Lefkada - Výlety

Řecko nabízí mnoho příležitostí pro oživení dovolené, pro zpestření vaší dovolené na ostrově Lefkada si můžete vybrat z těchto výletů
(výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby.):


 • Romantická plavba - plavba z Nidri na překrásné motorové plachetnici M/S Christina. Během výletu uvidíte mořskou jeskyni Papanikolis, vykoupete se na malém opuštěném ostrůvku Formekula, kde se občas vyskytují středomořští tuleni. Budete mít možnost procházky či občerstvení na ostrovech Kalamos a Kastos, které jsou civilizací téměř nedotčené, koupání poblíž opuštěných pláží v křišťálově průzračné vodě. Dále uvidíte Onassisův ostrov Scorpios, na kterém bude též zastávka na koupání. V ceně je oběd formou bufetu, k obědu bílé či červené víno, nealko nápoje, ovoce. Zdarma možnost zapůjčení šnorchlů.
  (orientační cena: 46 €, děti do 12 let: 23 €)

 • 4 ostrovy - plavba výletní lodí z Vassiliki nebo Nidri k ostrovu Meganissi (jeskyně Papanikolis), krásné koupání na Onassisově soukromém ostrově Scorpios, na bájné Ithace, možnost oběda či koupání a na konec káva v přístavu Fiskardo, na největším z Jónských ostrovů, Kefalonii, cestou zpět koupání na plážích západního pobřeží ostrova Lefkada, pláž Porto Katsiki nebo Egremni..
  (orientační cena: 25 €, děti do 12 let: 13 €)

 • Koupání na Agiofilli - plavba lodním taxíkem cca 10 minut, koupání na nádherné pláži Agiofilli.
  (orientační cena: 6 €)


Viamare doporučuje:

 • Pronajměte si dopravní prostředek a prozkoumejte západní pobřeží ostrova Lefkada s jeho neuvěřitelnými a neopakovatelnými plážemi.
 • Navštivte starou vesničku Karya, která dala jméno věhlasné krajkářské technice vyšívané zlatou nití. Naleznete zde mnoho obchůdků s ručními výšivkami.
 • Klášter Faneromeni nezklame nikoho, místo a vyhlídka z tohoto kláštera jsou nezapomenutelné.
 • Návštěvu hlavního města Lefkas s pěší zónou, množstvím obchodů, taveren a starobylých staveb rozhodně nevynechejte.

Další zajímavosti ostrova Vám na místě doporučí delegát Viamare.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour