LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - PORTO PLAKIAS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
18 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidná dovolená na konci října

Klidná dovolená na konci října - vzduch 24°C, moře 23°C, větrno, prázdné pláže

Celkový dojem

Klidná dovolená na konci října - vzduch 24°C, moře 23°C, větrno, prázdné pláže

Poloha

v okolí dramatická příroda - hory, strmé skály, velmi dobré podmínky pro dlouhé procházky i túry do hor

Ubytování

hotel vyšší kategorie, úklid denně

Stravování

snídaně v hotelu Myrtis - čerstvé, pestré, nápadité - výborná káva, večeře v restauraci KriKri, velký výběr tradičních řeckých jídel

Petra Ričovská
25.10.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená v Plakias

Dovolená se vydařila. Pláž v Plakias je dlouhá a vůbec není přelidněná. Dceři se líbily spousty barevných kamínků, jiné děti určitě ocení písek. Pro 3-leté děti bezpečné koupání a pozvolný vstup do vody (když zvládnou ty kamínky).V Plakias ...

Celkový dojem

Dovolená se vydařila. Pláž v Plakias je dlouhá a vůbec není přelidněná. Dceři se líbily spousty barevných kamínků, jiné děti určitě ocení písek. Pro 3-leté děti bezpečné koupání a pozvolný vstup do vody (když zvládnou ty kamínky).V Plakias jsme byli podruhé, je to krásné letovisko i s možností kratších pěších výletů do okolí.

Poloha

Letovisko je tak akorát veliké, žádné obrovské hotely, přitom spousta restaurací, obchůdků, supermarket i pekárna v pěší dostupnosti. Pláž je veliká, a rozhodně není přelidněná ani v sezoně. Lehátka v cenách 4-6 eur za den, pár míst nabízí lehátka i za konzumaci. V okolí možnost kratších pěších výletů. Hezká je například vycházka olivovníkovými sady k řece a zpět..

Ubytování

Ubytování pěkné, čisté. Denně uklízené. Jen vítr občas vydával ne úplně těsnícími dveřmi zvuky jako meluzína. Ale nic hrozného.. Párkrát jsme využili možnosti jít do vedlejšího hotelu do bazénu, kde byl i bar a možnost si objednat nějaké osvěžení.

Stravování

V ceně byla polopenze:Snídani jsme měli ve vedlejším hotelu formou bufetu. Bufet byl relativně bohatý - zeleninový/ovocný bar, teplý bar (vejce, párky..), jogurt, med, výběr marmelád, výběr pečiva.. Na večeře jsme chodili do taverny Kri Kri kde opravdu výborně vařili. V ceně byl předkrm, salát a hlavní jídlo. Nápoje jsme si platili sami. Hlavní jídla jsme mohli zvolit buď "běžná" jako pizza, těstoviny, karbanátek, kuře z grilu atp. a nebo z denní nabídky místních specialit kterou jsme zvolili nejčastěji (stifado, mousaka, zeleninová jídla, pečené jehněčí atp). A musím říct, že jídla byla opravdu výborná a dost velká. Snad nejlepší polopenze co jsem zatím zažil..Pro dítě nebyl problém připravit poloviční porci..

Další služby

Paní delegátka výborná, vše zařídila, vysvětlila. Není co vytknout. Fakultativní výlety jsme tentokrát nevyužili.

Petr
30.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Všechno super! Krásné, čisté ubytování, denně úklid, moře kousek, čisté, klid, žádný nával nikde.

Celkový dojem

Všechno super! Krásné, čisté ubytování, denně úklid, moře kousek, čisté, klid, žádný nával nikde.

Stravování

Snídaně byla ve vedlejším hotelu, rozhodně dostačující. Několik druhů chleba, croissanty, sladké pečivo, ovoce sušené i čerstvé, máslo, margarín, marmelády, salámy, sýry, párky, vajíčka, cornflaled, müsli, káva, čaj, mléko, džusy....Protože byl začátek sezóny a večeře se ještě v hotelu nevařily, večeřeli jsme v taverně Kri-Kri. Jídlo- vynikající, opravdu st jsme si dali co chtěli, velice dobré. Obsluha vzorná, usměvavá, krásný výhled na moře.

Jaroslava Suchánková Vondráková
21.06.2019
7,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 6
OKOLÍ 8
STRAVA 8
krásně strávená dovolená

S CK - Viamare, jsem byla na doporučení poprvé a jsem za to moc ráda. Hlavně bych chtěla poděkovat delegátce Lence - je to člověk, na správném místě a který je velmi ochotný, vstřícný a hlavně milý. Tuto svoji práci dělá s láskou a je to ...

Celkový dojem

S CK - Viamare, jsem byla na doporučení poprvé a jsem za to moc ráda. Hlavně bych chtěla poděkovat delegátce Lence - je to člověk, na správném místě a který je velmi ochotný, vstřícný a hlavně milý. Tuto svoji práci dělá s láskou a je to znát!!!Celkem s letoviskem jsme byli spokojení, byla jsem upozorněna, že je to větrné místo, ano bylo, první dojembyl, že snad odletíme z místa bez použití letadla :-), za den dva jsme si zvykli a pak dokonce rádi za větrno.Byli jsme na výletě s CK s naší delegátkou cesta do Festos, Gortys a Matala byla náročná na čas, ale zase paní Lenka cestou vyprávěla o místech kterými jsme projížděli a o památkách, dokonce vložila i pohádku a to v českém a pak v anglickém jazyce!!!Bydleli jsme v Porto Plakias, čistý a klidný hotel, měli jsme polopenzi a na jídlo jsme chodili přes chodník do vedlejšího hotelu, kde báječně vařili, každý den ke snídani, saláty, salámy, zelenina, ovoce, vejce na různé způsoby, slanina, bylo z čeho vybírat i sladké pečivo, jogurty ap.K večeři výběr ze tří druhů masa, přílohy - těstoviny, brambory, saláty, ovoce, zákusky a zmrzlina.Okolí je spíše klidnější, spousta restaurací, supermarkety a malé krámky.cestou z letiště do Plakiasu nám paní Lenka dokonce připravila mapku, kde se nachází náš hotel a kde jsou známé restaurace, pošta místní a lékárna, zkrátka bylo o nás báječně postaráno - toto jsem u jiných cestovek nezažila!!Za mě mohu jen doporučit!!!

Jaroslava
15.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Plakias je sazka na jistotu

Destinaci dobře známe, Plakias jsem navstivili již po několikáté a vždy se sem rádi vracíme. Většinou nevolíme ubytování all-inclusive, ale tentokrát jsme udělali vyjímku a pro krátkou týdenní dovolenou, kdy si chce člověk především užít ...

Celkový dojem

Destinaci dobře známe, Plakias jsem navstivili již po několikáté a vždy se sem rádi vracíme. Většinou nevolíme ubytování all-inclusive, ale tentokrát jsme udělali vyjímku a pro krátkou týdenní dovolenou, kdy si chce člověk především užít moře a sluníčka a moc necestovat po výletech se to jeví jako idealní varianta. S jídlem i obsluhou jsme byli v Porto Plakias nad míru spokojeni - slušný výběr a velmi chutné! Díky Viamare!

Luboš Soukup
03.10.2017