Recenze - THOMAS

Zobrazit ubytování
8,7
21 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8,1
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,2
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Thomas hodnoceni

hezka dovolena v prijemnem letovisku

Celkový dojem

hezka dovolena v prijemnem letovisku

Poloha

velmi pekna lokalita s malymi plazemi v blizkosti, spokojenost, jinak s autem krasne plaze v dosahu

Ubytování

jednoduche ubytovani, uvitali bychom pohodlnejsi polstare i lepe vybavenou kuchynku

Stravování

v okoli i po celem ostrove spousta dobrych taveren

Další služby

1.uklid probehl az v utery, prijezd byl v sobotu rano, coz nas prekvapilo, urcite by se dalo zlepsit

Ivana Holeckova
19.09.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Naprostá spokojenost🙂

Již po páté na Lefkade a jako vždy nás přivítala a po celou dobu se perfektně starala o nás naše úžasná delegátka Eliška. Z 10 bodů dávám 10. Je to úžasný člověk.

Celkový dojem

Již po páté na Lefkade a jako vždy nás přivítala a po celou dobu se perfektně starala o nás naše úžasná delegátka Eliška. Z 10 bodů dávám 10. Je to úžasný člověk.

Poloha

Jako vždy klid, krása, úžasní lidé, taverny, obsluha, obchůdky a v neposlední řadě tyrkysové moře a krajina.

Ubytování

Vzorně uklizeno. A klimatizace. Super

Stravování

Taverny - skvělá obsluha a řecká jídla.

Další služby

Delegátka Eliška.

Renata Tůmová
19.08.2022
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Příjemná dovolená na příjemném místě.

Příjemná dovolená na krásném Řeckém ostrově. I přes stoupající počet turistů je Vassiliki hezké a poměrně klidné místo s krásným tyrkysově modrým mořem, nádhernou přírodou a milými lidmi.

Celkový dojem

Příjemná dovolená na krásném Řeckém ostrově. I přes stoupající počet turistů je Vassiliki hezké a poměrně klidné místo s krásným tyrkysově modrým mořem, nádhernou přírodou a milými lidmi.

Poloha

Lefkada přímo vybízí půjčit si skútr nebo auto a projet si celý ostrov. Doporučuji navštívit pláže Agiofili, Milos nebo Megali Petra. Krásná je pláž Egremni, kde máte odpoledne pocit, že jste na pláži sami. Na tuto pláž, či spíše z této pláže, ovšem vede fyzicky dost náročná cesta. 400 ocelových schodů přišroubovaných na skále a pak 1,5 km prudkého kopce na sluncem rozpálené západní straně ostrova. Za 25 euro se dá na Egremni jet i lodí. Ta Vás dopraví na jižní konec pláže a tam pak zůstane cca 2,5 hodiny. To je ovšem bohužel v době, kdy tam přijíždí i další, podstatně větší lodě, takže o pocitu soukromí se v tu dobu na jižním konci pláže nedá mluvit. Okolo druhé hodiny je už ale na pláži až do večera prázdno. Pláže Porto Katsiki, Kathisma, nebo Aghiofili jsou v sezóně strašně přelidněné. Kromě pláží nabízí Lefkáda mnoho dalších nádherných míst. Z výletů doporučím plavbu na plachetnici Christina, která je příjemná a klidná, zaměřena hlavně na koupání.

Ubytování

Penzion Thomas, pokoj č. 7. s výhledem na moře. Hotel se nachází až na konci Vassiliki, kde je klidněji a přesto pouhých několik minut chůze do centra s obchody a tavernami. Malá pláž přímo u hotelu je sice během dne dost zaplněná, ale na ranní a večerní zaplavání je skvělá. Pokoj čistý, koupelna s WC maličká, zařízení kuchyňky poměrně skromné, dvě lžičky, dva hrnky - každý jiný. Třikrát za 14 dní vyměněné ručníky, jednou povlečení. Před rokem jsme byli ubytováni v pokoji č. 6. Ve srovnání s pokojem č. 7. nevidím žádný podstatný rozdíl, velikost stejná, jen opačná orientace pokoje. Pokoj č. 6 má okénko v koupelně, což považuji za výhodu, ale zase má klimatizaci nad postelí, což může někomu vadit. Na sezonu 2022 majitel vyměnil posuvné dveře na balkon za dvoukřídlé, nové je zastínění a síť proti komárům. Dveře sice lépe izolují, ale na rozdíl od původních šoupacích nejdou ze strany balkonu zajistit a stále se otevírají, takže při pobytu na balkoně jde dovnitř teplo a klimatizace se vypne. Nevím jestli majitel letos měnil matrace, ale na pokoji 7. jsou letos dost tvrdé (loni byly na pokoji 6. sice trochu proležené, ale znatelně měkčí). Ubytování hodnotím jako slušný Řecký standard, klid v hotýlku závisí na štěstí, resp. na hlučnosti sousedů (kteří bývají často opravdu hodně slyšet).

