18. 9. je pobočka Praha - Vysočany uzavřena z technických důvodů.

Recenze - TROPICA CLUB

Zobrazit ubytování
9
26 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Dovolená nezklamala! Příjemné ubytování, prostorný bazén vždy jen s několika obsazenými lehátky a hned vedle útulná taverna a pláž. A hlavně úžasný klid a pohoda.

Celkový dojem

Dovolená nezklamala! Příjemné ubytování, prostorný bazén vždy jen s několika obsazenými lehátky a hned vedle útulná taverna a pláž. A hlavně úžasný klid a pohoda.

Poloha

Tropicu jsme vybrali kvůli uvedené malé vzdálenosti na pláž, ale skutečnost byla ještě lepší. Několik metrů od apartmánů je krásný velký bazén a taverna, na kterou navazuje pláž. Je tak možné pohodlně využívat lehátka u bazénu anebo plážová, která byla vždy jen částečně obsazená. Vstup do moře je sice pozvolný, ale kamenitý. Kameny nejsou ostré, s botami do vody není problém, popř. lze využít plastové molo.

Ubytování

Prostorné čisté apartmány vybavené postačujícím základním vybavením pro pobyt i jednoduché vaření (vařič, rychlovarná konvice, lednička).Kromě neděle pravidelně vysypané odpadkové koše, úklid pokoje i terasy, 1x za pobyt (11nocí) výměna osušek a povlečení. Jediným nedostatkem bylo, že u dřezu na nádobí tekla pouze studená voda. Jen nás překvapilo, že ačkoliv ubytování má být od letošního roku jenom pro dospělé, bylo zde několik malých dětí, naštěstí zcela bezproblémových, takže ranní nebo večerní posezení na terase doplňovali jen cikády.

Stravování

Pobyt jsme měli bez stravy, kromě snídaní jsme tak dost často využívali nabídku taverny Tropica a vždy jsme byli maximálně spokojení. Porce byli velké a vše velmi chutné. Posezení v taverně také určitě zpříjemnil příjemný a ochotný personál.

Další služby

Delegátka Lenka Tučková je velmi příjemná, ochotná a spolehlivá. Rozhodně nezklamala naši předchozí dobrou zkušenost s delegáty Viamare i v jiných destinacích. Organizace dopravy z letiště a zpět i zájezdu, který jsme využili, byla dokonalá, stejně jako pomoc při zajištění auta.

Milada
09.09.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená v klidném prostředí

Neplatilo vše, co je uvedeno na netu a v katalogu. Je psáno - nově pouze pro dospělé..byly tam ubytovány i děti. Řecké děti(zřejmě od známých paní majitelky)tak dělaly nesnesitelný hluk - vše po naší stížnosti vyřešila super delegátka, ...

Celkový dojem

Neplatilo vše, co je uvedeno na netu a v katalogu. Je psáno - nově pouze pro dospělé..byly tam ubytovány i děti. Řecké děti(zřejmě od známých paní majitelky)tak dělaly nesnesitelný hluk - vše po naší stížnosti vyřešila super delegátka, která kontaktovala majitelku, pak vše v pořádku. Je uvedeno, že v pokojích je TV - není, minimálně ve třech apartmánech vypadávala denně na krátkou chvíli elektrika, na to jsme si zvykli. U polopenze je psáno výběr z menu na večeři - nikdo nám vybrat nedal a nosili jedno jídlo, které určili(bylo dobré, ale pak se i opakovalo, stejně jako snídaně.)V tomto případě je lepší mít jen snídaně nebo bez stravování. Na snídaně nakoupíte v blízkém obchodě, na večeři je v okolí dost taveren.

Poloha

Okolí klidné, pohodové, pěkně zelené, u apartmánů květiny..zrající hroznové víno, vlezlé kočky, schopné vyskočit i na židli k vám,..Boty do vody nutné, přístup do moře kamenitý, i velké kameny, které kloužou. Možno do vody i přes molo, to je však pohyblivé podle vln.

Ubytování

Když je vítr, a ten jsme tam zažili velký, tak ten kdo bydlí v apartmánu s dřevěnými dveřmi, hodně profukuje.Ten, kdo má plastové dveře, ok.Ubytování prostorné, v pořádku. Vybavení kuchyňky, velmi skromné, lednice celkem fungovala, rychlovarná konvice k dispozici. Na balkoně vysunovací sušák na prádlo.

Stravování

Snídaně i večeře chutné, pak se jídla opakovala. Po každém jídle dostanete meloun a po večeři ještě rakiji..ke každé večeři zdarma litr vody. Obědy možno zakoupit a vybrat podle menu v domovské taverně.

Další služby

Výměna povlečení jednou za pobyt, ručníky 2krát, o víkendu se koš na odpadky ani u WC nevynáší, jednou za pobyt skromně zameteno. Klimatizace 5 euro/den. Služby delegátky Lenky Tučkové fantastické, cokoli bylo třeba, vše ihned zařídila. Pokud jste se stravovali v domovské taverně, ponechali lehátka a slunečníky u moře zdarma, jinak za set 5 euro ( u bazénu zdarma). Personál příjemný, ochotný.

Jana Kopecká Mgr.
16.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Čisté moře, prostorná pláž, klidné prostředí. V okolí dostatek taveren.

Krásná dovolená. Velmi doporučuji.

Celkový dojem

Krásná dovolená. Velmi doporučuji.

Ubytování

Apartmány prostorné, jen kuchyňský kout nedostatečně vybaven. Jednoplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, 2 malé hrnky na vaření. Skleničky, hrnky na čaj, talíře, lžičky, lžíce a příbory.Utěrka, houba na mytí, prostředek na mytí nádobí tu není. Ale pokud si budete připravovat pouze snídaně tak dostačující. V koupelně není fén. 1x za pobyt výměna ložního prádla a ručníků. Součástí areálu je bazén a taverna.

Stravování

V okolí je dostatek taveren.

Lenka Mojžíšová
15.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Báječná dovolená

Vše ok od ubytování až po paní delegátku. Mohu jen doporučit.

Celkový dojem

Vše ok od ubytování až po paní delegátku. Mohu jen doporučit.

Stravování

V okolních restauracích i místní výborné jídlo a dokonalá obsluha.

František Tesárek
08.08.2019