Recenze - THOMAS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
30 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná dovolená na Lefkádě

Opravdu nejlepší a pohodová dovolená na krásném řeckém ostrově s nejkrásnějším mořem a kouzelnými plážemi.

Celkový dojem

Opravdu nejlepší a pohodová dovolená na krásném řeckém ostrově s nejkrásnějším mořem a kouzelnými plážemi.

Poloha

Okolí vily bylo čisté, klidné a pohodové. V blízkosti se nachází krásná oblázková pláž, někdy trochu více obsazená. Pohádkové a téměř liduprázdné pláže s tyrkysově zabarveným mořem se rozprostírají na západním pobřeží ostrova. Doporučuji navštívit.

Ubytování

Umístění vily Thomas se nachází v poklidné části městečka Vassiliki. Vybavení apartmánu bylo naprosto dostačující, čisté a útulné. Pohodlná postel, hezký nábytek i možnost vlastního vaření. Majitelé vily se o klienty starají velmi příkladně. Pravidelný úklid, výměna ručníků a povlečení je samozřejmostí. Nejbáječnější je ovšem výhled z balkónu na moře.

Stravování

Vzhledem k tomu, že náš pobytový zájezd byl "beze stravy", využili jsme služeb taveren. Ceny jsou velmi přijatelné a nabídka řeckých specialit je široká. Obsluha je příjemná a vstřícná.

Další služby

Celým pobytem nás prováděla usměvavá a pohodová delegátka Eliška, která nás hned v úvodní schůzce seznámila se zajímavostmi ostrova, možnostmi výhodných nákupů v marketech, tavernami, plážemi i dalšími informacemi. Po celou dobu pobytu byla s námi v kontaktu a zajišťovala naše přání - zápůjčka skútru, zajištění lodního výletu atd. Její služby jsou velmi vstřícné, přátelské a na profesionální úrovni. Nejlepší delegátka s jakou jsme se kdy setkali.

Zdeněk
26.08.2023
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená bezvadná, moře i pláže krásně čisté, lidé příjemní.

Krásná dovolená. Moc pěkné místo. Výborná možnost vyžití. Nedaleko sportovní areál na basket. Také půjčovna wincurfingu a jiných sportovních plavidel nedaleko ve Vassiliki. Spousta restaurací a jiných obchůdků cca 10 minut pěšky. Nedaleko ...

Celkový dojem

Krásná dovolená. Moc pěkné místo. Výborná možnost vyžití. Nedaleko sportovní areál na basket. Také půjčovna wincurfingu a jiných sportovních plavidel nedaleko ve Vassiliki. Spousta restaurací a jiných obchůdků cca 10 minut pěšky. Nedaleko je i veřejná prádelna. Průvodkyně příjemná a milá, pomůže se vším. O všem podá veškeré informace.

Poloha

Vila Thomas krásně upravená, všude květiny i okolní vily velmi hezky upravené a osázené květinami. Malé pláže cca 50 metrů od ubytování. Kamínkové, čisté, voda průzračná.

Ubytování

Výborné s klimatizací. Pan domácí je pohodový.

Stravování

Stravovali jsme se sami. V restauracích výborná nabídka všeho možného. Je potřeba si však vzít dost peněz. Večeře pro 3 lidi dospělé kolem 50 E.

Helena
07.08.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená od A do Z

Na Lefkadě jsem byla poprvé, zvolila jsem Vasiliki. Záměrně jsem vybírala ubytování, v jehož blízkosti byly malé, romantické pláže. V recenzích vily Thomas stálo, že pláže jsou přímo před domem, ale nečekala jsem, že to bude taková paráda. ...

Celkový dojem

Na Lefkadě jsem byla poprvé, zvolila jsem Vasiliki. Záměrně jsem vybírala ubytování, v jehož blízkosti byly malé, romantické pláže. V recenzích vily Thomas stálo, že pláže jsou přímo před domem, ale nečekala jsem, že to bude taková paráda. Nádherné čisté moře i pláže (ostatně, všude, kde jsme byli, bylo čisto a uklizeno), pláž doslova pár kroků přes silnici (z blízkosti silnice jsme měla původně obavy, ale nevadilo to ničemu), na výběr hned tři malé pláže, na nichž bylo vždy dost místa a soukromí, žádné vyřvávající rádio z nějakého baru, prostě klid a relax. Zároveň kousek nalevo od vily Thomas je hotel Angelo (možná název nepíšu přesně, terasovitá budova...) s volně přístupným venkovním bazénem s výhledem do zátoky - občas skvělé řešení pro znavené rodiče i nekonečného cachtání chtivé děti. V baru je možné dát si lehký oběd, nechají Vás tam klidně sedět celé odpoledne o jednom kafíčku, a nikdo neřeší, odkud jste. Řekové velmi milí, pohostinní, samý úsměv - člověk má skutečně dojem, že nás tam velmi rádi vidí. (I taková fráze zazněla při uvítání v restauraci, a je to velmi milé.) Nikdo Vám nic nevnucuje (to nesnáším), ani neobtěžuje na ulici. Vynikající jídlo kdekoliv. Ceny o nic moc vyšší, než u nás, jak v obchodě, tak v restauraci.

Poloha

Za mě skvělé místo pro rodinnou dovolenou i pro páry jakéhokoliv věku. Ať už se jen plácáte na pláži, jako my s dcerou, kterou výlety ještě nezajímají, tak jako výchozí bod pro poznávání ostrova. Možnost půjčit si auto, skůtr, čtyřkolku...

Ubytování

Byly jsme velice spokojené. Moc milí provozovatelé, perfektně uklizeno, výměna ručníků 2 x za týden, denně úklid, klimatizace v ceně, síta a zatmívací žaluzie ve francouzském okně na terasu, takže je možné větrat bez obav z hmyzu a zatemnit si pro dobrý spánek. Na pokoji lednička, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, základní nádobí, vše, co je třeba. Odsavač! - člověk ocení, když vaří v místnosti, ve které zároveň spí. Po letech jsme byli ubytovaní někde, kde měli perfektní polštáře, a ne takovou tu řídkou cupaninu převalující se volně v potahu... :) Jednu hvězdičku dávám dolů za nečekaně tvrdé matrace, ale po dvou dnech jsme si nějak zvykly.

Stravování

Měly jsme záměrně ubytování beze stravy, protože nám to tak vyhovuje. Pár stovek metrů od vily je obchod Stefanos, kde seženete naprosto všechno, i čerstvé pečivo a zákusky atp. Další podobný obchod je o kousek dál, kde je i zmrzlina a rychlé občerstvení. (za 2,50 EUR dostanete tolik zmrzliny, že v Čechách by z toho udělali 4 porce...) Párkrát jsme si zašly do restaurace, vždy skvělé jídlo, skvělá obsluha.

Další služby

Skvělá delegátka Eliška Tomuňáková. Milá, komunikativní, ochotná. Výborně se o nás postarala.

Naděžda
17.07.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
dovolená vasiliki

Ve Vasiliki jsem byla před 15 lety a moc se mi tam líbilo a chtěla jsem se tam vrátit. tento rok se mi toto přání vyplnilo. A byla jsem moc spokojená. Všechno bylo naprosto perfektní. Musím vyzvednout služby delegátky Elišky, které byly ...

Celkový dojem

Ve Vasiliki jsem byla před 15 lety a moc se mi tam líbilo a chtěla jsem se tam vrátit. tento rok se mi toto přání vyplnilo. A byla jsem moc spokojená. Všechno bylo naprosto perfektní. Musím vyzvednout služby delegátky Elišky, které byly naprosto excelentní. Všechno klapalo, jak mělo, když jsme měli malý problém, hned ho vyřešila. Krásné výlety, přijemné restaurace a nádherné moře. V penzionu Thomas přijemné a čisté. Vřele doporučuji.

Marie
08.07.2023
10
OKOLÍ 10
Výborná lokalita

děkujeme delegátce Elišce je velmi ochotná a vtřícná tak jak to má být více takových delegátů

Celkový dojem

děkujeme delegátce Elišce je velmi ochotná a vtřícná tak jak to má být více takových delegátů

Stravování

nehodnotíme, stravování jsme měli vlastní

Zdeněk Venzara
19.06.2023