Stravování

Sami jsme si připravovali pouze snídaně, které jsou na balkonu nad zálivem zážitkem, na další stravování jsme využívali místní i vzdálenější taverny. Ve Vassiliki doporučuji Zorbas, na západním pobřeží je výborný Oasis, Avra, nebo Sesoula ve vesničce Dragano. Naopak zklamáním pro nás byla přelidněná rybářská vesnička Syvota.

Další služby

Delegátka Eliška byla při našem příjezdu nemocná, tak ji na úvodní schůzce zastupoval kolega z Lefkady, který toho o Vassiliki mnoho nevěděl. První týden se vše, včetně výletů, řešilo telefonicky s Eliškou, peníze a poukazy jsme si předávali přes personál taverny Dolphin. Delegátka Eliška je ale příjemná a velice ochotná.Jako nespolehlivou považuji půjčovnu aut Nick's Rent. Přesto, že již měsíc před příjezdem nám delegátka Eliška ochotně udělala rezervaci, v den vyzvednutí pro nás v půjčovně auto nebylo. Dostali jsme náhradní, které jsme ten den večer v deset hodin složitě měnily zase za jiné (cca 17 let starý Citroen C3, který by v ČR na STK rozhodně neprošel). Doporučuji využít jinou půjčovnu.

Jarda
11.08.2022
8,8
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená..

Až na pár drobností to byla opět krásná dovolená..

Celkový dojem

Až na pár drobností to byla opět krásná dovolená..

Poloha

Nádherné, proto se na Lefkádu po několikáté vracíme. Doporučuji si půjčit skútr a nebo auto, ať se dostanete na ty nejhezčí pláže.

Ubytování

Na fotkách je vyfocený pouze jeden pokoj, radovala jsem se, že budeme mít normální koupelnu se sprchou.(Byli jsme ubytovaní i ve studiu Leonidas, Rania, Vila Makis a všude byl jen odtok uprostřed místnosti).Škoda, že tu cestovka nemá více fotek, protože bych alespoň nebyla překvapená. Koupelna byla maličká, v rohu záchod, sprcha bez vaničky a uprostřed místnosti odtok na vodu. Sprcha byla oddělená závěsem a byla tak blízko záchodu, že se to buď lepilo na vás a nebo právě na toaletu, takže se to ani nedalo použít a vše bylo pod vodou. Několikrát se stalo, že to v koupelně začalo bublat a voda se vrátila z odtoku zpátky do koupelny.. i s bordelem. Další mínus byla dost rozvrzaná postel, která vydávala šílené zvuky už jen při posazení, nebo otočení. Super ale byla klimatizace, která fungovala a nemusela se extra platit. Vybavení kuchyně je dostačující, my si na ubytovaní nevaříme, pouze snídáme a tak nám stačí dva talíře, příbor a skleničky. Jako všude jinde, tak i tady chybí houbičky a mycí prostředek. Thomas je na konci Vassiliki, takže máte klid a vcelku nic vás neruší. Pokud nemáte tak hlučné sousedy, jako jsme měli my, ale to není chyba ubytování.

Stravování

Na ubytování si nevaříme, pouze snídáme a a někdy ani to ne. Vybavení kuchyně je v pohodě, jen chybí houbičky a mycí prostředky, jako všude jinde.. Jinak v okolí narazíte na mnoho dobrých restaurací.

Kateřina
19.07.2022