Nikiana - Letovisko

Nikiana je menší příjemné letovisko, které se nachází na východním pobřeží ostrova Lefkada, necelých 9 km jižně od hlavního města ostrova Lefkada. Vesnička je známá především svou pláží s nádherně čistou vodu s malými oblázky, která patří k nejhezčím na východním pobřeží ostrova Lefkada. Zelené svahy a členité pobřeží se zálivy a zátokami bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Přímo na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. V Nikianě je obchod, kavárna a několik taveren, které jsou soustředěny okolo místní komunikace. U komunikace je také autobusová zastávka místní linky, která jede do Lefkas Town, hlavního města. Můžete tak snadno navštívit hlavní město ostrova Lefkada s muzei, kostely a obchody.


Transfer


Transfer z letiště Aktio Preveza (cca 38 km) potrvá asi 50 minut.


To nejdůležitější o LEFKADA - NIKIANA


Bar, taverny závislé na sezóně, pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků, výlety a pronájmy přes zástupce Viamare. Vodní sporty včetně vodního lyžování a potápění se provozují v místě.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Zástupce Viamare a partnerská cestovní kancelář Sail Inn sídlí ve Vassiliki (cca 27 km). Lékárna, nemocnice, obchody, kino, muzea, banky a bankomaty jsou v hlavním městě (cca 9 km).

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour