Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Lefkada

Vše o perle v Jónském moři

21 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Lefkadu

Nejmalebnější pláže Řecka na vás čekají právě na Lefkadě. Ne nadarmo se ostrovu přezdívá „perla mezi Jónskými ostrovy“.

Strmé vápencové útesy sněhobílé barvy vystřelují do výšky přímo z těch nejkrásnějších písčitých i oblázkových pláží.

V hlavním městě Lefkada vás úzké uličky zavedou až do malého přístavu nebo k padacímu mostu, který spojuje ostrov s pevninou.

O Lefkadě

Ostrov Lefkada získal své jméno díky běloskvoucím skalám, které se táhnou po celé západní části ostrova od severu až na jih ke známému mysu Doukato s majákem Akratas. Lefkada je čtvrtým největším ostrovem Jónské oblasti a na mapě ho najdete mezi ostrovy Korfu a Kefalonie. Hlavní město Lefkada leží na severu ostrova a s pevninou ho spojuje umělá hráz a padací most. K ostrovu patří i menší ostrůvky a dva soukromé ostrovy. Společně platí za nejméně zalidněnou oblast celého Řecka. Lefkada představuje zelený ráj plný středomořské vegetace a počasí na koupání tu panuje od konce května až do konce října. Ostrov ve světě proslavily jeho nádherné pláže. Za těmi nejpůsobivějšími se vydejte k západnímu pobřeží. Vápencové svahy tu přerušují písčité a oblázkové pláže, které podle mnoha turistů patří k nejkrásnějším na celém světě. Porto Katsiki, Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos, Egremni a Agiofilli patří k těm plážím, které byste rozhodně měli vidět.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Kam na dovolenou na Lefkadě

Fotogalerie

ODEON

11.července 8 dní Bez stravování
17 890 / os.

Letenka s transferem - Preveza

4.července 8 dní
7 990 / os.

AIOLOS

4.července 8 dní Bez stravování
-8%
9 490 / os.

Lefkada studio „za pár kaček“

6.července 12 dní Bez stravování
-7%
11 590 / os.

ALTINA

4.července 8 dní Bez stravování
14 590 / os.

THOMAS

4.července 8 dní Bez stravování
-7%
8 790 / os.

Zájezdy do letovisek