Recenze - EVI

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,8
2 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
10
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Naprostá spokojenost

S destinací i celkově s dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Organizace ze strany CK i delegátky na místě byla bezchybná. Kythira je nádherný ostrov a i v hlavní sezóně nebyl problém najít pláž kde jsme byli skoro sami. K poznání ...

Celkový dojem

S destinací i celkově s dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Organizace ze strany CK i delegátky na místě byla bezchybná. Kythira je nádherný ostrov a i v hlavní sezóně nebyl problém najít pláž kde jsme byli skoro sami. K poznání ostrova je samozřejmě nutné auto, ale i ti kteří zůstali pouze v Pelagia si to užili.

Poloha

Pláže přímo ve středisku Agia Pelagia nepatří mezi nej na ostrově, ale stačí se projít 1-2km na jih a zde jsou pláže nádherné. Vzhledem k tomu, že jsme měli po téměř celou dobu pobytu k dispozici auto, tak jsme nebyli vázáni na středisko.

Ubytování

Sice prosté a jednoduché, ale vše čisté a jako nové a prostorné. Majitelka usměvavá a ochotná a s dobrou angličtinou. Pro naše potřeby naprosto dostačující (nevařili jsme) na větší vaření vybavení kuchyňky nestačí, ale to nebylo nic by nás trápilo. Ubytování je u silnice, takže pokud nejste zvyklí na ruch od silnice (náš případ) tak Vás každé ráno vzbudí hluk - nutno ale poznamenat, že spali jsme bez klima s otevřenými okny, s klimatizací a zavřenými okny je určitě na spaní klid.

Stravování

Stravovali jsme se sami v tavernách, tudíž je hodnocení bezpředmětné.

Jiří
07.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kythira - Agia Pelágia v červnu spousta pláží bez lidí s nádherně čistou vodou.

Doporučuji pro všechny kdo hledají klid.

Celkový dojem

Doporučuji pro všechny kdo hledají klid.

Poloha

Obchod s potravinami a smíšeným zbožím je zde jeden - vzdálenost cca 1,4 km (za přístavem) a ve vedlejším domě je obchůdek s ovocem a zeleninou. U přístavu začínají po obou stranách pobřežní silnice taverny, kavárny a cukrárny a je zde městská pláž. V dosahu je několik pláží - nejdál 2,6 km Lagada u skalní soutěsky. Druhý a třetí týden v červnu jsme byli na většině pláží sami. Na ostrově je ke koupi mapa s 32 značenými pěšími trasami.

Ubytování

Prostorné ubytování (apartmán č.14) poskytovalo vše co jsme potřebovali. Kuchyňská linka má základní nádobí, je tu dvouvařič, varná konvice, lednice, saponát na mytí, utěrka. K dispozici je fén, ve skříni spousta ramínek na oblečení, na terase sušák na prádlo s kolíčky. Wifi připojení kolísá, ale to prý všude. Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní. Všude bylo čisto, úklid a výměna ložního prádla i ručníků častější než jsme potřebovali. Od nejbližší pláže k ubytování je to asi 200 m do kopce.

Stravování

Stravovali jsme se sami - vše co jsme si potřebovali koupit, jsme koupili ve výše zmíněných dvou obchodech. V tavernách jsme byli také spokojeni.

Další služby

Delegát byl ochotný, ale nic jsme nepotřebovali.

Lenka
26.06.2022