LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - KATERINA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
18 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
9,3
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Vasiliki

Dovolená jak má být. Úžasné prostředí, veliká pláž, neomezené množství restaurací a báječní Řekové.

Celkový dojem

Dovolená jak má být. Úžasné prostředí, veliká pláž, neomezené množství restaurací a báječní Řekové.

Ubytování

Jediná nevýhoda tohoto ubytování jsou komáři. Jinak je tady vše: chladnička, konvice, dvou vařič, terasa, postele docela pohodlné a skříň.

Stravování

Stravovali jsme se v restauracích a nikdy nebyl problém.

Katarína Točená
12.08.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Chceš-li poznat pravého ráje, cestuji pouze s Viamare.😉😁😁

Úžasná dovolená. Děkuji vám.

Celkový dojem

Úžasná dovolená. Děkuji vám.

Vladimir Stehlík
11.08.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásná dovolená na úžasném ostrově

Vydařená dovolená na krásném ostrově. Celou dovolenou jsme měli půjčené auto a cestovali po ostrově. Na vyhlášených plážích bylo vždy hodně turistů, ale na jiných méně známých a přitom stejně krásných zase tolik ne. Mile nás překvapila ...

Celkový dojem

Vydařená dovolená na krásném ostrově. Celou dovolenou jsme měli půjčené auto a cestovali po ostrově. Na vyhlášených plážích bylo vždy hodně turistů, ale na jiných méně známých a přitom stejně krásných zase tolik ne. Mile nás překvapila menší pláž Ammousa na jihu ostrova kousek od Vasiliki se skvělou tavernou. Na jídlo jsme se sem vraceli 3x. Voda nádherně čistá a místo vhodné pro šnorchlování.

Stanislava Kubizňáková
30.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Lefkada - ostrov tisíce vůní

Ostrov Lefkada opravdu krásně voní, květiny, bylinky, ovoce. Nejvíce nás opravdu uchvátila příroda a moře, tisíce vůní a odstínů modré. Dost zvířat od komárů, koček, housenek, ještěrek, koní, koz...... Když se vydáte od Katariny směrem do ...

Celkový dojem

Ostrov Lefkada opravdu krásně voní, květiny, bylinky, ovoce. Nejvíce nás opravdu uchvátila příroda a moře, tisíce vůní a odstínů modré. Dost zvířat od komárů, koček, housenek, ještěrek, koní, koz...... Když se vydáte od Katariny směrem do vnitrozemí, vedlejší silnicí, lemovanou olivovým hájem, je možné vidět v potoce želvy a kraby. Jak se již psalo, auto je na ostrově nutností. Silnice jsou úzké, srázy, útesy mnohdy bez hrazení na krajnicích, Řekové neřeší příliš nic a už vůbec ne dopravu, blinkry nepoužívají. Na skútrech zásadně bez helmy, malé dítě, pes, ve třech..meze se nekladou. Ale trochu toho adrenalinu stálo za to. Mys Ducato, pláž Gialós, vodopády Nidri a mnohé další které nejdou ani za týden na tak malém ostrově stihnout. Nejlepší výlet, nejlepší den na ostrově byl překvapivě lodí. S výletem Vám ochotně poradí a vše zařídí delegátka. Výletní loď M/S Christina za 55 euro, ale určitě stojí za to. Na loď se vejde 50 lidí, ale každý má své místo (pohodlné ležení). V ceně máte jídlo, dezerty a milý personál. Často se kotví v zátokách a plážích kam se jinak než lodí nedostanete. Navštívíte ostrov Kastos, možnost návštěvy muzea. Koupaní u ostrova Kalamos a Skorpios, který dříve vlastnil Onassis a kde si vzal Jacqueline Kennedy. Jídlo na ostrově je skvělé a cenově více než dostupné. Ve Vassiliki doporučejeme Grill Housse Yannys. Nejlepší gyros na světě, domácí pita a harnolky, maso, rajčata, cibule a tzatziki. Tak chutná láska! :)

Ubytování

Absolutně dostačující. Řecky stylově zařízené. Klidná část města. V zahradě olivovníků, palem a citronovníků. Jedna hvězda mínus ze hlasitě drnčící lednici a druhá hvězda mínus - bez přípravkům proti komárům sem nejezděte, my byli vybaveni. Spolubydlící pavouk a tlupa mravenců náš pobyt přežila a my také :) Úklid a výměna ručníků, každý druhý den.

Stravování

V místních tavernách se najíte vždy skvěle.

Další služby

Pan domácí a úklid vše v pohodě. Největší dík patří delegátce Elišce. Po dlouhé době delegátka co ráda a ochotně poradí. Transfery z a na letiště, vše v doprovodu delegátky a časově v klidu.

Lucie Ondruszová
29.06.2019
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Skvělá dovolená, ubytování skromné, ale čistě, super práce delgatky

Byla jsem letos na třech dovolených a tato byla čtvrtá a byla pro mě Top.

Celkový dojem

Byla jsem letos na třech dovolených a tato byla čtvrtá a byla pro mě Top.

Poloha

Pan domácí se staral a udržoval v čistotě, k pláži 10 minut, ale pěkná prochazka

Ubytování

Skromné, ale ciste

Stravování

Vařili jsme si sami nebo chodili do restaurace. Skvele

Další služby

Vše co jsme potřebovali bylo vyhoveno. Moc šikovná delegáta. Vstřícná a vždy vyhověla všem klientům.

Pavla Smirakova
24.09.2018