PORTO PLAKIAS    hotel - recenze

Recenze

9,2
9 hodnocení
9,2 Ubytování
9,2 Služby
9,2 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2
10
Pěkný čistý hotel s příjemnou obsluhou v centru městečka
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Porto Plakias je pěkný čistý hotel s příjemnou obsluhou v centru městečka. Přesto je ...
Celkový dojem
Porto Plakias je pěkný čistý hotel s příjemnou obsluhou v centru městečka. Přesto je tichý. K dispozici jsou čisté bazény, strava velice chutná, místní speciality včetně spousty zeleniny a ovoce a i ryb a mořských plodů. Moře je čisté, zvláště doporučuji dojít až do Souda a v Plakias na konec pláže ke skále, kde jsou čisté pláže a průzračná voda.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Renáta, 18.07.2017
10
Příjemný hotel
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Příjemný hotel, milý personál, pokoje na úrovni, úklid dostatečný. Jídlo ve ...
Celkový dojem
Příjemný hotel, milý personál, pokoje na úrovni, úklid dostatečný. Jídlo ve vedlejším hotelu bylo vynikající, dostatek ovoce i bezmasých jídel. Pláž i centrum městečka blízko. Ocenili jsme dvě nuda pláže vzdálené 1 - 3 km. V okolí je taky dost možností výletů, dobré je půjčit si auto nebo alespoň kolo.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zuzana, 04.07.2017
10
Skvělá dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Pobytem na Krete jsem byla nadsena, oblast Plakias je prijemne klidne letovisko. ...
Celkový dojem
Pobytem na Krete jsem byla nadsena, oblast Plakias je prijemne klidne letovisko. Hotel Porto Plakias mi naprosto vyhovoval. Jidlo bylo vynikajici, personal hotelu pratelsky a profesionalni.Delegatka Petra mila a ochotna. Moc jsme sluzby na vylety nevyuzili, protoze jsme meli jen tydenni pobyt. Plaze v okoli jsme prozkoumali vsechny dostupne pesky, kazda ma sve kouzlo. Preveli plaz je nadherna, ale po 12hodine dost preplnena.Urcite se na toto prekrasne misto planuji podivat i pristi rok, mozna zopakuji jeste letos v zari.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Drahomíra Benešová, 27.06.2017
10
Báječná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem parádní, klidná lokalita s možností odpočinku a relaxace. Ubytovací ...
Celkový dojem
Celkový dojem parádní, klidná lokalita s možností odpočinku a relaxace. Ubytovací zařízení kásně vybavené a zařízené, strava v podobě all inclusive light vynikající. Pláž skvělá, delegátka ochotná. Nemám co vytknout. Jako první zkušenost s CK Viamare hodnotím na 1*.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Monika Segeťová, 03.10.2016
10
klid v Porto Plakias - souznění krásna
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkové hodnocení dovolené je velmi dobré. Týdenní pobyt v Porto Plakias byl velice ...
Celkový dojem
Celkové hodnocení dovolené je velmi dobré. Týdenní pobyt v Porto Plakias byl velice příjemný a ničím nerušený. Jedná se o velice příjemnou a klidnou lokalitu Kréty. Krásná příroda, pláže, moře, příjemní lidé. Každý se na Vás usmíval, což u nás v Čechách není běžné. Ubytování krásné, všude v hotelu čisto, pravidelný úklid. Práce delegátky výborná, je vidět že v řeckém prostředí se pohybuje déle, mnoho ví a zná, krásný projev, starostlivost o klienty, až na letiště, byla s námi i při odbavování, což bylo příjemné, letiště Heraklion síla. . dlouhé fronty, mnoho lidí. Z Heraklionu jsme letěli třikrát, ale nikdy takový chaos nebyl. Strava velmi chutná, dostatek, každý si mohl vybrat co chtěl a na co měl chut´. Dostatek ovoce, zeleniny. Maso různých druhů. Moře čisté, občas vlny, po 2 dnech nebyly téměř žádné. Krásné plavání za kterým, jsme jeli, nás uspokojilo.Pláž oblázky, písek, čisto. Lehátka a slunečník zdarma. Obdrželi jsme permanentku z café - restaurant KYMA, kam jsme chodili pravidelně na kávu, velice příjemný personál.Zvolená lokalita se nám velice líbila, oslovila nás svou krásou, přírodou a hlavně klidem.Dovolená se nám velmi líbila.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 20.09.2016
7
Hotel
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Plakias je krásné letovisko s rozsáhlou nabídkou výletů ať lodí nebo pěší turistiky, ...
