již po čtvrté.

Poloha

Písčitá pláž, která se nachází přímo u ubytovacího zařízení, je v krásném zálivu s čistou vodou, vybavena slunečníky. Pro nákupy lze využít nedalekou samoobsluhu, pekárnu, případně další obchody v centru městečka.

Ubytování

Ubytování ve vile Europa bylo pro nás plně vyhovující, neboť patříme k těm, kteří si chtějí užít možnosti vařit si podle vlastích přání. Ta možnost byla doplněna i krásným výhledem na pláž, která leží přímo u ubytovacího zařízení. Možnost si zaplavat v bazénu a klimatizace je dalším bonusem.

Stravování

Spokojenost se stravováním byla vždy nejlepší, každodenně jsme navštěvovali místní taverny. Zvláště v restauraci Little Angel´s nás vídali velmi často, nabídka řeckých jídel vedla až k závislosti na vynikajícím jehněčím předkládaném na mnoho způsobů. Výhodou byla i možnost si nechat poradit majitelkou, původem z ČR, a doplnit si tak paletu gastronomických zážitků.

Další služby

Spokojenost s delegátkou hodnotíme jako nejlepší, zvláště si ceníme její obětavé pomoci manželce při zdravotní indisposici, která ji postihla.

Kučera Ladislav
26.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Recenze

Dovolená na Krétě v Paleochoře byla perfektní. Ubytování je ideálně situované přímo na pláži, pokoje jsou prostorné, čisté a nově zařízené. Důkladný úklid je prováděn denně, všichni jsou milí a ochotní. Pláž je čistá a nepřelidněná. ...

Celkový dojem

Dovolená na Krétě v Paleochoře byla perfektní. Ubytování je ideálně situované přímo na pláži, pokoje jsou prostorné, čisté a nově zařízené. Důkladný úklid je prováděn denně, všichni jsou milí a ochotní. Pláž je čistá a nepřelidněná. Delegátka Mgr. Kovaříková je milá a vždy ochotná poradit, dala nám spoustu užitečných tipů na výlety, restaurace aj. Nabídka výletů je velmi rozmanitá, tudíž si vybere každý.

M.P.Š.
16.10.2016
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Superdovolená v Paleochoře

V Řecku jsme byli s manželem již 19 x. Sjezdili jsme všechny možné ostrovy a letošní dovolenou v Paleochoře, ve studiu Evropa řadíme k těm úplně nejúžasnějším. Klid, pohoda, pláž hodně blízko, na druhé straně rušné městečko, kde se dá ...

Celkový dojem

V Řecku jsme byli s manželem již 19 x. Sjezdili jsme všechny možné ostrovy a letošní dovolenou v Paleochoře, ve studiu Evropa řadíme k těm úplně nejúžasnějším. Klid, pohoda, pláž hodně blízko, na druhé straně rušné městečko, kde se dá večer posedět. Delegátka velmi vstřícná a starostlivá velmi fundovaná, která detailně vysvětlila, kam jít a zajít, abychom se cítili dobře, zkrátka dovolená neměla chybu.

Nohovcová Věra
20.09.2016