Recenze - TROPICA CLUB

Zobrazit ubytování
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená v klidném prostředí

Neplatilo vše, co je uvedeno na netu a v katalogu. Je psáno - nově pouze pro dospělé..byly tam ubytovány i děti. Řecké děti(zřejmě od známých paní majitelky)tak dělaly nesnesitelný hluk - vše po naší stížnosti vyřešila super delegátka, která kontaktovala majitelku, pak vše v pořádku. Je uvedeno, že v pokojích je TV - není, minimálně ve třech apartmánech vypadávala denně na krátkou chvíli elektrika, na to jsme si zvykli. U polopenze je psáno výběr z menu na večeři - nikdo nám vybrat nedal a nosili jedno jídlo, které určili(bylo dobré, ale pak se i opakovalo, stejně jako snídaně.)V tomto případě je lepší mít jen snídaně nebo bez stravování. Na snídaně nakoupíte v blízkém obchodě, na večeři je v okolí dost taveren.

Poloha

Okolí klidné, pohodové, pěkně zelené, u apartmánů květiny..zrající hroznové víno, vlezlé kočky, schopné vyskočit i na židli k vám,..Boty do vody nutné, přístup do moře kamenitý, i velké kameny, které kloužou. Možno do vody i přes molo, to je však pohyblivé podle vln.

Ubytování

Když je vítr, a ten jsme tam zažili velký, tak ten kdo bydlí v apartmánu s dřevěnými dveřmi, hodně profukuje.Ten, kdo má plastové dveře, ok.Ubytování prostorné, v pořádku. Vybavení kuchyňky, velmi skromné, lednice celkem fungovala, rychlovarná konvice k dispozici. Na balkoně vysunovací sušák na prádlo.

Stravování

Snídaně i večeře chutné, pak se jídla opakovala. Po každém jídle dostanete meloun a po večeři ještě rakiji..ke každé večeři zdarma litr vody. Obědy možno zakoupit a vybrat podle menu v domovské taverně.

Další služby

Výměna povlečení jednou za pobyt, ručníky 2krát, o víkendu se koš na odpadky ani u WC nevynáší, jednou za pobyt skromně zameteno. Klimatizace 5 euro/den. Služby delegátky Lenky Tučkové fantastické, cokoli bylo třeba, vše ihned zařídila. Pokud jste se stravovali v domovské taverně, ponechali lehátka a slunečníky u moře zdarma, jinak za set 5 euro ( u bazénu zdarma). Personál příjemný, ochotný.

Jana Kopecká Mgr.
16.08.2019