LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - THOMAS

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná dovolená na Lefkádě

Opravdu nejlepší a pohodová dovolená na krásném řeckém ostrově s nejkrásnějším mořem a kouzelnými plážemi.

Poloha

Okolí vily bylo čisté, klidné a pohodové. V blízkosti se nachází krásná oblázková pláž, někdy trochu více obsazená. Pohádkové a téměř liduprázdné pláže s tyrkysově zabarveným mořem se rozprostírají na západním pobřeží ostrova. Doporučuji navštívit.

Ubytování

Umístění vily Thomas se nachází v poklidné části městečka Vassiliki. Vybavení apartmánu bylo naprosto dostačující, čisté a útulné. Pohodlná postel, hezký nábytek i možnost vlastního vaření. Majitelé vily se o klienty starají velmi příkladně. Pravidelný úklid, výměna ručníků a povlečení je samozřejmostí. Nejbáječnější je ovšem výhled z balkónu na moře.

Stravování

Vzhledem k tomu, že náš pobytový zájezd byl "beze stravy", využili jsme služeb taveren. Ceny jsou velmi přijatelné a nabídka řeckých specialit je široká. Obsluha je příjemná a vstřícná.

Další služby

Celým pobytem nás prováděla usměvavá a pohodová delegátka Eliška, která nás hned v úvodní schůzce seznámila se zajímavostmi ostrova, možnostmi výhodných nákupů v marketech, tavernami, plážemi i dalšími informacemi. Po celou dobu pobytu byla s námi v kontaktu a zajišťovala naše přání - zápůjčka skútru, zajištění lodního výletu atd. Její služby jsou velmi vstřícné, přátelské a na profesionální úrovni. Nejlepší delegátka s jakou jsme se kdy setkali.

Zdeněk
26.08.2023