LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - TROPICA CLUB

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,1
28 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Room No 7

Všechny pokoje zde mají výhled na bazén a dále na moře. Nejsou zde slyšet cikády, ani výskající děti, jen občas zaržání koně, ale to jen přes den. Náš byl v 1. patře s prostornou terasou, se sušákem, stoleček a 2 židle. Uvnitř je ...

Celkový dojem

Všechny pokoje zde mají výhled na bazén a dále na moře. Nejsou zde slyšet cikády, ani výskající děti, jen občas zaržání koně, ale to jen přes den. Náš byl v 1. patře s prostornou terasou, se sušákem, stoleček a 2 židle. Uvnitř je předsíň/kuchyňka, vybavená přenosným vařičem 1 plotýnka, 2 malé rendlíky, 1 pánev, 3 hrnky 0,25 l na čaj, skleničky. Já si vozím 0,3 l plecháč. Rychlovarná konvice. Za kuchyňkou je prostorná koupena, kde je sprchový kout asi 1/3 koupeny, záchodová mísa, velké umyvadlo a okno do dvora. Obývací pokoj má velkou dvou-manželskou postel, postel jako přistýlka je kvalitní jednolůžko s kvalitní matrací. 2 skříně, malý stolek a zrcadlo. Na zemi jsou všude dlaždice. Celkem 4 okna, včetně dvoukřídlého na terasu. Opravdu komfort ve velikosti. Úklid je denní, výměna ložního prádla a osušek 2x za pobyt. Velká kuchyň je na dvoře, což je prakticky jen co sejdete schody z pokoje...jsou tam 4x dvouplotýnkové plynové vařiče. Bazén jsem denně využívala, mám na svou největší délku cca 20 m, což bylo 32 temp, takže paráda. Do moře je bezva vstup po plastovém molu s 5 schůdky do moře. Nemám ráda přímé slunce a tak jsem si četla pod zastřešenou dřevěnou markýzou se 2 polohovacími lehátky a stolečkem. Z lehátka na molo do moře, sprcha na pláži nebo u bazénu a bazén, co víc si milovník vody může přát! Byla jsem zde nadšená, z panorama hor i z nejvyšší hory Psiloritis.

Ubytování

prostorné na jižní Krétu

Stravování

sami

Další služby

super

Dana Bohuňovská
11.10.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Krásné a klidné místo. Na pláž pár desítek metrů, je možné využít i bazén a jeho lehátka. Na samotné pláži málo lidí. A jako bonus skvělá obsluha v taverně.

Celkový dojem

Krásné a klidné místo. Na pláž pár desítek metrů, je možné využít i bazén a jeho lehátka. Na samotné pláži málo lidí. A jako bonus skvělá obsluha v taverně.

Poloha

Vstup do moře kamenitý, velké oblázky. Boty do vody problém vyřeší Je možné využít i molo. okolí je úžasní, do města je to po pobřeží i pomalým krokem max.10 minut.

Ubytování

Prostorné apartmány, jen apartmány v přízemí mají malou kuchyňskou linku a chabé kuchyňské vybavení. Což nám ale pro přípravu snídaně stačilo. Výměna ručníků a povlečení proběhla 4.den pobytu, čekal bych výměnu ještě jednou.

Stravování

Stravování jsme si zajišťovali sami. Většinou jsme využili tavernu Tropica. v minulém roce jídlo nebylo špatné, ale letos bylo skvělé. Po jídle meloun a obligátní rakije. A navíc je v okolí nepřeberná řada dalších taveren.

Další služby

Paní Tučková je skvělá, minulý rok jsme s ní byli na výletě na mínojský palác Phaistos a mohu jen doporučit.

Zdeněk Žďárský
27.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Dovolená nezklamala! Příjemné ubytování, prostorný bazén vždy jen s několika obsazenými lehátky a hned vedle útulná taverna a pláž. A hlavně úžasný klid a pohoda.

Celkový dojem

Dovolená nezklamala! Příjemné ubytování, prostorný bazén vždy jen s několika obsazenými lehátky a hned vedle útulná taverna a pláž. A hlavně úžasný klid a pohoda.

Poloha

Tropicu jsme vybrali kvůli uvedené malé vzdálenosti na pláž, ale skutečnost byla ještě lepší. Několik metrů od apartmánů je krásný velký bazén a taverna, na kterou navazuje pláž. Je tak možné pohodlně využívat lehátka u bazénu anebo plážová, která byla vždy jen částečně obsazená. Vstup do moře je sice pozvolný, ale kamenitý. Kameny nejsou ostré, s botami do vody není problém, popř. lze využít plastové molo.

