Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže ve Vassiliki

Nejlepší koupání v tomto letovisku

10 zájezdů

Pláže ve Vassiliki

Nádherná oblázkovo-písčitá pláž je dlouhá přes jeden kilometr. Půjčíte si tu lehátko i slunečník a u moře prolenošíte klidně celé dny. Pláž se do vody svažuje jen velmi pozvolna, takže je vhodná i pro děti a slabší plavce. V barech a restauracích si kdykoliv během dne koupíte drink na osvěžení nebo něco na zub. Až budete hledat trochu více soukromí, vydejte se na východní pobřeží kousek za město. Vassiliki si tu schovává pár útulných plážiček. Na další překrásné pláže Agiofilli, Egremni nebo Porto Katsiki vás vezmou výletní lodě, které pravidelně vyplouvají z místního přístavu. Nejblíže to budete mít na pláž Agiofilli. Plavba trvá asi 10 minut a vyjde vás na cca 6 € za osobu.

Moře ve Vassiliki

Moře je zde čisté a dobře vyhřáté. Průměrná teplota vody v létě neklesá pod 23 °C. Zátoka s písečným dnem je ideálním místem pro windsurfing a Vassiliki patří mezi top 3 windsurfingové lokality na světě. V letovisku funguje několik windsurfingových škol, takže až budete mít chuť svézt se na vlnách, půjčte si výbavu i instruktora a jděte do toho.

EDEN

4.července 8 dní Bez stravování
23 790 / os.

RANIA

4.července 8 dní Bez stravování
-7%
8 790 / os.

ALTINA

4.července 8 dní Bez stravování
14 590 / os.

ODEON

11.července 8 dní Bez stravování
17 890 / os.

PONTI BEACH

12.září 8 dní Snídaně
14 990 / os.

LEONIDAS

4.července 8 dní Bez stravování
-7%
8 790 / os.