Celkový dojem
Plakias je krásné letovisko s rozsáhlou nabídkou výletů ať lodí nebo pěší turistiky, pokud nechcete platit za lehátka, zbývá malý kousek "ušmudlané plážičky" kam větrem padají odpadky z blízkých odpadkových košů a to není moc pěkný pohled. Hotel Porto Plakias službami odpovídal, ale nikoliv stravou. Na 4-hvězdičkový hotel bych čekala lepší nabídku stravy i nápojů. Jinak ale vše převážilo krásně čisté a teplé moře a slunečné počasí po celou dobu pobytu. Trochu nás zaskočil silný vítr, ale ten se pak zklidnil a bylo nádherně.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka, 30.08.2016
9
Kréta-Plakias
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Dovolená na Krétě v Plakiasu byla nádherná. Plakias patří opravdu k těm nejhezčím ...
Celkový dojem
Dovolená na Krétě v Plakiasu byla nádherná. Plakias patří opravdu k těm nejhezčím krétským letoviskům - pod horami, a přece u moře. Krásná velká pláž, kde se lidé natolik rozptýlili, že vůbec nebyla přeplněná. Krása a malebnost místa je trochu vykoupena větrností letoviska. V Plakiasu údajně fouká nejvíc z celé Kréty, což mohu potvrdit, a nebyl to zdaleka jen nevinný větřík. Skoro polovinu dovolené nám dosti silně foukalo, že v moři se moc koupat nechtělo a i bazén u hotelu byl docela studený. Na druhou stranu nás počasí donutilo "utéct" do jiných koutů Kréty a trochu si ji prohlédnout i odjinud, kde to bylo s větrem o něco lepší. Fakultativní výlety i služby delegáta byly zorganizované na jedničku. V druhé polovině dovolené se vítr utišil a my si užívali teplého moře i úžasných vln.S ubytováním v hotelu Porto Plakias spokojenost úplně nebyla. Je inzerovaný jako 4* hotel s programem soft all inclusive, ale dle mého názoru tomu zdaleka neodpovídá. Nabídka jídla formou bufetu byla velice omezená (oproti 3* hotelům jinde v Řecku) a služby, zejména denní úklid v pokoji, trochu pokulhávaly. Musela jsem po několika dnech sama urgovat výměnu ručníků, našli jsme posmrkané kapesníky pod postelí od předchozích hostů apod. Bazén na střeše byl zakalený a střešní terasa s barem vypadala po celou dobu pobytu opuštěně. Bazén jsme tudíž nevyužívali. Chodili jsme se koupat do vedlejšího hotelu Myrtis, kde se i stravuje. Pokud si hotel Porto Plakias ubere jednu hvězdičku nebo bude cestovkami inzerován jako 3* a sníží cenu o nějakou tu korunu, aby klient věděl, co má očekávat, bude to fér. Jinak dovolená byla celkově moc krásná, moře čisté a moc jsme si to užili. Kréta je zážitek!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
marguerita007, 23.08.2016
9
Výborné.
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Výborná strava, ubytování a práce delegátky, dovolená se nám velmi líbila, jediná ...
Celkový dojem
Výborná strava, ubytování a práce delegátky, dovolená se nám velmi líbila, jediná malá výtka - inzerovaný výlet na Santorini (ovlivnil náš výběr této destinace) se nekonal, průvodce na jiný výlet jen v angličtině a němčině.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
M.Schreiber, 09.08.2016
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour