Recenze - THOMAS

Zobrazit ubytování
8,4
14 hodnocení
7,7
UBYTOVÁNÍ
7,6
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9
STRAVA
5,8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 3
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Příjemný odpočinek

Díky mobilitě jsme si užili dovolenou podle svých představ.

Celkový dojem

Díky mobilitě jsme si užili dovolenou podle svých představ.

Poloha

V okolí hotelu tři malé pláže, kousek dál hlavní městská písčitá pláž, v sezóně dost obsazená. Pravidelně si půjčujeme skútr, na němž jsme projeli několik různých míst a pláží. Pláže jsou nádherné, jen je k nim horší přístup. Asi nejkrásnější pro nás byla Egremni, kterou jsme absolvovali po cestě a schodech - 412 dolů, pak nahoru, ale stálo to za to.

Ubytování

Ubytování pro nenáročné, vázl úklid, po spojení s delegátkou napraveno.

Stravování

Stravování jsme měli vlastní, nebyl problém, řecká kuchyně je výborná. V okolí mnoho taveren s příjemnými lidmi a skvělým jídlem.

Další služby

Slečna Eliška byla ochotná, jen bychom asi přivítali více informací ohledně pobytu - společná cesta autobusem až na místo nebo společný odjezd na letiště. Při půjčení skútru pomohla, jen zapomněla říci, že se také platí záloha na helmy, což jsme v minulosti na jiných ostrovech neplatili.

Renata
25.08.2021
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Lefkada Thomas

Výborná dovolená

Celkový dojem

Výborná dovolená

Poloha

V bezprostřední blízkosti ubytování jsou 3 malé plážičky. Ranní plavání nemá chybu. Nedaleko market Stefanos a množství taverniček a malých obchůzků. Vše hezké a milé. Určitě přijedeme opakovaně.

Ubytování

Penzion Thomas, pokoj č. 6. Krásný výhled na moře, pokoj čistý, 1x za 7 dní výměna ručníků, zařízení kuchyňky dostačující, jenom chyběla utěrka, houbička na nádobí a prostředek na mytí nádobí. V pokoji pod náma nepříjemný dlouhodobý nájemník, kterému vadilo večerní povídání na balkoně, protože chtěl ve 21 hodin spát. Ubytovatel ochotný, vstřícný. Mile potěšil dárek ve formě okurek na salát.

Stravování

Stravování vlastní.

Další služby

Delegátka Eliška nás přivítala na letišti a nasměřovala k autobusu. V den příjezdu se uskutečnila informativní schůzka. Tam nás obeznámila se základními informacemi ohledně místa ubytování, nabídla další služby - možnost výletu na lodi a cvičení, které vede sama. Další službu, objednání auta, jsme využili ke spokojenosti.Všechny informace byly písemně na nástěnce, včetně kontaktu na delegátku. Problémy v ubytování vyřizovala okamžitě telefonicky. Eliška je šikovná a sympatická. Možná mohla jet autobusem z letiště a na letiště s náma a vyprávět víc o Lefkádě. Při odletu na letišti nebyla. V případě vyskytnuvších se problémů jsme se měli obracet na delegáty jiných cestovek, což se některým účastníkům hodně nelíbilo.

Tatiana
25.06.2021
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásná dovolená

Krásná dovolená, spokojenost.

Celkový dojem

Krásná dovolená, spokojenost.

Helga
14.09.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Spokojenost

Celkový dojem

Spokojenost

Poloha

Okolí čisté, poměrně klidné, malé oblázkové pláže hned u penzionu s průzračnou vodou.

Ubytování

Pokoj poněkud těsnější, ale dostačoval. Kuchyňka vybavená dostatečně, vše čisté, udržované. Krásná předzahrádka. Příjemní majitelé. Rádi se vrátíme!

Stravování

Stravování jsme si zajišťovali sami. Několik supermarketů, pekáren, restaurací a rychlých občerstvení v letovisku, naprostá spokojenost.

Další služby

Delegátka příjemná, ochotná. Absolvovali jsme jeden výlet - po zapomenutých ostrovech, s poutavým českým výkladem. Rozhodně doporučuji.

Martina
03.09.2020