Recenze - KALYPSO VILLAGE

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Vyjmečná dovolená

V průběhu let jsem navštívila tento hotel už 5x. Romantická poloha mezi skalami, vynikající kuchyně, krásný areál, absolutní klid. Dovolená není příliš vhodná pro rodiny s malými dětmi - hotelový přístup do moře je ideální pro dobré ...

Celkový dojem

V průběhu let jsem navštívila tento hotel už 5x. Romantická poloha mezi skalami, vynikající kuchyně, krásný areál, absolutní klid. Dovolená není příliš vhodná pro rodiny s malými dětmi - hotelový přístup do moře je ideální pro dobré plavce. Vstup je po žebřících přímo do hloubky.Také fyzicky i lehce hendikepované osoby je třeba upozornit na členitost a převýšení krásného okolního terénu. pro všechny ostatní je pobyt nezapomenutelným zážitkem. Záliv mezi dvěma útesy umožňuje dlouhou a nerušenou plavbu i v době, kdy je jinde vyvěšena černá vlajka. Na otevřené moře lze ovšem doplavat, nebo navštívit nedaleké krásné pláže. Hotel má 3 bazény s mořskou vodou. Na pobytu nevidím žádnou chybu, kromě špatného načasování hotelového minibusu. Pokud se s nimi chce host vrátit a zároveň prohlédnout Plakias, musí volit mezi půlhodinou, nebo celým dnem. Nepraktické, stálo by za upozornění hotelu ze strany cestovní kanceláře. Výlety nehodnotím, po tolika předchozích návštěvách se jich už neúčastníme. Jedinou připomínkou je nevstřícná delegátka - zřejmě by pro tak navštěvovanou destinaci bylo třeba personální posílení. Sama situaci zvládá špatně. Také načasování svozů, kdy se CK snaží ušetřit na autobusech znamená, že cesta na letiště a následné čekání trvá téměř pět hodin. Trochu moc!

Viktoria Hradská
11.10.2016