PARADISE   studia - recenze

Recenze

8,7
3 hodnocení
8,7 Ubytování
8,7 Služby
8,7 Okolí
8,7 Stravování
Řazení
6
Zpět po osmi letech
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Dobrý den, termín dovolené byl 24.7.-8.4.2015STRAVA - snídaně podáváné u bazénu s ...
Celkový dojem
Dobrý den, termín dovolené byl 24.7.-8.4.2015STRAVA - snídaně podáváné u bazénu s malou změnou každý den stejné, ale párek nebo šunka, vejce, zelenina, marmeláda, meloun, pečivo, džus, káva nebo čaj, jsou dostatečné a bez problémů se nají asi každý. Dokonce majitelé brali ohled i na lidi co nemusejí maso a snídani jim poupravili.Strava v tavernách bez problémů od burgerů až po chobotnice do 10eur. Gyros do ruky ze 2,5 eura ovšem velikost pro dospělého chlapa. Točené pivo 2,5 eura.UBYTOVÁNÍ - dostačující, žádný luxus, ale ani žádný problém. Bylo čisto a to je základ. Kuchyňka vybavená.OKOLÍ - malá vesnička kolem moře s možností mnoha výletů jak pro pěší, tak organizované akce. Vesnička žije klidným životem, takže si člověk krásně odpočine.MOŘE - slané :-), čisté, né moc divoké. Šnorchlování je možné a podmořský život celkem ujde, vezmeme-li v úvahu, že kolem pláže asi živo není nikde. Lehátka bez poplatku - tedy pokud si zakoupíte nějaký drink v taverně.DELEGÁTKA - super, heslo " nic není problém " mluví za vše.CELKOVÝ DOJEM - po osi letech jsem se tam vrátil a určitě né naposledy. Doporučuji pokud nehledáte velké letoviska.PS: imigranti - viděl jsem jednoho za 11 dní a ten jen prošel, takže pohoda.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Svítil, 11.08.2015
10
Paradise je proste raj :)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytovani Paradise pravem nosi sve jmeno. Paradise se nachazi ve velice klidnem ...
Celkový dojem
Ubytovani Paradise pravem nosi sve jmeno. Paradise se nachazi ve velice klidnem prostredi, v krasne udrzovane zahrade. Je zde bazen, ktery ma i melkou cast pro deti a take bar. U bazenoveho baru se rano podavaji snidane. Snidane byly bohate a velmi rozmanite, byli jsme zde ubytovani s 3 malymi detmi, majitele nam vzdycky vysli vstric a pro deti pripravili snidane podle jejich prani. Majitele, kteri se o cely komplex staraji, jsou velmi prijemni a vzdy usmevavi.Petra je moc hezke mestecko se spoustou tavernicek kolem pobrezni promenady. Pisecne plaze byly i v cervenci poloprazdne. Voda krasne cista, k videni spousta rybicek, takze snorchl sebou :)Zejmena deti pak ocenily mistni vlacek, ktery vas dopravi do Anaxosu ci Molyvosu. V Petre je take detske hriste, kam jsme chodili pres poledne, hriste tou dobou bylo temer cele ve stinu. Dekuji Julce za pomoc s vyberem ubytovani a VIAMARE za vydarenou dovolenou. Pristi rok zas :)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jirina Bilkova, 05.08.2015
10
Nádhera :-)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Včera jsem se vrátila a kdykoliv bych si to zopakovala :-) Milí usměvaví lidé všude ...
Celkový dojem
Včera jsem se vrátila a kdykoliv bych si to zopakovala :-) Milí usměvaví lidé všude okolo, nádherný ostrov, o řecké stravě ani nemluvím (před odletem vždy těžko dopínám kalhoty :-) ), zajištění ze strany CK Viamare na jedničku. Lidi, neblázněte, nečtěte české noviny a vypravte se tam, je tam klid, bankomaty vydávají eura a běženci ze Sýrie nikoho neobtěžují :-) Jezdím do Řecka léta, ale letos mi už druhý den všichni opakují, že tak odpočatou a plnou energie mě už dlouho neviděli - hovoří za vše. Auto jsem měla půjčené na 3 dny a projela jsem si ostrov křížem krážem, je opravdu nádherný a místní jsou extrémně milí lidé - takové jsem zažila snad jen na Samu, a tady byli lepší. Lesvos stojí za návštěvu a při letošních cenách škoda nevyužít - já platila podstatně víc, zájezd jsem si zamlouvala už loni před Vánocemi, tak prosím ještě jednou, nevěřte novinářům, jestli něco pomůže Řecku, je to každé euro tam utracené a věřte mi, bude dobře vynaložené.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zuzana Moravcová, 24.06.2015

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour