Vassiliki na ostrově Lefkada

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

7 zájezdů

3 důvody, proč si Vassiliki zamilujete:

Chloubou letoviska je přes jeden kilometr dlouhá oblázkovo-písčitá pláž a na východním pobřeží za městem objevíte pár dalších útulných plážiček.

Vassiliki patří mezi top 3 windsurfingové lokality na světě, takže až budete mít chuť svézt se na vlnách, půjčte si výbavu i instruktora a jděte do toho.

Podél mola v místním přístavu vás na tradiční speciality bude lákat jedna typicky řecká restaurace vedle druhé a když se setmí, ožívají kluby a bary.

Poznejte Vassiliki

Na jihu ostrova Lefkada leží v zeleném údolí přímořské městečko Vassiliki. Jeho nádherná oblázkovo-písčitá pláž je dlouhá přes jeden kilometr a přilehlé plážové bary a restaurace se postarají o to, aby vám při opalování nevyhládlo. Až budete hledat trochu více soukromí, vydejte se na východní pobřeží kousek za město. Vassiliki si tu schovává pár útulných plážiček. Za dalším parádním koupáním na plážích Agiofilli, Egremni nebo Porto Katsiki vás vezmou výletní lodě, které pravidelně vyplouvají z místního přístavu. Vassiliki je rájem windsurfařů. Letovisko je považováno za třetí nejlepší windsurfingovou lokalitu na světě, takže není divu, že právě tento sport má ve Vassiliki dominantní postavení. Po opalování nebo sportovním vyžití si zpestříte den posezením v místních cukrárnách a kavárnách. Pod pergolami nebo korunami platanů a eukalyptů můžete vysedávat dlouho do noci. Podél mola v místním přístavu vás na tradiční speciality bude lákat jedna typicky řecká restaurace vedle druhé, a až se setmí, vplujete na parket tanečních klubů a barů.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

THOMAS

6.července 8 dní Bez stravování
-14%
15 447 / os.

ALTINA

20.července 8 dní Bez stravování
-8%
15 539 / os.

RANIA

6.července 8 dní Bez stravování
10 990 / os.

PONTI BEACH

14.září 8 dní Snídaně
-12%
15 447 / os.

AIOLOS

13.července 8 dní Bez stravování
-14%
15 355 / os.

ODEON

20.července 8 dní Bez stravování
-17%
16 735 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu