LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - EVI

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kythira - Agia Pelágia v červnu spousta pláží bez lidí s nádherně čistou vodou.

Doporučuji pro všechny kdo hledají klid.

Poloha

Obchod s potravinami a smíšeným zbožím je zde jeden - vzdálenost cca 1,4 km (za přístavem) a ve vedlejším domě je obchůdek s ovocem a zeleninou. U přístavu začínají po obou stranách pobřežní silnice taverny, kavárny a cukrárny a je zde městská pláž. V dosahu je několik pláží - nejdál 2,6 km Lagada u skalní soutěsky. Druhý a třetí týden v červnu jsme byli na většině pláží sami. Na ostrově je ke koupi mapa s 32 značenými pěšími trasami.

Ubytování

Prostorné ubytování (apartmán č.14) poskytovalo vše co jsme potřebovali. Kuchyňská linka má základní nádobí, je tu dvouvařič, varná konvice, lednice, saponát na mytí, utěrka. K dispozici je fén, ve skříni spousta ramínek na oblečení, na terase sušák na prádlo s kolíčky. Wifi připojení kolísá, ale to prý všude. Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní. Všude bylo čisto, úklid a výměna ložního prádla i ručníků častější než jsme potřebovali. Od nejbližší pláže k ubytování je to asi 200 m do kopce.

Stravování

Stravovali jsme se sami - vše co jsme si potřebovali koupit, jsme koupili ve výše zmíněných dvou obchodech. V tavernách jsme byli také spokojeni.

Další služby

Delegát byl ochotný, ale nic jsme nepotřebovali.

Lenka
26.06.2022