Ubytování

Prostorné čisté apartmány vybavené postačujícím základním vybavením pro pobyt i jednoduché vaření (vařič, rychlovarná konvice, lednička).Kromě neděle pravidelně vysypané odpadkové koše, úklid pokoje i terasy, 1x za pobyt (11nocí) výměna osušek a povlečení. Jediným nedostatkem bylo, že u dřezu na nádobí tekla pouze studená voda. Jen nás překvapilo, že ačkoliv ubytování má být od letošního roku jenom pro dospělé, bylo zde několik malých dětí, naštěstí zcela bezproblémových, takže ranní nebo večerní posezení na terase doplňovali jen cikády.

Stravování

Pobyt jsme měli bez stravy, kromě snídaní jsme tak dost často využívali nabídku taverny Tropica a vždy jsme byli maximálně spokojení. Porce byli velké a vše velmi chutné. Posezení v taverně také určitě zpříjemnil příjemný a ochotný personál.

Další služby

Delegátka Lenka Tučková je velmi příjemná, ochotná a spolehlivá. Rozhodně nezklamala naši předchozí dobrou zkušenost s delegáty Viamare i v jiných destinacích. Organizace dopravy z letiště a zpět i zájezdu, který jsme využili, byla dokonalá, stejně jako pomoc při zajištění auta.

Milada
09.09.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená v klidném prostředí

Neplatilo vše, co je uvedeno na netu a v katalogu. Je psáno - nově pouze pro dospělé..byly tam ubytovány i děti. Řecké děti(zřejmě od známých paní majitelky)tak dělaly nesnesitelný hluk - vše po naší stížnosti vyřešila super delegátka, ...

Celkový dojem

Neplatilo vše, co je uvedeno na netu a v katalogu. Je psáno - nově pouze pro dospělé..byly tam ubytovány i děti. Řecké děti(zřejmě od známých paní majitelky)tak dělaly nesnesitelný hluk - vše po naší stížnosti vyřešila super delegátka, která kontaktovala majitelku, pak vše v pořádku. Je uvedeno, že v pokojích je TV - není, minimálně ve třech apartmánech vypadávala denně na krátkou chvíli elektrika, na to jsme si zvykli. U polopenze je psáno výběr z menu na večeři - nikdo nám vybrat nedal a nosili jedno jídlo, které určili(bylo dobré, ale pak se i opakovalo, stejně jako snídaně.)V tomto případě je lepší mít jen snídaně nebo bez stravování. Na snídaně nakoupíte v blízkém obchodě, na večeři je v okolí dost taveren.

Poloha

Okolí klidné, pohodové, pěkně zelené, u apartmánů květiny..zrající hroznové víno, vlezlé kočky, schopné vyskočit i na židli k vám,..Boty do vody nutné, přístup do moře kamenitý, i velké kameny, které kloužou. Možno do vody i přes molo, to je však pohyblivé podle vln.

Ubytování

Když je vítr, a ten jsme tam zažili velký, tak ten kdo bydlí v apartmánu s dřevěnými dveřmi, hodně profukuje.Ten, kdo má plastové dveře, ok.Ubytování prostorné, v pořádku. Vybavení kuchyňky, velmi skromné, lednice celkem fungovala, rychlovarná konvice k dispozici. Na balkoně vysunovací sušák na prádlo.

Stravování

Snídaně i večeře chutné, pak se jídla opakovala. Po každém jídle dostanete meloun a po večeři ještě rakiji..ke každé večeři zdarma litr vody. Obědy možno zakoupit a vybrat podle menu v domovské taverně.

Další služby

Výměna povlečení jednou za pobyt, ručníky 2krát, o víkendu se koš na odpadky ani u WC nevynáší, jednou za pobyt skromně zameteno. Klimatizace 5 euro/den. Služby delegátky Lenky Tučkové fantastické, cokoli bylo třeba, vše ihned zařídila. Pokud jste se stravovali v domovské taverně, ponechali lehátka a slunečníky u moře zdarma, jinak za set 5 euro ( u bazénu zdarma). Personál příjemný, ochotný.

Jana Kopecká Mgr.
16.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Čisté moře, prostorná pláž, klidné prostředí. V okolí dostatek taveren.

Krásná dovolená. Velmi doporučuji.

Celkový dojem

Krásná dovolená. Velmi doporučuji.

Ubytování

Apartmány prostorné, jen kuchyňský kout nedostatečně vybaven. Jednoplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, 2 malé hrnky na vaření. Skleničky, hrnky na čaj, talíře, lžičky, lžíce a příbory.Utěrka, houba na mytí, prostředek na mytí nádobí tu není. Ale pokud si budete připravovat pouze snídaně tak dostačující. V koupelně není fén. 1x za pobyt výměna ložního prádla a ručníků. Součástí areálu je bazén a taverna.

Stravování

V okolí je dostatek taveren.

Lenka Mojžíšová
15.08.2019