Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v Larnace

Nejlepší koupání v tomto letovisku

1 zájezdů

Pláže v Larnace

V Larnace se budete slunit na několika městských plážích. Většinou je povrch tvořen jemným tmavším pískem. Najdete tu ale i pláže s oblázky nebo pláže tvořené drobnými kamínky. Všechny pláže vám nabídnou perfektní podmínky ke koupání. Moře je téměř na celém Kypru průzračně čisté, takže si doma určitě nezapomeňte brýle a šnorchl. Mezi oblíbené pláže patří Dhekelia s hrubším pískem a nekonečnou nabídkou barů a restaurací. Vyhledávanou pláží je také McKenzie Beach, kterou si zamilujete pro její jemný bílý písek. Na všech větších plážích vám rádi půjčí slunečníky i lehátka. Výpůjčka vás bude stát cca 7,50 €/set/den. Na některých plážích si můžete připlatit i za matraci na lehátko za cca 1,50 €/kus. Na celém ostrově je zakázaný nudismus, takže s koupáním "na Adama" nepočítejte.

Moře v Larnace

Moře v Larnace, stejně jako v celé oblasti, je krásně čisté a hlavně teplé. Už v květnu stoupá teplota vody k 20 °C a od května do října si budete užívat koupání v cca 27 °C. Pod hladinou moře se ukrývá druhý svět, takže pokud máte brýle a šnorchl, určitě pod vodu nakoukněte. No a pokud máte rádi potápění, ponořte se až k slavnému vraku trajektu Zenobia, který patří mezi deset nejlepších a nejlépe posazených vraků světa.

PALM BEACH HOTEL&BUNGALOWS

3.července 11 dní Polopenze
-10%
40 990 Kč / os.